Ποδήλατο

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.298
Reaction score
20.960
Να γνωρίζεις επίσης ότι υπάρχει διαφορά στη ζώνη από H9 σε H10.
Η ζώνη του Η10 είναι πολύ ανώτερη σε ελαστικότητα, κούμπωμα και έχει σιλικόνη εσωτερικά ώστε να μένει στη θέση της χωρίς να τη σφίγγεις πολύ
Σε ευχαριστώ για τις πληροφορίες. Εξακολουθώ να είμαι διστακτικός να πληρώσω €40 για την καλύτερη ζώνη του Η10.

Όπως και να 'χει, υπάρχει κάποια άλλη πρόταση, από άλλη εταιρεία;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.768
Reaction score
45.860
Όχι δεν υπάρχει, μη πάρεις τη Η9, ακούμε που σε λέω, ακόμα και αν δεν χρειάζεσαι τις επιπλέον λειτουργίες του αισθητήρα το strap είναι σε λέω μακράν καλύτερο, πωλείται και ως έξτρα αλλά δεν έχει νόημα, το παίρνεις μια και καλή ως πακέτο. Όσον αφορά τη ποιότητα είναι σε πολύ υψηλά επίπεδα, δεν θυμάμαι αλλά σίγουρα τη έχω 2+ χρόνια, πλύνε - βάλε και είναι σαν καινούρια. Η μπαταρία εμένα με βγάζει 1 χρόνο περίπου. Αξίζει σε λέω τις παραπάν παράδες ;)
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.768
Reaction score
45.860
Μα για να επιμένω κάτι θα ξέρω, εκτός και αν τα επιπλέον 40€ είναι θέμα επιβίωσης.
Και εγώ τι νομίζεις, με οικονομία έσιαξα το bmc, έτρωγα τσουκνίδες και μπάμιες για 1 χρόνο και είχα και τους άλλους να με κοροϊδεύουν :lolsign:

Και μιας και ανέφερα το bmc, τα 28mm ελαστικά είναι σαφώς πχιο αργά, όχι πολύ, είναι τόσο όσο για να με ξενερώσουν. Να τη χ3σω τη άνεση... Όταν έρθει η ώρα τους επιστρέφω στα 25mm που ξέρω και με ξέρουν και αυτά!!
 
Last edited:


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.482
Μηνύματα
2.905.881
Members
38.052
Νεότερο μέλος
s tv
Top