Eurovision 2024

Τατατατα ?

  • Μαπα

    Votes: 49 62,0%
  • Καλουτσικο

    Votes: 4 5,1%
  • Καλο

    Votes: 8 10,1%
  • Γάμ@το

    Votes: 11 13,9%
  • Γ@μάτο

    Votes: 7 8,9%

  • Total voters
    79
Μηνύματα
20.566
Reaction score
14.553
Αν δεν καταλαβαίνεις βέβαια τη γλώσσα και τα βλέπεις απέξω, μπορεί να σου φαίνεται κουλ και καλό! :geek:

 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Αν δεν καταλαβαίνεις βέβαια τη γλώσσα και τα βλέπεις απέξω, μπορεί να σου φαίνεται κουλ και καλό! :geek:

Αμ, σου το είπα. Σάμπως ποιός θα τα καταλάβει ; :D Εδω εγώ δεν τα καταλαβαίνω. χα χα Σαν τα σουρεαλιστικά της Νικολακοπούλου. χα χα
 

Μηνύματα
2.279
Reaction score
2.838
Είναι στα τοπ χειρότερα. Χειρότερο και από του Ρακιντζη. Χειρότερο και από το κλόουν,δεκαετια 80 αν θυμάμαι.
 

Μηνύματα
20.566
Reaction score
14.553
Πάντως βλέπω πολλούς youtubers να έχουν φαίνεται 'ξετρελαθεί', ρε λες να μείνουμε μόνοι με την μίρλα μας; Και να μην καταλάβαμε την καλλιτεχνική (απ)αξία του τραγουδιού; :roflmao: :party:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.261
Reaction score
44.623
Πάντως βλέπω πολλούς youtubers να έχουν φαίνεται 'ξετρελαθεί', ρε λες να μείνουμε μόνοι με την μίρλα μας; Και να μην καταλάβαμε την καλλιτεχνική (απ)αξία του τραγουδιού; :roflmao: :party:
Έτσι κάνουν αυτοί οι χαριτωμένοι κάθε χρόνο βρε, ουάου και τέτοιες παπαριές, ο θεσμός είναι τίγκα στη υποκρισία, όπως όλοι και όλα στις μέρες μας.
 

Μηνύματα
20.566
Reaction score
14.553
Α ναι; δεν τους παρακολουθώ! Απλά ο λογάριθμος του youtube μου πέταξε μερικούς τέτοιους τώρα, φαίνεται κατάλαβε ότι ασχολούμαστε με το Τα Τα Τα Τα..... τοοουυυττ.... :geek:
 

Μηνύματα
7.325
Reaction score
11.903
Πριν λίγες ώρες είδα για πρώτη φορά το video clip και αμέσως διαφώνησα με τα μπαντηλίκια της Sierra, το να μπαντηλιάζει κάποιος στον Λυκαβηττό ( ή σε οποιοδήποτε δημόσιο χώρο ) είναι κάτι που απαγορεύεται απο τον ΚΟΚ και τιμωρείται ( βλέπε: επίδειξη ικανοτήτων ). ΕΠΙΠΛΕΟΝ, αφού το ξαναείδα πριν λίγα λεπτά, διαπίστωσα ότι η ερμηνεύτρια που μας εκπροσωπεί, στο εν λόγω video clip, στο σημείο που είναι μέσα στη μπαντηλιάζουσα Sierra, όχι μόνο δεν φοράει ζώνη ασφαλείας, αλλά αυτή είναι και "πατημένη" κάτω απο την ερμηνεύτρια. Για να μη σχολιάσω τη γαλάζια "σημαία" που κουνάει, απο την οποία λείπουν μερικές ( όλες ) οι λευκές ρίγες της...
Καθόλου τιμητικό το video clip για τη χώρα μας και άκρως επικίνδυνο για τους εκκολαπτόμενους κ@βλόγκαζους.
 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Α ναι; δεν τους παρακολουθώ! Απλά ο λογάριθμος του youtube μου πέταξε μερικούς τέτοιους τώρα, φαίνεται κατάλαβε ότι ασχολούμαστε με το Τα Τα Τα Τα..... τοοουυυττ.... :geek:
Όχι έχεις δίκιο στην υποψία - εντύπωση - αίσθηση που αποκομίζεις. Αφού είσαι γάτος, βουλωμένο γράμμα διαβάζεις.

Θα τους αρέσει, να δείς. Τεχνικά είναι πολυ καλό και ξέρει που στοχεύει, αυτά αρέσουν σε αυτό το κοινό που βλέπει.

Θα δούμε.
Πριν λίγες ώρες είδα για πρώτη φορά το video clip και αμέσως διαφώνησα με τα μπαντηλίκια της Sierra, το να μπαντηλιάζει κάποιος στον Λυκαβηττό ( ή σε οποιοδήποτε δημόσιο χώρο ) είναι κάτι που απαγορεύεται απο τον ΚΟΚ και τιμωρείται ( βλέπε: επίδειξη ικανοτήτων ). ΕΠΙΠΛΕΟΝ, αφού το ξαναείδα πριν λίγα λεπτά, διαπίστωσα ότι η ερμηνεύτρια που μας εκπροσωπεί, στο εν λόγω video clip, στο σημείο που είναι μέσα στη μπαντηλιάζουσα Sierra, όχι μόνο δεν φοράει ζώνη ασφαλείας, αλλά αυτή είναι και "πατημένη" κάτω απο την ερμηνεύτρια. Για να μη σχολιάσω τη γαλάζια "σημαία" που κουνάει, απο την οποία λείπουν μερικές ( όλες ) οι λευκές ρίγες της...
Καθόλου τιμητικό το video clip για τη χώρα μας και άκρως επικίνδυνο για τους εκκολαπτόμενους κ@βλόγκαζους.
Το κοινό δεν ξέρει την Ελληνική σημαία. :D No problem. :D Όσον αφορά τα άλλα στο Περιστέρι (που ήταν η Σάτι) και στο Αιγάλεω , Μπουρνάζι είναι νορμάλ καταστάσεις. :D
 
Last edited:

jag

Μηνύματα
9.571
Reaction score
28.140
Ακόμα δε πήρατε χαμπάρι ότι το κομμάτι έχει απ΄όλα (ρεγκετόν τραπ κλαρίνο βαλκανιζατέρ) για να πάρει ψηφαλάκια από όλες τις γενιές :spiteful:
 

Μηνύματα
20.566
Reaction score
14.553
Εμένα πάντως ήδη μου έχει κολλησει το τα τα τα τα τα, και το ακούω μέσα μου, χωρίς να ακούω το τραγούδι! Έπαθα τατατατισμό! :roflmao: :lolsign:
 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Εμένα πάντως ήδη μου έχει κολλησει το τα τα τα τα τα, και το ακούω μέσα μου, χωρίς να ακούω το τραγούδι! Έπαθα τατατατισμό! :roflmao: :lolsign:
¨Εχεις τραυματιστεί ψυχικά. :D

Κάτι άλλο θα συμβεί μέχρι αύριο στην Ελλάδα...θα το ξεπεράσεις .κ.ο.κ. :D
 


Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Mόλις το άκουσα ολόκληρο. Αν είναι δυνατόν! o_O
Για πες μας περισσότερα... εσύ που είσαι νέος (νεότερος) και τα βλέπεις με άλλη ματιά, άσε που ξέρεις απο αυτά.
 
  • Haha
Reactions: jag

jag

Μηνύματα
9.571
Reaction score
28.140
Για πες μας περισσότερα... εσύ που είσαι νέος (νεότερος) και τα βλέπεις με άλλη ματιά, άσε που ξέρεις απο αυτά.
Δε μου έρχετε τώρα κάποιος καλλίτέχνης άξιος που να μας εκπροσωπούσε. :p
και τι είδος μουσικής ακριβώς.
Πες καμία πρόταση.

Είμαι μεγάλύτερος από τον Μπρέτς
απλά τρελιάρης :biggrin:
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.261
Reaction score
44.623
Δε μου έρχετε τώρα κάποιος καλλίτέχνης άξιος που να μας εκπροσωπούσε. :p
και τι είδος μουσικής ακριβώς.
Πες καμία πρόταση.
Να πω, να πω!!

Ο Νταλάρας!! :biggrin:
 


Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Δε μου έρχετε τώρα κάποιος καλλίτέχνης άξιος που να μας εκπροσωπούσε. :p
και τι είδος μουσικής ακριβώς.
Πες καμία πρόταση.
Εννοώ τι είναι αυτό το τραγούδι μουσικά ... να πεις. Όχι καλλιτέχνη.
 




Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.101
Μηνύματα
2.888.518
Members
37.989
Νεότερο μέλος
katerinagourz
Top