Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Ωραια....
Δεν ασχολουμαι με αυτα μιας και τα θεωρω γελία για διαφορους λογους.....

Ολα καλα με την φωτεινοτητα στο ποσο % χανουν....
Ξερετε αν χανουν το ιδιο ποσοστο και σε μαυρο....?
δλδ το μαυρο του topaz η optoma εχει γινει καλυτερο κατα 7%-8% στις ιδιες ωρες..?

Δεν πιστευω να σας προβληματισα.....!!!!!
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Ωραια....
Δεν ασχολουμαι με αυτα μιας και τα θεωρω γελία για διαφορους λογους.....
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 10"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 10"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5C0EEF%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C02%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Με τι ασχολείσαι και πως αντιλαμβάνεσαι καποια πράγματα μας είναι παντελώς αδιαφορο.
Αυτό βέβαια μπορει να σου κάνει εντύπωση και ισως να σε προβληματίσει, αλλα αυτή είναι η θλιβερή αλήθεια.<o:p></o:p>
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Δυστυχώς, όλες οι προσπάθειές μου να αμβλύνω τις αντιθέσεις ανάμεσα στον Κώστα και την ομάδα της Βορείου Ελλάδας (Αντρέα, Νίκο) έχουν αποβεί άκαρπες... :122:

Αυτό που θέλω να τονίσω πάντως, είναι το ότι δεν δίνουμε καθόλου καλή εικόνα στα υπόλοιπα μέλη. Αυτό το μήνυμα θα είναι οριστικά η τελευταία ανάμειξή μου στο θέμα κύριοι. Μπορείτε να βγάλετε τα ματάκια σας με την ησυχία σας κύριοι, και να εκτοξεύετε τις θεάσεις στα ύψη, αλλά η εικόνα που περνάει προς τα έξω είναι πολύ αρνητική... :122:

Και αυτό που με τρελαίνει πιο πολύ, είναι το γεγονός ότι αν μας δινόταν η ευκαιρία να κάτσουμε όλοι γύρω από ένα τραπέζι με άφθονα κοψίδια και κρασάκι, όλες οι παρεξηγήσεις θα λυνόντουσαν αυτομάτως... :126:
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Ασε Παναγιώτη και δεν μου λες τίποτα με το παραπάνω…
Αν ήθελες να κανεις κάποια παρατήρηση ας την έκανες για το υφος του κυρ. Κεφαλα.

.Η έλλειψη σεβασμού , η απαξίωση μιας προσπάθειας ( που χαρακτηρίζεται γελοία) και η ανάγκη αυτοπροβολής με διαδοχικούς εξυπνακισμούς ( υποτιμητικού χαρακτηρα) δεν εχουν να κανουν με καμια απολύτως αντίθεση, αλλα με την ελλειψη στοιχειωδων τρόπων συμπεριφοράς.
 

NIX

Μηνύματα
1.390
Reaction score
0
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Παναγιωτη εισαι λαθος στη τοποθετηση σου.Το προβλημα ειναι στον Κεφαλα και μονο.
Επισης,φυσιολογικα θα επρεπε να σε θιξει το οτι χαρακτηριζεσαι γελοιος.
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Εγω δεν μπορω να καταλαβω τι γινετε ειλικρινα....!!!!!

Αυτο που εγραψα....ισχυει και για τον Παναγιωτη.....
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι βλεπουν σαν να τους προσβαλεις σε κατι ο Αντρεας και ο Νικος.....!!!!
Ο καθε ενας εχει την αποψη του επι του θεματος.....
Αλλος την θεωρει σωστη....αλλος γελια......

Γιατι δλδ να μπει καποιος στο τρυπακι και να σκεφτει ετσι..!!!!!!
Επειδη εγω το θεωρω γελιο.....αρα ο αλλος ειναι γελιος.....!!!!!
Αν ειναι δυνατον.......!!!!!!
Δεν παμε καθολου καλα......!!!!!

Αν εχετε κατι να μας πειτε στο ερωτημα το λετε......Μην στρεφετε αλλου το θεμα παιδες(ομαδα κατα Πανο)....!!!
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Μπορείτε να βγάλετε τα ματάκια σας με την ησυχία σας κύριοι, και να εκτοξεύετε τις θεάσεις στα ύψη
Λες......!!!!
χμμμμμ......!!!!!
Με προβληματισες....!!!!!!!
Οχι για τις θεασεις......!!!!!

Μηπως το βλεπουν καπως αλλιως.....τωρα μου ηρθε....:113:
 

Μηνύματα
8.676
Reaction score
6
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Αν εχετε κατι να μας πειτε στο ερωτημα το λετε......Μην στρεφετε αλλου το θεμα παιδες(ομαδα κατα Πανο)....!!!
<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8"><meta name="ProgId" content="Word.Document"><meta name="Generator" content="Microsoft Word 10"><meta name="Originator" content="Microsoft Word 10"><link rel="File-List" href="file:///C:%5CDOCUME%7E1%5C0EEF%7E1%5CLOCALS%7E1%5CTemp%5Cmsohtml1%5C01%5Cclip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:Compatibility> <w:BreakWrappedTables/> <w:SnapToGridInCell/> <w:WrapTextWithPunct/> <w:UseAsianBreakRules/> </w:Compatibility> <w:BrowserLevel>MicrosoftInternetExplorer4</w:BrowserLevel> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:72.0pt 90.0pt 72.0pt 90.0pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style><!--[if gte mso 10]> <style> /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Κανονικός πίνακας"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman";} </style> <![endif]--> Το ερώτημα ( αν μπορούμε να το πουμε ) αφορα την πτώση της φωτεινότητας των λαμπών των προβολέων και παραπάνω εχουν κατατεθεί στοιχεία που μαζεύτηκαν μετα από μηνες μετρήσεων και που υπογραμμίζουν το φαινόμενο.
Από την μερια μου δεν εχω να προσθέσω τίποτα .
Αν εσυ εχεις και μάλιστα σε ένα θεμα που εξαρχής θεωρείς γελοίο τοτε καντο .
Αν παλι δεν εχεις να προσθέσεις τιποτα και απλως θελεις να προκαλέσεις θόρυβο ( αλλαζοντας το θεμα) τοτε παλι εισαι ελεύθερος να το πράξεις αλλα θα σε παρακαλούσα να το κανεις σε άλλο σημείο της κατηγοριας δημιουργώντας νέο τοπικ που κατά την άποψη σου δεν είναι γελοίο..
<o:p> </o:p>
Εγώ δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο… <o:p></o:p>
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Ολα καλα με την φωτεινοτητα στο ποσο % χανουν....
Ξερετε αν χανουν το ιδιο ποσοστο και σε μαυρο....?
δλδ το μαυρο του topaz η optoma εχει γινει καλυτερο κατα 7%-8% στις ιδιες ωρες..?

Δεν πιστευω να σας προβληματισα.....!!!!!
up.....
...μηπως και δεν το διαβασατε.......

Να προσθεσω και τον sharp 21000 του Παναγιωτη......

Επισης επειδη η διαφορες πτωσεις φωτεινοτητας μπορει να ειναι διαφορετικες απο προβολεα σε προβολεα ......
βλεπετε αυτη την διαφορα και στο μαυρο.....?
π.χ. -20% λευκο .....>> -20% μαυρο

Μιλαω για τα δικα σας προβολια μιας και εσεις ασχολεισται με το θεμα φωτεινοτητας παρα πολυ......
Εαν ηξερα κατι επι του θεματος δεν θα ρωτουσα....
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Ουδέν σχόλιον...

Παιδιά, εμένα να με συγχωρείτε, αλλά προτιμώ να το παίξω "κυβερνητικός εκπρόσωπος", δηλαδή: ουδέν σχόλιον... :113:

Είστε φίλοι μου και οι τρεις σας, σας εκτιμώ και σας αγαπάω και τους τρεις. Οπότε... κακώς έκανα και ανακατεύτηκα, να είστε σίγουροι ότι δεν πρόκειται να το ξανακάνω! :126:
 

Μηνύματα
535
Reaction score
0
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

"Η έλλειψη σεβασμού , η απαξίωση μιας προσπάθειας ( που χαρακτηρίζεται γελοία) και η ανάγκη αυτοπροβολής με διαδοχικούς εξυπνακισμούς ( υποτιμητικού χαρακτηρα) δεν εχουν να κανουν με καμια απολύτως αντίθεση, αλλα με την ελλειψη στοιχειωδων τρόπων συμπεριφοράς."

Πολύ καλά τα γράφεις φίλε Cimemusic και δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά.Όποιος πάλι βλέπει την προσωπογραφία του, καλό είναι να προβληματιστεί αντί να γράφει άπειρες παπαριές προσπαθώντας να τονώσει το εγώ του.
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Αρχικό μήνυμα απο kostas kefalas
Ολα καλα με την φωτεινοτητα στο ποσο % χανουν....
Ξερετε αν χανουν το ιδιο ποσοστο και σε μαυρο....?
δλδ το μαυρο του topaz η optoma εχει γινει καλυτερο κατα 7%-8% στις ιδιες ωρες..?

1up.....
...μηπως και δεν το διαβασατε.......

Να προσθεσω και τον sharp 21000 του Παναγιωτη......

Επισης επειδη η διαφορες πτωσεις φωτεινοτητας μπορει να ειναι διαφορετικες απο προβολεα σε προβολεα ......
βλεπετε αυτη την διαφορα και στο μαυρο.....?
π.χ. -20% λευκο .....>> -20% μαυρο

Μιλαω για τα δικα σας προβολια μιας και εσεις ασχολεισται με το θεμα φωτεινοτητας παρα πολυ......
Εαν ηξερα κατι επι του θεματος δεν θα ρωτουσα....

2up

Θα το ανεβαζω συνεχεια μεχρι να μου πει καποιος αν ξερει η οχι..
Αν υπαρχει καποιο στατιστικο που εχει κανει κ.λ.π.

Εγω βλεπω οτι αφησαμε τον γαμο και παμε για πουρναρια...

Μπορει καποιος απο τους τρεις να απαντηση στην ερωτηση.....?
Και καλα η ομαδα(Αντρεας-Νικος)δεν εχει ασχοληθει σιγουρα...

Παναγιωτη εσυ τι λες που διαφευγεις σαν χελι...?
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

"Η έλλειψη σεβασμού , η απαξίωση μιας προσπάθειας ( που χαρακτηρίζεται γελοία) και η ανάγκη αυτοπροβολής με διαδοχικούς εξυπνακισμούς ( υποτιμητικού χαρακτηρα) δεν εχουν να κανουν με καμια απολύτως αντίθεση, αλλα με την ελλειψη στοιχειωδων τρόπων συμπεριφοράς."

Πολύ καλά τα γράφεις φίλε Cimemusic και δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά.Όποιος πάλι βλέπει την προσωπογραφία του, καλό είναι να προβληματιστεί αντί να γράφει άπειρες παπαριές προσπαθώντας να τονώσει το εγώ του.
Συμφωνω Μιχαλη.......
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.009
Reaction score
10.197
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Εγώ δέχομαι το ειλικρινές της ερώτησής σου για την επίδραση της γήρανσης της λάμπας στα σκοτεινά.

Όμως ακόμα κι αν δεχτούμε ότι ο χαρακτηρισμός "γελοία" δεν είχε κάποια σκοπιμότητα και δεν κατευθυνόταν προς κάποια μέλη, δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η άκριτη χρήση του στη δεδομένη στιγμή θα κατέστρεφε τη συζήτηση;

Πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί στο τι γράφουμε και στο πως το γράφουμε. Προσωπικά είμαι υπέρ του του ελεύθερου διαλόγου, αλλά με λύπη μου παρατηρώ τελευταία πολλές συζητήσεις να ξεστρατίζουν και να εξελίσσονται σε προσωπικές αντιπαραθέσεις εκτός θέματος.

Από τη θέση του συντονιστή δεν είμαι διατεθειμένος να δεχτώ τη συνέχιση αυτής της τακτικής.
Προς ενημέρωση όλων.
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Εγώ δέχομαι το ειλικρινές της ερώτησής σου για την επίδραση της γήρανσης της λάμπας στα σκοτεινά.

Όμως ακόμα κι αν δεχτούμε ότι ο χαρακτηρισμός "γελοία" δεν είχε κάποια σκοπιμότητα και δεν κατευθυνόταν προς κάποια μέλη, δεν αντιλαμβάνεσαι ότι η άκριτη χρήση του στη δεδομένη στιγμή θα κατέστρεφε τη συζήτηση;

Πρέπει να καταλάβουμε όλοι ότι πρέπει να είμαστε πολύ προσεκτικοί στο τι γράφουμε και στο πως το γράφουμε. Προσωπικά είμαι υπέρ του του ελεύθερου διαλόγου, αλλά με λύπη μου παρατηρώ τελευταία πολλές συζητήσεις να ξεστρατίζουν και να εξελίσσονται σε προσωπικές αντιπαραθέσεις εκτός θέματος.

Από τη θέση του συντονιστή δεν είμαι διατεθειμένος να δεχτώ τη συνέχιση αυτής της τακτικής.
Προς ενημέρωση όλων.
Θα εξηγησω Δημητριε το "γελοιο" ποιο ειναι.....και τι εννοω.....

"""Ωραια....
Δεν ασχολουμαι με αυτα μιας και τα θεωρω γελία για διαφορους λογους.....

Ολα καλα με την φωτεινοτητα στο ποσο % χανουν....
Ξερετε αν χανουν το ιδιο ποσοστο και σε μαυρο....?
δλδ το μαυρο του topaz η optoma εχει γινει καλυτερο κατα 7%-8% στις ιδιες ωρες..?

Δεν πιστευω να σας προβληματισα.....!!!!!"""""




Το "γελοιο" λοιπον ειναι οτι οσο και να ασχοληθεις με το ποσο χανει ενας προβολεας σε φως(λευκο)δεν προκειται να βγαλεις ακρη γιατι η καθε λαμπα αναλογα την παραγωγη της (που σημαινει ημερα -τεμαχιο - υλικα)και την ψυξη κατα την χρηση της(προβολεας),εχει και διαφορετικα αποτελεσματα σε μετρησεις.....

Πιστευω να εγινα κατανοητος....ειναι απλο πιστευω..!!!!!!.:121:

Ομως αυτο που ερωτησα ηταν ολα τα "λεφτα"και δεν εδωσε κανεις σημασια.....!!!!! παρα μονο σχολια ...που να μην τα περιγραψω..!!

Ολοι ασχοληθηκαν με το "γελοιο" αν ειναι δυνατον..!!!

Αυτο που μας ενδιαφερει ειναι η πτωση της φωτεινοτητας στα μαυρα και αν συμβαδιζει με την πτωση του λευκου και ποσο..
Δυστυχως κανενας δεν εχει ασχοληθει.......
Αυριο σιγουρα αρκετοι.......!!!!!

Υγ....ισως το "γελοιο" να ηταν υπερβολικο για καποιους......αλλα δυστυχως για εμενα ετσι το βλεπω......
Μαλλον δεν μπορω να εκφραστω ελευθερα σε φορουμ και να αισθανομαι ανετα........παρεξηγιεμαι ......
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.009
Reaction score
10.197
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

....ισως το "γελοιο" να ηταν υπερβολικο για καποιους......αλλα δυστυχως για εμενα ετσι το βλεπω......
Μαλλον δεν μπορω να εκφραστω ελευθερα σε φορουμ και να αισθανομαι ανετα........παρεξηγιεμαι ......
Για να μην παρεξηγιέσαι, θα πρέπει να φροντίζεις να γίνεσαι κατανοητός και να σκέφτεσαι το νόημα των λέξεων που επιλέγεις.
Αλλιώς, είναι πιθανό αυτός που παρεξηγιέται να έχει το δίκιο του.
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Για να μην παρεξηγιέσαι, θα πρέπει να φροντίζεις να γίνεσαι κατανοητός και να σκέφτεσαι το νόημα των λέξεων που επιλέγεις.
Αλλιώς, είναι πιθανό αυτός που παρεξηγιέται να έχει το δίκιο του.
αχ ..Δημητριε.....!!!!!!

Καποτε......πριν μια 9ετια+ φωναζα για την συγκλιση(με το ποιο απλο τους ξεκινησα)και με ειχαν βγαλει "αιρετικο" και..και και..
Το κατανοητο που λες θα πρεπει ο αλλος να μπορει να δει και καποια πραγματα για να μπορει να καταλαβει.....
Με τα γραπτα δεν μπορεις να κανεις τον αλλον να δει.....!!!!!!!
Θα πρεπει να τον βαλεις να σκεφτει και αν του αρεσει το χομπυ να ψαξει...!!!!!!!
 

MaxHeadroom

Moderator
Moderator
Μηνύματα
8.009
Reaction score
10.197
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Για να μην παρεξηγιέσαι, θα πρέπει να φροντίζεις να γίνεσαι κατανοητός και να σκέφτεσαι το νόημα των λέξεων που επιλέγεις.
Αλλιώς, είναι πιθανό αυτός που παρεξηγιέται να έχει το δίκιο του.
αχ ..Δημητριε.....!!!!!!

Καποτε......πριν μια 9ετια+ φωναζα για την συγκλιση(με το ποιο απλο τους ξεκινησα)και με ειχαν βγαλει "αιρετικο" και..και και..
Το κατανοητο που λες θα πρεπει ο αλλος να μπορει να δει και καποια πραγματα για να μπορει να καταλαβει.....
Με τα γραπτα δεν μπορεις να κανεις τον αλλον να δει.....!!!!!!!
Θα πρεπει να τον βαλεις να σκεφτει και αν του αρεσει το χομπυ να ψαξει...!!!!!!!
Το αν κάποιος θέλει και μπορεί να μεταφέρει τις απόψεις του είναι είναι και θέμα ικανότητας αλλά -κυρίως- επιλογής.
Προσωπικά, θα προτιμούσα να εκφράζαμε όλοι τις απόψεις και τις γνώσεις μας όσο δημιουργικότερα γίνεται προς κοινό όφελος. Αν βέβαια κάποιος προτιμά να εκφράζεται με προχειρογραμμένους "χρησμούς" -αδικώντας και τους άλλους αλλά και τις ίδιες τις απόψεις του- είναι δικαίωμά του.

Αυτό που δεν είναι δικαίωμά του, είναι να δημιουργεί προβλήματα είτε από πρόθεση είτε από απερισκεψία. Αυτό είναι το ζήτημα εδώ και ως συντονιστής θα επιβάλλω να σταματήσει.
 

Μηνύματα
3.344
Reaction score
1
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

2up

Θα το ανεβαζω συνεχεια μεχρι να μου πει καποιος αν ξερει η οχι..
Αν υπαρχει καποιο στατιστικο που εχει κανει κ.λ.π.

Εγω βλεπω οτι αφησαμε τον γαμο και παμε για πουρναρια...

Μπορει καποιος απο τους τρεις να απαντηση στην ερωτηση.....?
Και καλα η ομαδα(Αντρεας-Νικος)δεν εχει ασχοληθει σιγουρα...

Παναγιωτη εσυ τι λες που διαφευγεις σαν χελι...?

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα, παλιοκουφ@λ@ Κεφάλα, να ήξερες μονάχα τι σε περιμένει! :142:

Η ομάδα της Θεσσαλονίκης λοιπόν, σε πληροφορώ ότι ασχολήθηκε με το θέμα! :126:

Να έχεις χάρη κακομοίρη μου, που δεν μπορώ, ακόμα τουλάχιστον, να ανακοινώσω την "βόμβα μεγατόνων" που μου έσκασε στο ακουστικό του τηλεφώνου για το συγκεκριμένο θέμα από τη Θεσσαλονίκη! :137:

Χιχιχι, δεν θα έχεις τόπο να κρυφτείς φίλτατε! :204:
 

Μηνύματα
22.271
Reaction score
15.543
Απάντηση: Σκοτώνουν τις λάμπες όταν γεράσουν...

Χαχαχαχαχαχαχαχαχα, παλιοκουφ@λ@ Κεφάλα, να ήξερες μονάχα τι σε περιμένει!

Η ομάδα της Θεσσαλονίκης λοιπόν, σε πληροφορώ ότι ασχολήθηκε με το θέμα!

Να έχεις χάρη κακομοίρη μου, που δεν μπορώ, ακόμα τουλάχιστον, να ανακοινώσω την "βόμβα μεγατόνων" που μου έσκασε στο ακουστικό του τηλεφώνου για το συγκεκριμένο θέμα από τη Θεσσαλονίκη!

Χιχιχι, δεν θα έχεις τόπο να κρυφτείς φίλτατε!
Σημασια εχει οτι ασχοληθηκε.......
Και φυσικα εχω βαλει το χερακι μου....
Γιατι χωρις αυτο σιγα μην εδινε βαση κανενας....
Αυτα να τα βλεπετε εσεις .....μην τα λετε σε εμενα...!!!!!!
Εγω εχω ομπρελα.......
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.868
Μηνύματα
2.920.550
Members
38.105
Νεότερο μέλος
Ruler93
Top