ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

:607: Αυτά είναι σαν θεός ρε παιδί μου δίνει ζωή σε τελειωμένα μηχανάκια :612:
Υ.Γ.
Αλήτες μην τον πείτε Φρανκενστάιν τον άνθρωπο θα σας φάω :405:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Και δεν φαίνεται παρά μόνο όταν αχοληθείς με τον τελικό για να ρυθμίσεις αφού τον εχεις ψιλοκλήσει. Τότε μόνο βλέπεις οτι τα test points , εκεί που τα εχει ο γ@μημένος , πρέπει να είναι χύμα για να ρυθμίσεις. Ερχονται εύκολα όμως.Χωρίς καν αλλαγή των trimmers. Εγω έδωσα 5ma παραπάνω απο οτι λέει, εχω περιθώριο μέχρι 15.
Στα 15 ακριβώς δεν με τρελαίνει ενώ απο τα 20 και μέχρι τα 30 με στέλνει στον δι@ολο.
Ομως παραμένει το θέμα με το που εχει τα ρυθμιστικά ο πούστης.
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

:607: Αυτά είναι σαν θεός ρε παιδί μου δίνει ζωή σε τελειωμένα μηχανάκια :612:
Υ.Γ.
Αλήτες μην τον πείτε Φρανκενστάιν τον άνθρωπο θα σας φάω :405:

ΠΟιόν ρε χαμένε να πούμε φρακεσταϊν? εσένα?:142:
Η τον Σάκη?:143:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Παιδάκια ευγενική προσφορά του Markou home entertainment .
Ελάτε να ακούσετε g22000 μαζί με αυλούς , και άμα δεν σας αρέσει τα λεφτά σας πίσω.
ΠΟΙΑ ΛΕΦΤΆ? ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΔΩΚΕΙ ΦΡΑΓΚΟ.
 



JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Πες μου που είσαι ρε μούργο να κανονίσω meeting μετά κρέατος ofcourse να ακούσεις g22000, μετά αυλών , να πάθεις εσυ και όλη η οικογένεια for the rest of your life.
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Πες μου που είσαι ρε μούργο να κανονίσω meeting μετά κρέατος ofcourse να ακούσεις g22000, μετά αυλών , να πάθεις εσυ και όλη η οικογένεια for the rest of your life.
Χαχαχαχαχαχαχα ασε δεν θελω γιατι οποτε ακουω ηχεια καλητερα απο τα δικα μου μετα εχω καταθλυψη για τουλαχιστον δυο εβδομαδες :405:
Για τα υπόλοιπα μέσα είμαι :119:

Με κολάζεις τώρα John μιαμ κρεατακιιιιιιιιιιιιιιιι :404:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Ναι γιαμ γιαμ κοντοσουβλάκι , εεε? μαριναρισμένο απο τον παππα , και ψημένο ειδικά εε?
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Α και πούσαι οχι απο τον δικό μας τον παππά , , οχι, τον άλλον τον δικόνε μου, τον εδω τον αρχιμανδρίτη,....!!! κόλαση.
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Α και πούσαι οχι απο τον δικό μας τον παππά , , οχι, τον άλλον τον δικόνε μου, τον εδω τον αρχιμανδρίτη,....!!! κόλαση.
Ασε τώρα καρφώθηκες μην πας να το σώσεις με το δεύτερο σχόλιο χαχαχαχαχαχα παραισθησιογόνο κοκορέτσι..... πρέπει να σε προσέχουμε εσένα χαχαχαχαχα :405:

Ασε που το κοκορέτσι απαγορεύεται βάση νόμου από την ευρωπεικη ένωση !!!Χαχαχαχαχα
 

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Re: Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Χαχαχαχαχαχαχα ασε δεν θελω γιατι οποτε ακουω ηχεια καλητερα απο τα δικα μου μετα εχω καταθλυψη για τουλαχιστον δυο εβδομαδες :405:
Για τα υπόλοιπα μέσα είμαι :119:

Με κολάζεις τώρα John μιαμ κρεατακιιιιιιιιιιιιιιιι :404:
Ναι μην πας να ακούσεις!!!
Έτσι την έπαθα κι εγώ ο φουκαράς που άκουσα τους Αυλούς με το ρημαδοsansui του και τώρα όποτε ακούω το σύστημά μου, μου ρχεται να πετάξω από το παραθύρι το sub μου:126:
Το σίγουρο είναι οτι ο Γιάννης έχει το σύστημά του σε ένα πάρα πολύ καλό χώρο που βοηθάει να κάνει ότι γουστάρει και να αναδείξει τις αρετές του οποιουδήποτε καλού setup.
Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω αλλαγές "χώρου", οπότε συμβιβάζομαι με τι σκέψη "τι ωραία που ακουγόντουσαν οι Αυλοί, ας χαμηλώσω λίγο κι εγώ τις χαμηλές μου"!:143:
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Ναι μην πας να ακούσεις!!!
Έτσι την έπαθα κι εγώ ο φουκαράς που άκουσα τους Αυλούς με το ρημαδοsansui του και τώρα όποτε ακούω το σύστημά μου, μου ρχεται να πετάξω από το παραθύρι το sub μου:126:
Το σίγουρο είναι οτι ο Γιάννης έχει το σύστημά του σε ένα πάρα πολύ καλό χώρο που βοηθάει να κάνει ότι γουστάρει και να αναδείξει τις αρετές του οποιουδήποτε καλού setup.
Όπως καταλαβαίνεις δεν υπάρχει περίπτωση να κάνω αλλαγές "χώρου", οπότε συμβιβάζομαι με τι σκέψη "τι ωραία που ακουγόντουσαν οι Αυλοί, ας χαμηλώσω λίγο κι εγώ τις χαμηλές μου"!:143:
Άστα να πάνε προσωπικά θα μου αρέσει πολύ ο ήχος αυτού του συνδυασμού αλλά όπως λες νο φράγκο...οπότε θέλω να το αποφύγω για το καλό μου γιατί θα με καταστρέψει κυριολεκτικά το σύστημα.Καλά κάνει πάντως ο john αφού μπορεί το πολύ πολύ να πάμε για ακρόαση με ωτοασπίδες :204: η να ξεκολλήσουμε :204:
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.241
Reaction score
1.108
ενα πραγμα που χαιρομαι οτι καποιοι απο εμας μοιραζομαστε το ιδιο παθος .... για ... κοντοσουβλι ...

καλη ακροαση
 





Μηνύματα
1.972
Reaction score
4
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

δυστυχώς βρήκα μόνο στο e-bay με 12 euros + μεταφορικά :(
 

Μηνύματα
243
Reaction score
0
Απάντηση: ΕΠΙΣΚΕΥΕΣ-ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΙΣ (ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ)

Για το r-2000 που ειναι παρομοιο υπαρχει
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.133
Μηνύματα
2.930.077
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top