Σε αναζήτηση νέων ηχείων

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.320
Reaction score
21.003
Ευχαριστώ για την άμεση απάντηση, για μένα το έψαχνα μαζί με το BEHRINGER DEQ2496, αλλά παράτησα το ψάξιμο για διάφορους λόγους.
Τη συσκευή της BEHRINGER που αναφέρεις την είχε ο @costas EAR στο προηγούμενο σύστημά του. Μπορεί να σου δώσει περισσότερες πληροφορίες ο ίδιος.
 
  • Like
Reactions: ika

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.589
Reaction score
8.569
Τι γίνεται με τις τιμές! Έχουμε τρελαθεί τελείως! Έπεσα στην monitor audio και η προσιτή της (κάποτε) σειρά silver έφτασε τα .....3000! Παρομοίως και με τις υπόλοιπες... (το δικό μου έφτασε αισίως τα 4,5 χιλιάρικα >:(). Όταν το αγόρασα, δεν είναι πάνω από 4 έτη, σαν καινούργιο ήταν στα 2500 και το αγόρασα από εταιρία σαν demo 950.
 

Μηνύματα
433
Reaction score
432
Τι γίνεται με τις τιμές! Έχουμε τρελαθεί τελείως! Έπεσα στην monitor audio και η προσιτή της (κάποτε) σειρά silver έφτασε τα .....3000! Παρομοίως και με τις υπόλοιπες... (το δικό μου έφτασε αισίως τα 4,5 χιλιάρικα >:(). Όταν το αγόρασα, δεν είναι πάνω από 4 έτη, σαν καινούργιο ήταν στα 2500 και το αγόρασα από εταιρία σαν demo 950.
Αθωε μου χαιφιντελιστη,που ζεις;Όλα ακριβαινουν εκτός από τα ηχεία;Θέλεις και καινούρια άρα το τραβάει ο οργανισμός σου! Μεταχειρισμένα και πάλι μεταχειρισμένα.
 

blackhill66

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
360
Reaction score
257
Αθωε μου χαιφιντελιστη,που ζεις;Όλα ακριβαινουν εκτός από τα ηχεία;Θέλεις και καινούρια άρα το τραβάει ο οργανισμός σου! Μεταχειρισμένα και πάλι μεταχειρισμένα.
στραγαλια τα χιλιαρικα,δωστε αβέρτα
 

TGD

Μηνύματα
8.063
Reaction score
8.037
Τι γίνεται με τις τιμές! Έχουμε τρελαθεί τελείως!
Δυστυχώς έτσι είναι... Και made in china συνήθως (taiwan στην καλύτερη). Κάτι japan, uk είναι πια δαχτυλοδεικτούμενα!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.521
Μηνύματα
2.908.012
Members
38.058
Νεότερο μέλος
ParisV
Top