Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.





christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.388
Reaction score
13.444
Εγω σε πόλεμο στην ηλικία μου πλέον δεν με παίρνουν ούτε για κουβάλημα στα μετόπισθεν αλλά και όταν ήταν να παω στις διαιβιβάσες δεν θα πήγαινα καθώς πάνε οι τσάτσοι και οι φλώροι. Εγώ θα δάγκωνα λαρύγγια
 

Μηνύματα
6.755
Reaction score
581
η τεχνική μετράει :p

View attachment 340917
Μια χαρά θα δουλεύει το καλωδιο, εφόσον δεν κάνουν επαφή οι γυμνοί αγωγοί μεταξύ τους.
Οταν θα έχεις φύγει από το γραφείο του διευθυντή σου , και κάπιοις κάνει το λάθος να κουνήσει λίγο το καλωδιο ,, θα ακουστεί ένα δυνατό ΜΠΑΜ και θα ελευθερωθεί η θέση του κυρίου διευθυντή που περίμενες για να αγοράσεις επιτέλους εκείνη την τετράδα των subs
 

Μηνύματα
28.276
Reaction score
26.824
Μπα ! και με τριάδα ή πεντάδα μιά χαρά θα είναι . Δεν χρειάζεται απαραίτητα ζυγός αριθμός .
 

Μηνύματα
6.755
Reaction score
581
Δεν λέμε όχι στη "Διαφορετικότητα",
όμως το straight είναι να έχεις μία τετράδα sub ανά χώρο ακρόασης, για να ακούνε όλοι σωστά , κι όχι ένας μόνος του, από το sweet spot
 
Last edited:





Μηνύματα
8
Reaction score
0
Δεν λέμε όχι στη "Διαφορετικότητα",
όμως το straight είναι να έχεις μία τετράδα sub ανά χώρο ακρόασης, για να ακούνε όλοι σωστά , κι όχι ένας μόνος του, από το sweet spot
Γιατί 4? Τα δυο να τα καταλάβω εφόσον μιλάμε για στερεοφωνικο, τα 4 γιατι; Νομίζω πρέπει να δεις και εσύ τι θα κάνεις με το πολύ μπριζο σου αμα δεν σου φτάνουν τα 2, η τουλάχιστον καθάρισε τις επαφές οπως λέει ο Π.Α.Η. δηλαδή ακόμη και σε πολυκάναλο, τι θα κανουμε θα δώσουμε ένα σαμπ για κάθε ηχείο; Πες δλδ ενα 7 καναλο, θα το κανουμε 7.7?
γιατί η δίοδος δεν ενισχύει
Αλήθεια, μάλιστα
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.557
Reaction score
15.610
...
όμως το straight είναι να έχεις μία τετράδα sub ανά χώρο ακρόασης, για να ακούνε όλοι σωστά , κι όχι ένας μόνος του, από το sweet spot
είμαστε "μοναχόλυκοι"! ακούμε "μαναχοί" μας!!!
 

Μηνύματα
8
Reaction score
0
Αναρρωτιέμαι κάποιοι που μας λετε ποσα σαμπ εχετε και ποσο ωραια ειναι, εχετε ενα για καθε καναλι; Το εχει κανει καποιος αυτο;
 



Staff online

  • loggeo
    Projectors
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.589
Μηνύματα
2.910.371
Members
38.070
Νεότερο μέλος
foadumf
Top