Ιστορίες hi end για γέλια και για κλάματα




Μηνύματα
955
Reaction score
1.029
Απέρριψε; Τι να τα κάνουμε αμα τα απέρριψε;; Δεν καλά. Θέλουμε πολύμπριζα με την υπογραφή του και τής γειτόνισσας. Με αυτοκολλητάκι. Όπως το Hi-Rez.
Θα παραστώ για να δίνω αυτόγραφα αποκλειστικά πάνω στα πολυπριζα που θα αγοράσετε στην Έκθεση αρκεί αυτά να είναι σαν του thva για τους έχοντες και κατεχοντες η σαν το δικό μου για τους οικονομικά ανίσχυρους.
 

Μηνύματα
15.279
Reaction score
17.349
Να έρθεις, υπάρχει πιθανότητα να κατέβει ο ear και να στήνει μικρόφωνα και sub στα μουλωχτά κι από πίσω οργανωμένοι απ' τον thva αρνητές να κάμουν διακριτικά unplug τις πρίζες.. :lol::lolsign:
Ο μανέστρος θα συμφωνεί με όλους και ταυτόχρονα θα βιντεοσκοπεί.,. :tongue:




Αξία ανεκτίμητη.. :biggrin::cry:
Όχι τώρα που έκανε waveformιng δεν διαφωνώ. Παλιά που έκανε άλλα. (κουφά και κυρίως πολύπλοκα).

Παρόλα αυτά βέβαια σαμποτάζ θα κάνω. Έτσι και αλλιώς θα έκανα σε όλους. :D Τι unplug ; Το ρεύμα θα κόψω σε 10 οικοδομικά τετράγωνα για σιγουριά όπως το Matrix. :D
 

Μηνύματα
526
Reaction score
702
Θα παραστώ για να δίνω αυτόγραφα αποκλειστικά πάνω στα πολυπριζα που θα αγοράσετε στην Έκθεση αρκεί αυτά να είναι σαν του thva για τους έχοντες και κατεχοντες η σαν το δικό μου για τους οικονομικά ανίσχυρους.
Και άκουσε με, θα λές πως όπου κολληθεί το αυτοκόλλητο θα βελτιόνεται ο ήχος. Μην πάει τέτοια ευκαιρία χαμμένη!
 

Μηνύματα
955
Reaction score
1.029
Και άκουσε με, θα λές πως όπου κολληθεί το αυτοκόλλητο θα βελτιόνεται ο ήχος. Μην πάει τέτοια ευκαιρία χαμμένη!
Μάλλον δεν έχεις ακούσει για τα αυτοκολλητα wa quantum chips.Εγω όμως θα υπογράφω με μαρκαδόρο made in Japan!
 







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.022
Μηνύματα
2.925.734
Members
38.123
Νεότερο μέλος
fov
Top