Ποδήλατο

Μηνύματα
5
Reaction score
12
Δεν ξέρω εάν γίνεται αυτό που προτείνεις. Εάν γίνεται, θα πρέπει με κάποιο τρόπο να "ξεκουμπωθεί" το σώμα,να βγει από μέσα του η πλακέτα και να μπει σε άλλο σώμα. Και να γίνεται, δεν μπορώ να το κάνω. Μπορεί να γίνεται εάν το στείλω στην αντιπροσωπεία - δεν θα ασχοληθώ τόσο, πήρα άλλο, ούτως ή άλλως.
Για αυτό ρώτησα πιο πολύ. Πιθανότατα γίνεται πάντως. Στο fenix μου άλλαξα την μπαταρία και σε ένα άλλο την πλακέτα. Ήταν λίγο μπελαλίδικα, αλλά μια χαρά δουλεύουν ακόμη τα ρολόγια.
Anyway, αφού έχεις άλλο, είσαι οκ.
 


Μηνύματα
20.855
Reaction score
14.834
Δεν ξέρω εάν γίνεται αυτό που προτείνεις. Εάν γίνεται, θα πρέπει με κάποιο τρόπο να "ξεκουμπωθεί" το σώμα,να βγει από μέσα του η πλακέτα και να μπει σε άλλο σώμα. Και να γίνεται, δεν μπορώ να το κάνω. Μπορεί να γίνεται εάν το στείλω στην αντιπροσωπεία - δεν θα ασχοληθώ τόσο, πήρα άλλο, ούτως ή άλλως.
Αυτό μπορεί να γίνει, να μπει σε άλλο σώμα, δεν είναι δύσκολο το άνοιγμα, απλά θέλει προσοχή. Εγώ απλά είχα κάνει πατέντες της πλάκας επειδή βιαζόμουν, είχα βάλει κόλλα στιγμής και δυο κουμπιά από άλλη συσκευή από μέσα, αντί των λαστιχένιων που είχε, δουλεψε για λίγο αλλά όταν ξεκόλλησαν τα κουμπιά έβαλα ξανά "λίιιιγο" παραπάνω κόλλα από ο,τι έπρεπε, κι έτσι κόλλησε όλο το μπουτονάκι, και δεν πατιόταν μετά! :gamer:
 



Staff online

  • rose.athens
    Not in the mood Mod
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.344
Μηνύματα
2.898.463
Members
38.032
Νεότερο μέλος
LeonV
Top