Ο κακός μας ο καιρός


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.620
Reaction score
97.237
Ποιοι μωρέ, αυτοί που λένε ότι το 1977 είχαμε 48 βαθμούς στην Αθήνα;
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.620
Reaction score
97.237
Άλλοι σας τα δίνουν έτοιμα, αλλά δεν αντέχετε την αλήθεια...
Δε βλέπουν ότι από αρχές Ιουνίου φέτος,

μέχρι τέλος Ιουλίου σίγουρα

και από τι φαίνεται κι ο Αύγουστος έχει καύσωνα διαρκείας;

Το 1977 έκανε 2-3 μέρες καύσωνα με πολύ υψηλές θερμοκρασίες

και μετά τέλος!
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.042
Reaction score
33.279
Και ο Μπρέτσος ανεβάζει 190 παλμούς όταν τα δίνει όλα, αλλά ο μ.ο. παρόλα αυτά μένει κάτω από τους 40, λέει.

Να έκανε 45ρια για 3 μέρες και μετά νορμάλ, χίλιες φορές από δυο εβδομάδες 39ρια-40ρια
 




TGD

Μηνύματα
7.816
Reaction score
7.791
Πάντως εγώ που γενικά δεν πολυσκάω, έχω βρει αφάνταστα ενοχλητικό αυτό το συνεχές 36-38 ακόμα και τη νύχτα. Δεν έχω βάλει τόσο κλιματισμό ποτέ, δεν σβήνει πρακτικά καθόλου.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.516
Reaction score
85.970
Πάντως εγώ που γενικά δεν πολυσκάω, έχω βρει αφάνταστα ενοχλητικό αυτό το συνεχές 36-38 ακόμα και τη νύχτα. Δεν έχω βάλει τόσο κλιματισμό ποτέ, δεν σβήνει πρακτικά καθόλου.
Προσωπικά, μισούσα τη ζέστη από μικρό παιδί. Σκάω από την Άνοιξη και ιδρώνω ακόμα και τον Χειμώνα.
Το κερασάκι (καρπουζάκι) στην τούρτα είναι ότι 2 (διαφορετικά) φάρμακα που πρέπει να παίρνω εφ' όρου ζωής έχουν ως κύριες παρενέργειες τη δυσκολία στην ανοχή της θερμότητας, το αίσθημα καύσου και την εφίδρωση. :roflmao:
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
20.042
Reaction score
33.279
Πάντως εγώ που γενικά δεν πολυσκάω, έχω βρει αφάνταστα ενοχλητικό αυτό το συνεχές 36-38 ακόμα και τη νύχτα. Δεν έχω βάλει τόσο κλιματισμό ποτέ, δεν σβήνει πρακτικά καθόλου.

Επειδή ως ψυχαναγκαστικος περπατάω κάθε βράδυ, και σήμερα μάλιστα είναι η μέρα που θα πρέπει από πάνω να τρέξω και 3 χιλιόμετρα, η εξάντληση μετά από μιάμιση ώρα, στις 11+ το βράδυ που θα έπρεπε να δροσίζει, είναι εκνευριστική, δεν θα έπρεπε να υπάρχει κανονικά. Και ο κλιματισμός δροσίζει μεν, αλλά κάνω αφύσικο ύπνο. Γενικώς με ενοχλεί όλη την ώρα να είμαι σε τέτοιες συνθήκες.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.257
Μηνύματα
2.894.095
Members
38.010
Νεότερο μέλος
Manthos1982
Top