Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.

Μηνύματα
469
Reaction score
476
Π.Α.Η. ασ τον Χερ Ντοκτορ ειναι αντιριξιας :drinks: Αμα θες να σε στειλω ενα σουπερ πολυπριζο με καλωδια ΔΕΗ Οπως το θκομ εκει να ακουσεις Μπασσο Α εθνικη λεμε;)
Αρκεί να μην είναι Ελληνική Α' Εθνική και να μη ξεχάσεις ότι ο ΠΑΣ έχει πέσει κατηγορία.
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.376
Reaction score
13.388
Αρκεί να μην είναι Ελληνική Α' Εθνική και να μη ξεχάσεις ότι ο ΠΑΣ έχει πέσει κατηγορία.
Ααα μου εισαι Αντιριξιας θα στειλω το πολυπριζο στον Μαλμπορο να κανει ριβιου θα του στειλω και καλωδια ΔΕΗ ;)
 



christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.376
Reaction score
13.388
Β εθνική Γ εθνική , τα θκας τα πολύπριζα είναι ΓΤΠΚ
Ζουλευεις:fuckyou: γιατι εχω ενα καλωδιο απ την κολονα της ΔΕΗ μεχρι το σεταπιον Θεμελιακη και ΠΡΙΒΕ ΓΕΙΩΣΗ ακρα του ταφου σιωπη 08 ΩΜ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ :rofl:
 

Μηνύματα
28.255
Reaction score
26.793
Ζουλευεις:fuckyou: γιατι εχω ενα καλωδιο απ την κολονα της ΔΕΗ μεχρι το σεταπιον Θεμελιακη και ΠΡΙΒΕ ΓΕΙΩΣΗ ακρα του ταφου σιωπη 08 ΩΜ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ :rofl:
ναι ναι ναι τα έχουμε πει αυτά , αλλά ησυχία δεν έχεις στο σετάπιόν σου .
Λόγω του ότι ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΣΟΒΑΡΑ ΗΧΕΙΑ .
 

Μηνύματα
411
Reaction score
530
Συνάδελφος μέλους που παρανομει,κατέχοντας Ιαπωνικά αρχαία του ενατου αιώνος π.Χ.Το Ιαπωνικό αρχαιολογικό μουσείο τα αναζητά για να τα τοποθετησει ξανά στην περίοπτη θέση από την οποία εκλάπησαν.
Τι λες τωρα.. Αλήθεια;
 





Μηνύματα
411
Reaction score
530
Δεν τα χρειάζεται.Εχει τραβήξει ξεχωριστή γραμμή απ' την κολώνα με Siltech Master.
Αφου δεν εχει μονιμη κατοικία πως, φορητη κολωνα εχει καθε φορα που μετακομίζει;
Ζουλευεις:fuckyou: γιατι εχω ενα καλωδιο απ την κολονα της ΔΕΗ μεχρι το σεταπιον Θεμελιακη και ΠΡΙΒΕ ΓΕΙΩΣΗ ακρα του ταφου σιωπη 08 ΩΜ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ :rofl:
Ένας ηλεκτρολόγος εγκαταστασεων μου ειχε πει πως τα καλώδια της ΔΕΗ δεν ειναι καν χαλκος, αλουμινιο ειναι λογο κόστος λεει
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.376
Reaction score
13.388
Μακι ενα καλωδιο φευγει απ την κολωνα μεχρι τον πινακα ε τα θκαμ συνεχιζουν Το ιδιο καλωδιο μεχρι το σεταπιον και τα πολυπριζα το ιδιο τα παντα ΔΕΗ ΛΕΜΕ
εχω και οντιοκουεστ τρομαρα μου καθεται και ξεκουραζεται 15 χρονια το πουλαω;)
Ένας ηλεκτρολόγος εγκαταστασεων μου ειχε πει πως τα καλώδια της ΔΕΗ δεν ειναι καν χαλκος, αλουμινιο ειναι λογο κόστος λεει
μαλ....ς ειπε ο ηλεκτρολογος ειναι Χαλκινα με επικαλυψη αλουμινιου
 

Μηνύματα
411
Reaction score
530
Χαλκινα με επικαλυψη αλουμινιου
Γιατι ομως;
Μακι ενα καλωδιο φευγει απ την κολωνα μεχρι τον πινακα ε τα θκαμ συνεχιζουν Το ιδιο καλωδιο μεχρι το σεταπιον και τα πολυπριζα το ιδιο τα παντα ΔΕΗ ΛΕΜΕ
Δεν καταλαβαίνω, εχεις φερει κι αλλος καλωδιο απο την κολωνα μεχρι το ηχοσύστημα; Εκει δεν εχεις πίνακα που συνδεεται;
 

Μηνύματα
13.058
Reaction score
10.323
Μάλλον για να μην οξειδώνεται χαλκός και πρασινίζει.
Βρε πανάθεμά σας, 10 μέρες τώρα έχετε ξεσαλώσει. Κάνω διακοπές και δεν μπορώ να συμμετέχω κανονικά.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.376
Reaction score
13.388
Για την διαβρωση μρε Μακι τι αλλο αν και το καλωδιο εχει τριπλη θωρακιση
Υπαρχουν και πανακριβα καλωδια αλουμινιου
Το καλωδιο ΔΕΗ ειναι δυσκαμπτο μου βγαζει την πιστη μεχρι να το σιαξω 6mm to καθε ενα και ειναι τρια τα ατιμα
 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.526
Μηνύματα
2.908.376
Members
38.058
Νεότερο μέλος
ParisV
Top