Ποδήλατο

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.133
Reaction score
39.274
ισως αν οι εταιριες με πικαπ ειχαν τετοιο κουστουμαιζεισο.. μπορει να ειχαν και ζορικους πελατες.. :boast:
-λυσε μου ομως μια απορια, τα πκαπ γιατι τα παρατησες ? 🐒
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.413
Reaction score
45.020
Δεν μου άρεσε ο ήχος κάποτε σε ένα σέτ άπ και το άφησα στη άκρη, πέρασε καιρός και έπειτα ανακάλυψα τη ευκολία που σε προσφέρει ο ψηφιακός ήχος. Αργότερα με τα dac μας είπαν ότι ξανά έγινε αναλογικός ο ήχος. Πέρασαν τα χρόνια και έτσι μπήκε το πικάπ στο χρονοντούλαπο της ιστορίας.
Έχω άλλα βάσανα τώρα!! :biggrin:
IMG_20240722_151312.jpg
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.413
Reaction score
45.020
Έφαγα μπάμιες, τολμάω όμως να τις ανεβάσω με όλους τους κακορίζικους δω πέρα :lolsign:

Τι έσιαξες ο άνθρωπος, μπράβο του!!
Μία χαρά το mount, πολύ καλύτερο από αυτό της προηγούμενης γενιάς.

IMG_20240722_171514.jpg


Προχωράει το bmc, αργά και σταθερά. Τέλος όμως για σήμερα, βαρέθκα!!
Σήμερα έκανα ακτινολόγηση, έβαλα κασέτα, βάση στο τιμόνι, χάζεψα το δισκοβραχίονα και τα πετάλια, περιμένω BB pressfit βιδωτή της moquai, πήρα ήδη κωνικά ρουλεμάν της enduro και έχουμε πολύ μέλλον ακόμα.
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.413
Reaction score
45.020
ουρίστε;;;;
βρήκες χαλαρές ακτίνες;
Ο Πίσω τροχός ήταν λίγο ζαβός, είχαν σφίξει λίγο παραπάν 3 ακτίνες από τη non drive μεριά και τραβούσε κατά τη περιστροφή, ο μπροστά άψογος. Γιατί πάντα βρίσκω out of the box πρόβλημα μόνο στους πίσω τροχούς, είναι ένα μυστήριο...
Ευτυχώς αυτή τη φορά δεν είχε αναπήδηση το στεφάνι, στους fulcrum Racing Zero που έχει και χοντρές ακτίνες από το πολύ τράβηγμα είχαν κάνει το στεφάνι σαν αυγό, είδα και έπαθα να τον φέρω στα ίσα. Όπως καταλαβαίντς ο έλεγχος είναι της πλάκας σε όλες τις εταιρίες, όσες παράδες και να ξοδέψει κανείς στο τέλος πρέπει να ασχοληθεί μαναχός...

Για τη ιστορία, η καλύτερη πάστα συρναμολόγησης που είχα ποτέ. Απλά φοβερή!!
 


Staff online

  • Zizik
    Safety Last * tl;dr *
  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.284
Μηνύματα
2.895.364
Members
38.022
Νεότερο μέλος
Tsarou
Top