Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Πως ήρθε στη κουβέντα ο Κούλης τώρα που θέλω εγώ να σιάξω ποδήλατο, μήπως να κάτσω στα αυγάμ μη κοπή στη μέση το κατά τα άλλα καλό πλαίσιο της bmc? :lolsign:
 

Μηνύματα
13.572
Reaction score
15.562
Έχει επιρροή ανάλογη με ατομική βόμβα, οπότε σε ακτίνα 3-4 χμ που βρίσκεται το σπίτι μου από το δικό του, είναι μέσα στην εμβέλεια της! :roflmao: :party:


Ναι αλλά εμένα δεν με νοιάζει, γιατί δεν έχω σκοπό να το νοικιάσω σε άλλον! :geek:
Ναι. Που το ήξερες ; Όντως η ακτίνα άμεσου θανάτου τόσο είναι για τις παλιές ατομικές των 10-20 Κιλοτόνων. 😍

Ο Μητσοτάκης φυσικά θα βγεί αλόβητος. :D

Μπρέτσο .... τον Σώτο να ακούς και στα ποδήλατα. Μιλάμε απο την αρχή έχω παρατηρήσει ότι η μαντεψιά αυτού του ανθρώπου είναι μεγαλύτερη απο επιστημονικά facts άλλων. :D😍

Τεσπά χάσιμο για την επιστήμη, κέρδος για την πολιτική. 😍
 

Μηνύματα
20.614
Reaction score
14.606
Τώρα πως ήρθε στη κουβέντα ο Κούλης τώρα που θέλω εγώ να σιάξω ποδήλατο, μήπως να κάτσω στα αυγάμ μη κοπή στη μέση το κατά τα άλλα καλό πλαίσιο της bmc? :lolsign:
Ναι, μοιάζει με άλλες συζητήσεις που καταλήγουν κάθε φορά.... στον Χίτλερ! :roflmao: :lolsign:

ΥΓ. Μόλις είδα τον... Ρονάλντο να κλαίει, και το διασκέδασα αφάνταστα! Έχασε πέναλτι! :roflmao:
Ναι. Που το ήξερες ; Όντως η ακτίνα άμεσου θανάτου τόσο είναι για τις παλιές ατομικές των 10-20 Κιλοτόνων. 😍
Εσύ τι λες; Τα έχω μελετήσει τα ιστορικά... (βόμβες Χιροσίμα, Ναγκασάκι, και σε τι απόσταση έφεραν απώλειες και ζημιές). :lolsign:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Ναι, μοιάζει με άλλες συζητήσεις που καταλήγουν κάθε φορά.... στον Χίτλερ! :roflmao: :lolsign:

ΥΓ. Μόλις είδα τον... Ρονάλντο να κλαίει, και το διασκέδασα αφάνταστα! Έχασε πέναλτι! :roflmao:
Το βαρέθηκα το euro, κανένα ενδιαφέρον αγωνιστικό, έχω βάλει στο eversolo magic radio, Γαλλικός σταθμός που παίζει όπως πάντα κομματάρες και έχει έναν αέρα αλλαγής, όπως αυτός των εκλογών!!
 

Μηνύματα
20.614
Reaction score
14.606
Δεν τον είδα τον αγώνα, απλά παίζει στο μόνιτορ σε ένα παραθυράκι, με κλειστή φωνή! Μόνο τώρα στην παράταση το έβαλα, και εκεί είχε κάποιο... ενδιαφέρον, με το κλάμα του Ρονάλντο! :roflmao:
 

Μηνύματα
13.572
Reaction score
15.562
Θυμάστε τα νιάτα σας ε;
Η επίσημη ιστορική ανάλυση είναι ότι εάν δεν έπεφτε θα είχαμε περισσότερα θύματα απο τον πόλεμο που θα συνεχιζόταν. :) :D ;) 😯 :(8-)
 


Μηνύματα
13.572
Reaction score
15.562
Δεν τον είδα τον αγώνα, απλά παίζει στο μόνιτορ σε ένα παραθυράκι, με κλειστή φωνή! Μόνο τώρα στην παράταση το έβαλα, και εκεί είχε κάποιο... ενδιαφέρον, με το κλάμα του Ρονάλντο! :roflmao:
Εγώ ακούω κάτι blues. :D
 

Abessalom

Βαρώνος
Μηνύματα
19.853
Reaction score
32.948
Χίτλερ, ντεραγιε και αυγά από τον κωλο της κότας... Γραμμή για το τρελάδικο
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Εγώ ακούω κάτι blues. :D
Βάλε magic radio, παίζει τα ίδια τέτοια ώρα σε flac ποιότητα, έχω κατεβάσει και κάτι μπίρες με υψηλή περιεκτικότητα σε αλκοόλ και χορεύω μαναχός :biggrin:
 

Μηνύματα
13.572
Reaction score
15.562
¨Ασε και έχω να ποστάρω ένα συμφωνικό ποίημα του Wagner στον Prince στο νήμα του για κλασική και θα αναφερθώ φυσικά αναγκαστικά στο Bayreuther Festspiele και ποιοί το διοικούσαν μέχρι πρόσφατα αλλά και σε ποιούς μοιράζονταν τα εισιτήρια . Δεν θα μου ξαναμιλήσει ποτέ.:D😍Εγώ κέρδισα ένα στην λοταρία. :D
Χίτλερ, ντεραγιε και αυγά από τον κωλο της κότας... Γραμμή για το τρελάδικο
Ξέρουμε τι λέμε εμείς οι γέροι και τι συχετισμούς επίκαιρους κάνουμε. Μην μας υποτιμάς. Just try to keep up. :D

Υ.Γ : Και κοίτα να φέρεσαι καλύτερα στην μανούλα σου εκεί που της είπες και την σύγκρινες με την Κανελλίδου και τις αντοχές της. Έπρεπε να σου πεί είχα να μεγαλώσω εσένα ενώ της Κανελλίδου ο γιός ήταν πιο βολικό παιδί. :D 😍Παράτησε και την καριέρα της η Αλέκα για την οικογένεια (λέει).
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Σήμερα ήταν η μέρα έρευνας τιμονιού, θέλω 40cm άνοιγμα στο πάν μέρος και λίγο ανοιχτό σακάτ στα drops, εκεί που είχα καταλήξει σε ένα είδα ότι η deda έβγαλε το νέο alanera και έχω επιδοθεί σε βάθος έρευνας, παραδόξως είναι φθηνότερο από το προηγούμενο και σαφώς πχιο λειτουργικό

2024-Deda-Alanera-RS-1-piece-integrated-aero-carbon-handlebar-road-bike-cockpit_on-a-Standert-...jpg
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Μα ρε συ Σώτο, πετάγεται ο αγωνιάρης και μας λέει ένα σκέτο 45mm, όχι ρε, τους 33mm θα πάρω, αυτοί είναι που με αρέσουν :lolsign:
 

Μηνύματα
15.448
Reaction score
21.629
45 θα πάρεις , είναι all around προφίλ είναι Bora είναι τροχός για σύνταξη .
Άμα φυσάει θα βγάζεις το deda.
Πήρες αεροσκελετο για να βάλεις 33 προφιλ α;
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.293
Reaction score
44.690
Απολύεσαι!! :thumbsdown:
Σε έπεισε και εσένα ή γυαλάδα ότι είναι προφίλ για όλες τις συνθήκες ή ότι η πιστοποίηση wind tunnel optimize θα κάνει θαύματα ή μήπως ότι θα είναι πχιο γρήγοροι?
Οπτικά θα είναι καλύτεροι πάν στο ποδήλατο, λειτουργικά θα είναι 45mm προφίλ κόντρα στους πλάγιους ανέμους, έτσι το βλέπω γώ!! ;)
 

Μηνύματα
54
Reaction score
82
καλημέρα, πάντως να πούμε οτι η συμπεριφορά των προφιλάτων τροχών απο εταιριά σε εταιρία και απο μοντέλο σε μοντέλο διαφέρουν σημαντικά στους δυνατούς ανέμους και στις απότομες στιγμιαίες ριπές, υπάρχουν τροχοί με 50 ή και παραπάνω προφίλ που τους αισθάνεσαι σαν 30 στους αέρηδες ,ολη την σταθερότητα στο πλαγιοκόπημα την προσφέρει κατα κυριο λόγο ο εμπρός τροχός και τα γεωμετρικά χαρακτηριστικά του και λιγότερο ο πίσω.
 


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.141
Μηνύματα
2.890.246
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top