Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί

Μηνύματα
27.966
Reaction score
26.348
Εγώ πάντως είχα βάψει αρχικά το δωματιάκι με το δικάναλο μωβ και τα τελευταία χρόνια το έχω κάμει μπλε (ακόμα πιο σκούρο) οπότε κατά κάποιο τρόπο μπορείς να πεις πως όσο διαβάζω προς τα 'κει το πάω.. :tongue:

:lolsign:
Δεν είσαι σινεματζής Αφού , που λέει και μανέστρος. :headbang:
 






Μηνύματα
19
Reaction score
31
Κατά πόσον είναι σχετικό με το νήμα δεν το γνωρίζω, αλλά αυτό (και άλλα πολλά) συνηγορούν στην εν μέρη κατάρρευση της κλασσικής μηχανιστικής άποψης περί αντίληψης γενικότερα...

 


Μηνύματα
71
Reaction score
65
Κατά πόσον είναι σχετικό με το νήμα δεν το γνωρίζω, αλλά αυτό (και άλλα πολλά) συνηγορούν στην εν μέρη κατάρρευση της κλασσικής μηχανιστικής άποψης περί αντίληψης γενικότερα...

Αριστο
.... παραφραζοντας ..... βαλε τα λεφτα εκει που ειναι τα αφτχια. 🐒
View attachment 337292
αλλα τι να περιμενει κανεις απο ενα θηλαστικο που δεν εχει ουρα...
Ακομψο και τελειως ατοπο ιδιως μετα το ποστ που προηγηθηκε, καλυτερα να το αποσυρετε
 
Last edited:


Μηνύματα
13.890
Reaction score
15.754
Αυτός ακούει δηλαδή και διαφορές καλωδίων ; λέει το βίντεο ;

Τι έχει μέσα αυτό το μπαλόνι ; ήλιο ή αέρα ;

Εχω ένα γνωστό παιδί μουγγό, θα του πω να το ξέρει ή να το δοκιμάσει. Μπορεί και να το ξέρει ήδη δηλαδή.
 


Μηνύματα
13.890
Reaction score
15.754
Η σκληρότητα δεν κρίνεται απο αυτά τα πράγματα. Το αντίθετο μάλιστα. Οι ευαίσθητοι είναι και οι πιο σκληροί άνθρωποι απο την εμπειρία μου. Πραγματικά σκληροί με την καλή έννοια.
 

Μηνύματα
71
Reaction score
65
Αυτός ακούει δηλαδή και διαφορές καλωδίων ; λέει το βίντεο ;

Τι έχει μέσα αυτό το μπαλόνι ; ήλιο ή αέρα ;

Εχω ένα γνωστό παιδί μουγγό, θα του πω να το ξέρει ή να το δοκιμάσει. Μπορεί και να το ξέρει ήδη δηλαδή.
Αρχικα ο ανθρωπος ειναι κουφος οχι μουγγος.
Η αναφορα σε αναπηριες συνανθρωπων με σεβασμο ειναι η ελαχιστη ενδειξη πολιτισμου.
 

Μηνύματα
13.890
Reaction score
15.754
Αρχικα ο ανθρωπος ειναι κουφος οχι μουγγος.
Η αναφορα σε αναπηριες συνανθρωπων με σεβασμο ειναι η ελαχιστη ενδειξη πολιτισμου.
Α, ναι κωφός, απλώς μπερδεύτηκα.

Φυσικά, ο πολιτισμός μια χώρας φαίνεται απο το πως φέρεται στους ηλικιωμένους, στα παιδιά και στους ανθρώπους με αναπηρία.
 






Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.309
Μηνύματα
2.896.561
Members
38.027
Νεότερο μέλος
d tv
Top