Ιστορίες hi end για γέλια και για κλάματα




Μηνύματα
14.279
Reaction score
16.080
Δεν γεννάει ο Θεός , αμαρτωλό μου τέκνο
Συγγνώμη, δημιουργεί. :) Εάν και όπως τον όρισα και χαρακτήρισα ώς ο "Θεός των Οντιοφίλ" είναι θεολογικά υποχρεωτικά και αναγκαστικά είδωλο. Ως είδωλο έχει δημιουργηθεί και άρα πιθανόν γεννάει. :D
 
Last edited:

Μηνύματα
6.651
Reaction score
466
Συγγνώμη, δημιουργεί. :) Εάν και και όπως τον όρισα και χαρακτήρισα ώς ο Θεός των Οντιοφίλ είναι είδωλο. Ως είδωλο έχει δημιουργηθεί και άρα γεννάει. :D
Δεν ξέρω για το δικό σιυ θεό, ο δικός μου δεν γεννάει
Συγγνώμη, δημιουργεί. :) Εάν και όπως τον όρισα και χαρακτήρισα ώς ο "Θεός των Οντιοφίλ" είναι θεολογικά υποχρεωτικά και αναγκαστικά είδωλο. Ως είδωλο έχει δημιουργηθεί και άρα γεννάει. :D
Αν υπήρχε Θεός των οντιοφιλ θα μας έκανε να γενναμε dac και καλώδια .
Πόσων μηνών είναι το dac σου φιλενάδα;
Μπαίνουμε τώρα στους τρεις μήνες, αλλά επειδή έκανα εξωσωματική γονιμοποίηση ίσως γεννήσω δίδυμα, οπότε θα μπορούσα να σου πουλήσω το δεύτερο dac , εάν δεν το θέλει ο άντρας μου για το εξοχικό
 

Μηνύματα
14.279
Reaction score
16.080
Δεν ξέρω για το δικό σιυ θεό, ο δικός μου δεν γεννάει

Αν υπήρχε Θεός των οντιοφιλ θα μας έκανε να γενναμε dac και καλώδια .
Πόσων μηνών είναι το dac σου φιλενάδα;
Μπαίνουμε τώρα στους τρεις μήνες, αλλά επειδή έκανα εξωσωματική γονιμοποίηση ίσως γεννήσω δίδυμα, οπότε θα μπορούσα να σου πουλήσω το δεύτερο dac , εάν δεν το θέλει ο άντρας μου για το εξοχικό
Φιλοσοφικά αλλά και θεολογικά το μόνο necessery being είναι αυτό που υπάρχει απο μόνο του και δεν έχει δημιουργηθεί για αυτό και είναι αθάνατο, αυθύπαρκτο χωρίς να έχει κατά ανάγκη καμία ανάγκη κλπ χαρακτηριστικά που του αποδίδονται. Τα έχουμε πεί αυτά. :D
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.446
Μηνύματα
2.904.499
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top