...πικαπ μετα το 2020, σοβαρα?


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.405
Reaction score
19.816
πραγματικά 😆 ελπίζω να μην καταλήξει σε κάποιο ''βαλιτσάκι'' αλλα ο δρόμος δεν ειναι ούτε φτηνός..
Διαφωνώ.. :whistling:

Ελπίζω (αν τελικά ψωνίσει) να καταλήξει σε βαλιτσάκι ώστε να κάνει το κέφι της και να μην ''κολλήσει'' πουθενά.. ;)
Μια χαρά είν' το βαλιτσάκι, αν βρει και σε ροζάκι ακόμα καλύτερα.. :party:
 


Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
μμ δεν το είχα σκευτεί έτσι δίκιο εχεις
Σιγά μην έχει δίκιο.

¨Εχει ένα περίεργο τρόπο ο Δημήτρης που ότι και να συζητήσεις μαζί του θα καταλήξεις στο ότι έχει παντα δίκιο. Πως το κάνει δεν ξέρω ; :D 😍 (ξέρω δηλαδή αλλά να μην λέω τα μυστικά αυτής της τέχνης).

Εν τω μεταξύ ποιό πικάπ εν έτη 2020 (2025) ; Εδώ έρχεται ξανά η κασέτα και βγάζει η μπάντα πιο πολλά λεφτά απο ότι τα streams. Ιδίως αυτά τα παν(ι)κιά που ακούει ο Δημήτρης. :D

@Δημητρης 777
Δημήτρη, είναι γνωστό σε εμένα ότι έχω περίεργα γούστα αλλά το παρατραβάω που θεωρώ την Mary πανέμορφη ; :D Είναι και αυτή η προφορά ρε γμτ. :D

Επίσης ότι και να πεί η Mary εγώ συμφωνώ, και ας διαφωνώ. Είμαι ερωτευμένος ; :D

Όταν θα περάσουν τα χρόνια και θα γεράσετε θα έχετε να λέτε όπως εμείς η παλιά γενιά ... που ήμουν όταν διάλεγα την μουσική ; με ποιά ήμουν ; που ήμουν ώστε να σου έρχονται νεανικές μνήμες ; τι με απασχολούσε τότε ; που είχαμε πάει μετα για καφέ ή σινέμα, με ποιόν αντάλλασα γνώμες για την μουσική ; ή .... κ.ο.κ.

Εσεις θα λέτε ήμουν στον καναπε μόνος μου και σκρόλαρα στο spotify. Μόνο αυτή η ανάμνηση - μόνιμα η ίδια - θα σας έρχεται στο μυαλό. Κόλαση. :D

 
Last edited:

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Λέξη κλειδί στο βίντεο (που φυσικά εγω με το κόλλημα μου, την εξέλαβα δικαιολογημένα σεξουαλικά και όχι κυριολεκτικά για τα αφορούντα το audio) :

Delay gratification.

:D
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.405
Reaction score
19.816
@Δημητρης 777
Δημήτρη, είναι γνωστό σε εμένα ότι έχω περίεργα γούστα αλλά το παρατραβάω που θεωρώ την Mary πανέμορφη ; :D Είναι και αυτή η προφορά ρε γμτ. :D
Αγαπάς τον ''τύπο'' της.. ;)
Τον τρόπο που μιλάει, κοιτάζει, κινείται, συσπάσεις του προσώπου - εκφράσεις, τόνο φωνής κλπ..
(Είναι και ομορφούλα όμως 8-))

Το έχουν πάθει και οι καλύτεροι από εμάς μην σε απασχολεί, είναι common (και το ξέρεις).

Όταν θα περάσουν τα χρόνια και θα γεράσετε θα έχετε να λέτε όπως εμείς η πλαιά γενιά ... που ήμουν όταν διάλεγα την μουσική ; με ποιά ήμουν ; που ήμουν ώστε να σου έρχονται νεναικές μνήμες ; τ με απασχολούσε τότε ; που είχαμε πάει μετα για καφέ ή σινέμα ή ....
Εγώ αναπολώ τις στιγμές που όταν ήμουν νέος καθόμουν μόνος και σκεφτόμουν πόσο ωραία θα ήμουν αργότερα στα γεράματα (ούπς, λούπα? :whistling:).

Defense mechanism against the sorrow of aging? 🤔

Μέσα έπεσα πάντως (ή βρίσκομαι ακόμα σε αυθυποβολή..:tongue:), i feel good..
Όλα τα υπόλοιπα (νταξ' όχι όλα αλλά αρκετά) που αφορούν την εφηβείαμ' είναι λίγο θολά και δεν ''έρχονται'' ούτε με κασσέτες.. :tongue: :lolsign:

10-facts-about-alcohol-cred-pexels-chris_en.jpg
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Αγαπάς τον ''τύπο'' της.. ;)
Τον τρόπο που μιλάει, κοιτάζει, κινείται, συσπάσεις του προσώπου - εκφράσεις, τόνο φωνής κλπ..
(Είναι και ομορφούλα όμως 8-))

Το έχουν πάθει και οι καλύτεροι από εμάς μην σε απασχολεί, είναι common (και το ξέρεις).



Εγώ αναπολώ τις στιγμές που όταν ήμουν νέος καθόμουν μόνος και σκεφτόμουν πόσο ωραία θα ήμουν αργότερα στα γεράματα (ούπς, λούπα? :whistling:).

Defense mechanism against the sorrow of aging? 🤔

Μέσα έπεσα πάντως (ή βρίσκομαι ακόμα σε αυθυποβολή..:tongue:), i feel good..
Όλα τα υπόλοιπα (νταξ' όχι όλα αλλά αρκετά) που αφορούν την εφηβείαμ' είναι λίγο θολά και δεν ''έρχονται'' ούτε με κασσέτες.. :tongue: :lolsign:

¨Οπως είπε και παραπάνω ο MakisGer :

"μμ δεν το είχα σκευτεί έτσι δίκιο εχεις".

Μια φράση που όλοι πρέπει να αναπαράγουμε όταν μας κάνεις reply. :D
 


Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Μην δίνεις σημασία γράφω - σκέφτομαι - περιγράφω σχεδόν πάντα με μια δόση υπερβολής.. 8-)

(defense mechanism against boredom? 🤔)
Εάν είχες αναμνήσεις (γιατί γέρος δεν θα σε παίρνει και για πολλά πολλά έτσι και αλλιώς) το boredom θα ήταν μικρότερο. :D

Μπορεί και όχι τώρα, που το ξανά σκέφτομαι. :D

Ανάλογα εάν διατήρησες επαφή με ανθρώπους απο την νεότητά σου και τα μοιράζεστε. Εάν μιλάς με άλλης νεότερης γενιάς ....μπορεί να επανέρχεται. :D Ποιός θα το περίμενε αυτό ότι μπορεί και να συμβεί ;
 





Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.405
Reaction score
19.816
Ότι μπορεί και να βαριόμασταν όταν είχαμε επαφές με νέους , ενώ ιστορικά μέχρι τώρα συνέβαινε το αντίθετο.
Δεν βαριέμαι ποτές ρέυ.. :tongue:
(Έριξες too much weight σ' αυτό)
Σου είπα υπερβάλλω.. ;)

Έχω καλή επαφή - επικοινωνία με νεότερες γενιές.. ;)

Ανάλογα εάν διατήρησες επαφή με ανθρώπους απο την νεότητά σου και τα μοιράζεστε.
Έχω πολλούς παιδικούς φίλους και βρίσκομαι σε επαφή αλλά δεν θυμούνται ούτ' εκείνοι πολλά.. :roflmao::roflmao::roflmao::cry::lolsign:
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Πανκιό είσαι και φαίνεσαι.. :tongue: :lolsign:

Moby ακούω.. 😘

:cry::cry:
Ποιόν Moby ; Aυτόν ; Το post - πανκιό ; :D


Δεν βαριέμαι ποτές ρέυ.. :tongue:
(Έριξες too much weight σ' αυτό)
Σου είπα υπερβάλλω.. ;)

Έχω καλή επαφή - επικοινωνία με νεότερες γενιές.. ;)



Έχω πολλούς παιδικούς φίλους και βρίσκομαι σε επαφή αλλά δεν θυμούνται ούτ' εκείνοι πολλά.. :roflmao::roflmao::roflmao::cry::lolsign:
Το ξέρω βρε ότι δεν βαριέσαι ... σε πειιράζω. ¨Ανθρωπος που φτιάχνει ολόκληρη ιστορία απο ένα απλό πράγμα και το πάει εκεί που συνήθως πάντα το πάς και τις προεκτάσεις που του δίνεις .... δεν είναι άνθρωπος που βαριέται ποτέ γιατί έχει φαντασία. :D 😍
 
Last edited:

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.954
Reaction score
38.813
Φενεται να ειναι και καπου να παραμενει για πολλους Iconic (εμβληματικο?!) σαν μεσο (τοσο το βινυλιο το ιδιο οσο και το πικαπ) -κατι που ουτε καλο ουτε κακο ειναι-
απο εκει και περα, ειναι θεμα ποιοι και πως θα μπορεσουν να πανε περα απο το οπτικο του θεματως. 🐒
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.090
Μηνύματα
2.888.020
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top