Να επιλέξω την xlr σύνδεση;

Μηνύματα
6.623
Reaction score
414
Πάντως εγώ ως αμετανόητος θα δοκιμάσω αλλα δύο xlr,ακριβότερα από το προαναφερθέν τα οποια υπάρχουν προς πωληση.Φυσικα σε φανερό τεστ.Ηταν να μη μου ανοίξει η όρεξη!
Τι μήκος χρειάζεσαι ; απά XLR σε XLR πάντα .
Αν πιστεύεις στη φορά των αγωγών, πες στον αντιπρώσωπο να μπει στον κόπο να τα μετρήσει.
Πολλές φορές τα καλώδια της Δευτέρας οι τεχνίτες τα τερματίζουν ανάποδα. Και δεν υπάρχει μετά η δυνατότητα να τα συνδέσεις κατά την αντίθετη κατεύθυνση, επειδή το ένα άκρo είναι Male XLR και το άλλο άκρο Female XLR.
 

Μηνύματα
6.623
Reaction score
414
Τι λές ; Τις καλύτερες παραγωγές και εγγραφές αλλά και μουσικούς στην δούλεψή τους (για να βγάζουν κανά φράγκο) τις έχουν τα σκυλάδικα γιατί έχουν πολλά λεφτά. Τα καλύτερα στούντιο στην διάθεση τους κιόλας. :D (no joke).

Κρίμα που δεν ακούω τέτοια μουσική. :D
Ο χαϊεντάς πληρώνει για να ακούει σωστά τα σάλια της τραγουδίστριας στην κάψα του μικροφώνου.
 

Μηνύματα
14.151
Reaction score
15.985
Ο χαϊεντάς πληρώνει για να ακούει σωστά τα σάλια της τραγουδίστριας στην κάψα του μικροφώνου.
Κοίτα και εγώ Χαιεντάς είμαι (μάλλον) και άρα όχι ο κατάλληλος άνθρωπος για να τοποθετηθεί στο θέμα αυτό.

Αλλά βρίσε , δεν με πειράζει εμένα. :D 😍
 

Μηνύματα
6.623
Reaction score
414
Κοίτα και εγώ Χαιεντάς είμαι (μάλλον) και άρα όχι ο κατάλληλος άνθρωπος για να τοποθετηθεί στο θέμα αυτό.

Αλλά βρίσε , δεν με πειράζει εμένα. :D 😍
δε σ' έβρισα :drinks:
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.411
Μηνύματα
2.902.574
Members
38.042
Νεότερο μέλος
tzodro
Top