Featured Περί μεγέθους γουφερ ο λόγος….

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.844
Reaction score
20.859
Εμένα δεν με ανησυχεί τόσο το σύστημα του Ν.Κ και ας τον πειράζω.... πιο πολύ με ανησυχεί που θεωρεί τους Ramones πάνκ ενώ είναι γρήγορο ροκ εν ρόλ. :D :D 😍 Να στήσουμε και έναν τσακωμό και για αυτό. :D
Δεν ασχολήθηκα ποτέ με το σύστημα του N.K. (μια χαρά σύστημα έχει νομίζω, ίσως καλύτερα στημένο από πολλούς), ούτε εκείνος με τα δικά μου.. ;)
Για τις εντάσεις μαλλιοτραβιώμαστε που και που :biggrin: (τουλάχιστον από την πλευρά μου για πλάκα - κάψιμο χρόνου περισσότερο) και μέχρι εκεί..

Οι Ramones παίΖνε όπως πρέπει για να ξυπνάμε καλά - δυνατά το πρωί και να πίνουμε μπυρόνια το βράδυ (και είναι το μόνο που θα 'πρεπε να μας ενδιαφέρει.. :smoke:)
 

Μηνύματα
4.673
Reaction score
8.141
Ναι λέγε λέγε όλα τα ίδια τόσα χρόνια τώρα μπας και πείσεις τον εαυτό σου ότι ακούς καλά. :D Σε τα μας τώρα ; :D
Όλα παίζουν τον ρόλο τους.
Βάλε τα ηχεία στην τουαλέτα και άκου τα αγαπημένα σου κομμάτια, ε πολύ γρήγορα θα σε ενοχλήσει.
Ή βαλτα τα ηχεία σε ανηχοικο θάλαμο.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
53.410
Reaction score
132.133
Όλα παίζουν τον ρόλο τους.
Βάλε τα ηχεία στην τουαλέτα και άκου τα αγαπημένα σου κομμάτια, ε πολύ γρήγορα θα σε ενοχλήσει.
Ή βαλτα τα ηχεία σε ανηχοικο θάλαμο.
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.388
Reaction score
27.040
Λοιπόον , μετά από όλο αυτό το μαλιοτράβηγμα προσκαλώ όποιον θέλει να έρθει να ακούσει CORAL .
Είτε τα δικά μου τα ενεργά είτε τα άλλα που έχω του 1977 .
Τα άλλα θα τα βρούμε στις ακροάσεις , και στις μπύρες .
Αυτά .
Τον @christos77 δεν είδα να απαντάει και δεν μου αρέσει .
Η μαϊμού κάτι είπε , οκ , ο @marlboro επίσης δεν φάνηκε .
 


wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.403
Reaction score
21.129
Λοιπόον , μετά από όλο αυτό το μαλιοτράβηγμα προσκαλώ όποιον θέλει να έρθει να ακούσει CORAL .
Είτε τα δικά μου τα ενεργά είτε τα άλλα που έχω του 1977 .
Off topic: Με τους Αυλούς, τι έκανες;
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.388
Reaction score
27.040
Τους έχω στο γραφείο , βεβαίως . Αμα ακούσετε Αυλούς θα πάθετε εγκεφαλικό , εγγυημένα.
Εγω θέλω να έρθω να τα ακούσω, φοβάμαι όμως...
Ελα εσύ και μην φοβάσαι , δεν θα σε πονέσω. το υπόσχομαι .
 



Μηνύματα
4.673
Reaction score
8.141
Με αυτούς (και άλλα παρόμοια) δεν καταλαβαίνω (ασχολούμαι) πως παίζει το ηχοσύστημα γιατί το μυαλό δίνει άλλες εντολές, βάζει άλλες προτεραιότητες.. :biggrin::rolleyes: :smoke:





(πάντα σε χαμηλές εντάσεις ε? :cry::cry::lolsign:)
Σωστά, είναι σαν να προσπαθείς να τσεκάρεις προβολέα και πανί σε οικιακό σινεμά βλέποντας τσόντα :lolsign:
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.556
Reaction score
40.553
Η μαϊμού κάτι είπε
..εγω κραταω το γεγονος οτι στον Τζον Μαρκου αρεσουν οι Style Council. :boast:
Και οτι ειχαμε παει στο ιδιο σχολειο - με τους ιδιους καθηγητες - οτι αφησε το αποτελειωσα.
(αν και επισημα δεν εχω καταφερει να τελειωσω δημοτικο, μη κσεχνιωμαστε!)
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.844
Reaction score
20.859
Σωστά, είναι σαν να προσπαθείς να τσεκάρεις προβολέα και πανί σε οικιακό σινεμά βλέποντας τσόντα :lolsign:
Γιατί μαρή δεν σου γεμίζ' τα ''κουτάκια'' η τσόντα? :rolleyes:


Σνομπαρία.. :tongue::cry::lolsign:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.093
Reaction score
46.638
Γιατί τρυπάνια ακούς ?
Όχι καμία σχέση, δημοτικά, λαϊκά και σαρακατσάνικα ακούω.
Δεν είναι όμως αυτό το θέμα, επειδή με διακατέχει ένας αυθορμητισμός και μια ειλικρίνεια θα ακούσω τίποτα τεντζερέδια να βαράνε από τα coral και δεν θα κρατηθώ, με βλέπω να με πετάς κλωτσηδόν όξω από το σπίτι :biggrin:
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.844
Reaction score
20.859
Οχι ρε εδώ ήρθε και άκουσε ο Μανέστρος δημοτικά , και τούρκικα και δεν τον πέταξα έξω.
Εσένα που φιάνς ωραίες πίτες , θα πετάξω όξω ?
Πίτα θε φέρεις έτσι ?
Αν δεν φέρεις πίτα, φέρε βαλίτσα μ' αλλαξιές γιατί θα σε στρώσει κουζίνα.. :cry:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.093
Reaction score
46.638
Εσένα που φιάνς ωραίες πίτες , θα πετάξω όξω ?
Πίτα θε φέρεις έτσι ?
Εννοείται, θα σιάξω 2 πίτες για τη περίσταση.
Θα έχω μια σπανακόπιτα με μπόλικη φέτα (όπως σε αρέσει) και μια με τσουκνίδια.
Άμα τα coral παίζουν καλά θα σε κεράσω τη σπανακόπιτα, αν όχι, τότε λυπάμαι αλλά θα φας τσουκνιδόπιτα και πολύ σου είναι :lolsign:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.388
Reaction score
27.040
Ετσι και ακούσετε αυτά που έβαλε ο μανέστρος , και σε στάθμες , όχι αστεία , θα βγάλετε μαλλιά όσοι δεν έχετε.
Ο κιαρατάς ότι μαλακία τούρκικη υπήρχε την έβαλε.
Τα CORAL ΕΚΕΊ ΑΓΈΡΩΧΑ έπαιζαν τα πάντα.
Μόνο οι απέναντι που είναι Αρμένιοι με κοίταζαν περίεργα την άλλη μέρα.
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
17.039
Reaction score
55.539
Εγω θέλω να έρθω να τα ακούσω, φοβάμαι όμως...
Έχεις κάθε λόγο να φοβάσαι ως ...΄΄στρατευμένος΄΄ χορτοφάγος. :roflmao:

Μόνο αν σκάσει καμμιά καταστροφή ρέυ θα αντιληφθείτε τη σημασία της μπάμιας.. :rolleyes:
Θα κάμετε τα ηχεία κοτέτσι και θα παρακαλάτε τον bretso να σας στείλει ''εφόδια.'' :cry:
Τότε θα βλέπαμε κατά πόσον οι χορτοφάγοι θα δίσταζαν να ΄΄φάνε΄΄ ανθρώπους ή άμα η ευαισθησία τους περιορίζεται αποκλειστικά στα ζώα.
 

christos77

Master of Diffusion
Μηνύματα
6.428
Reaction score
13.544
Ας μιλήσει ο @AndreasLav περισσότερο ή ο @christos77 .
Μιλάμε δεν υπάρχει ο ήχος τους και τα δυναμικά τους .
Βεβαιως και θα μιλησω ειμαι υποχρεωμενος εκ του Νομου;)
Τα σανσουγια και τα κοραλια του κ,Ιωαννη πεζνε ΑΡΙΣΤΑ;)
ΑΛΛΑ δεν τα εχω ακουσει με της νεες αλλαγες που εκανε;)
Η υπερεσια μολις εχει χρονο θα τον επισκευθει να δουμε τι εκανε και να παρει την νεα Πιστοποιηση;) Αν με δωσει δωρεαν τα Πικαπια του και τα Βινυλια του θα δει ευμενως το ΘΕΜΑ
Τι τα θες μρε Γιαννη αυτη ειναι τεχνολογια του 1880 δωστα σε μενα που ειμαι αρχαιος τυπος:gamer:
 

Μηνύματα
4.922
Reaction score
4.064
Όσο για το "ψαρωτικό" της εμφάνισης κάποιων ηχείων και γενικά μηχανών, η θεραπεία είναι η πλήρης εξαφάνισή τους, μέσω εντοιχισμού. Να μη φαίνεται τίποτα απολύτως, κανένα ηχείο, καμία συσκευή. Αυτό πλέον είναι για μένα το πιο "όμορφο" θέαμα ενός audio setup, να είναι αόρατο. ❤
Ε ποσα χρονια το φωναζω. Εφοσον εχεις δωματιο μονο για ηχοσυστημα το καλυτερο ειναι να μην βλεπεις κανενα μηχανημα. Κανεις μια σουπερ ντουπερ αισθητικη του χωρου χωρις να επηρεασει ομως την ακουστικη ποιοτητα (οπως και της εικονας) Οποτε μετα ασχολεισαι ακουσματα μουσικης και απολαμβανεις και τις ταινιες.

Προσωπικα αν καταφερω να πεταξω απ το δωματιο κατι βιβλιοθηκες της κακιας ωρας (προς το παρων δεν εχω που να τις βαλω) εκει θα καταληξω. Εγω σκεφτει ολες τις λεπτομερειες πως θα γινει το σκηνικο. Αλλα θα πρεπει ενα δυο μηνες ν ασχολουμαι μονο μ αυτο.

Εξαιρεση θα κανω μονο στα καλωδια και τα πολυμπριζα με τα στηριγματα τους να φαινονται!! :headbang:

Εσυ ομως ρε Κωτσο για πες μου, 20 ηχεια +σαμπ πως τα εξαφανιζεις?
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.790
Μηνύματα
2.917.632
Members
38.097
Νεότερο μέλος
George Balsamas
Top