Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Μηνύματα
4.690
Reaction score
1.815
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

...'Όσο αναφορά το main menu, δυστυχώς γεμίσαμε με σεντόνια-παρλαπίπες ολόκληρες, χειρότερα και απ το κουτόχορτο που κυκλοφορεί σε άλλα μέρη.
Φιλικές συναντήσεις γίνονται αφορμές για να δείξει ο καθένας ότι έχει άποψη, εμπάθεια θα έλεγα για νέα πράγματα.
Και δυστυχώς υπάρχουν μέλη που περιμένουν να διαβάσουν τα όποια ανυπόστατα συμπεράσματα τους.
...
Σε ένα forum καλό θα είναι να ακούγονται όλες οι απόψεις, για να μπορεί ο καθένας να βγάλει τα συμπεράσματά του.
Έχουμε "δημοκρατία" (καραμέλα είναι αυτό όχι οτι ισχύει...), ας την διαφυλάξουμε έστω και μεταξύ μας, δεν είναι κακό.

Οι χαρακτηρισμοί αντιθέτως, είναι αυτοί που χαλάνε την καλή πλευρά της παρεϊστικης ενημέρωσης.
Ας μαζέψουν λοιπόν το δείκτη - δάκτυλο που προτάσουν ορισμένοι και ας ηρεμήσουμε όλοι μας.

Η τρέλλα όλων εδώ μέσα είναι κοινή.
Με αυτά που γράφονται όμως, μάλλον ξεφεύγει η κατάσταση από τη φυσιολογική τρέλλα και αρχίζει να "χαϊδεύει" τα όρια της παρανόησης...
Ας προσέχουμε λοιπόν λίγο παραπάνω τα γραφόμενά μας.

Την καληνύχτα μου σε όλους!
 

Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αυριο θα γινει ξανα ακροαση μιας ωρας περιπου με τον ncore, στον δικο μου 'αθλιο' και μη ιδανικο χωρο, με τα 'αθλια' συνοδα μου και με τα 'αθλια' καλωδια μου.
Ακροατης θα ειναι φιλος γνωστος συνθετης και μαεστρος κλασικης μουσικης.
Θα ακουσει μονος του, μουσικα εργα στα οποια εχει συμμετασχει, χωρις να ξερει τι παιζει και με τον εναν και με τον αλλο ενισχυτη.

Πιστευω οτι τα συμπερασματα του θα δειξουν κατι πολυ σημαντικο που λεγεται τελικα ΜΟΥΣΙΚΗ.
 

Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω θα ήθελα να ζητήσω δημόσια συγνώμη απο τον ep4nder οχι για κάτι άλλο αλλά για μια παρεξήγηση εκ μέρους μου και μόνο.
Αλεξ συγνώμη αγοράκι μου δεν το ήθελα να γράψω τις κακίες που έγραψα.
 

tyler durden

Μη ριβγιούερ
Μηνύματα
5.680
Reaction score
2.733
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Λιγο ελειψα και το κανατε &^%$$#. Η Προεδραρα σας εγκαλει στην ταξη.

 


Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

@ και στους δυο πιο πάνω.
Εσυ ασε αυτά και ελα να ακούσεις B 2301, και μετά μου λες.
 



Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Και πως περιμενεις να ακουσεις πιστοτητα?
Ολα εγω θα στα λεω? :biggrin:
 

Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω θέλω και ζω, σχετικά πάντα, με σχετικά παλιά αντικείμενα.
 

m1ts0s

News poster
Editor
Μηνύματα
2.332
Reaction score
3.636
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Οι passive-aggresive επιθέσεις δεν σας πάνε κ. Παπά. Αν διαφωνείτε με κάτι, enlighten us.

Επίσης δεν θέλω να σας σοκάρω, αλλά science is not a democracy.

Χρόνια τώρα.
 


Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Οι passive-aggresive επιθέσεις δεν σας πάνε κ. Παπά. Αν διαφωνείτε με κάτι, enlighten us.

Επίσης δεν θέλω να σας σοκάρω, αλλά science is not a democracy.

Χρόνια τώρα.


Αγαπητέ για ψαχτείτε λίγο να δείτε πχ με τι δουλεύει η nasa, με αρχαιολογίες οι οποίες όλως περιέργως έχουν λυμένα ΟΛΑ τους τα προβλήματα. ΟΟΛΑ /.
 

Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Και btw μιας και δεν είμαι ο παπας , να πω κάτι ακόμα.
Ποιός ακριβώς διετύπωσε οτι science is a denocracy εδω μέσα και δεν το πήρα χαμπάρι?
Να του ρίξω 10 μέρες φυλακή ρε παιδί μουουουου ?
 

Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Οι passive-aggresive επιθέσεις δεν σας πάνε κ. Παπά. Αν διαφωνείτε με κάτι, enlighten us.

Επίσης δεν θέλω να σας σοκάρω, αλλά science is not a democracy.

Χρόνια τώρα.
Μηπως τα εχεις λιγο μπερδεψει αγαπητε?

Επιθεση σε ποιον εκανα?
Μιλησα εγω για επιστημη και δημοκρατια?
Να σας διαφωτισω σε τι?

Ενας απλος ακροατης ειμαι που πασχιζω να κατοχυρωσω το δικαιωμα του να εχω προσωπικη αποψη για το πως θελω να ακουω σπιτι μου...
Γιατι κατα πως φαινεται, τελικα αυτο ειναι πολυ δυσκολο.....!!!
 

Μηνύματα
1.217
Reaction score
1.750
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εντελως ακατανοητο, ειναι το οτι με το να θαυμαζεις την επιγραφη : "Ref. Master Monitor"
σου εχει αποτυπωθει η ψευδαισθηση πως αυτο που ακους στο σπιτι σου, ειναι αυτο που πρεσβευει την γυμνη και απολυτη αληθεια. Ξεχνας να υποστηριξεις οτι εστησες το συστημα σου, απλα για να σου αρεσει. Αντιθετα ομως, επιμενεις να συσχετιζεις το γουστο σου με την ψυχρη στουντιακη πραγματικοτητα. Το σχολιο λοιπον αναφορικα με την "κολοτουμπα" ειχε αποκλειστικο σκοπο να σε κανει επιτελους να παραδεχτεις οτι τα συστηματα των σπιτιων μας, τα φτιαχνουμε για να εξυπηρετουν τα "ιδιαιτερα γουστα" μας. Οχι ομως και να νομιζουμε πως κατακτησαμε την μοναδικη αληθεια! Δεν το θελαμε και δεν προσπαθησαμε ποτε για κατι τετοιο!
Ειναι αφελης, αδικη, και αυθαιρετη η σταση σου αυτη, να νομιζεις οτι επιασες τον παπα απο τα @αχιδια, επειδη εχεις τον Steve η τα Ref. Master Monitor που σου δινουν απλα το ηχοχρωμα που σου αρεσει. Παραδοχες του στυλ εχω αναγνωρισμενες εταιριες, εχει μετρηθει ο χωρος μου, εχω διασημους καλεσμενους, δεν δειχνουν σημαδια βελτιωσης, ουτε καμια διαθεση για αυτοκριτικη. Φαινεται (μετα βεβαιοτητος) πως εισαι ...προεδραρα και εμεις ...ουτε για να σου ξυνουμε την πλατη. Να ξερεις φιλε μου Κωστα οτι σε ενα φορουμ σαν αυτο, πολλοι εχουν κανει αυτα που κανεις, πολυ πριν απο 'σενα, και ειναι γι'αυτους απογοητευτικο να σε βλεπουν να μασας τα σιδερα κανοντας τους ιδιους κυκλους. Και να εισαι σιγουρος, πως αυτος ειναι και ο μονος λογος γι οτι γραφω εδω μεσα : Η βελτιωση ολων μας.
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.422
Reaction score
96.746
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αν απευθύνεσαι σε μένα , να σου πω οτι ποτέ κανείς δεν ισχυρίστηκε οτι τα AB ενισχυτικά παίζουν καλύτερα απο τα class d.
Απο οσο θυμάμαι κανείς δεν είπε-έγραψε ποτέ οτι είναι θέσφατο , τα clas αβ, να παίζουν καλύτερα απο τα d.
Για τους μέσους χομπίστες , ο καθένας ακούει όπως τον ευχαριστεί.Αμα σου αρέσουν τα class d μεγειά σου με χαρά σου. Ποιός είμαι εγω που θα σου αλλάξω την άποψη?
Οσο για το πότε μαθαίνουμε να ακούμε , ε, , μερικοί απο μας μπορεί και να έχουμε λίγο ανώτερη παιδία , τι να κάνουμε? ως γνωστόν δεν είμαστε όλοι ίδιοι.
Δεν απευθύνομαι σε σένα βρε, στον ΚΦ απευθύνομαι... τί έχεις πάθει??? :drinks:


Τράκηηηηηη... γ@μα τον!
 

gonis

Luger
Μηνύματα
4.269
Reaction score
11.631
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Καλημερα στους ξενυχτηδες(οταν ξυπνησετε)
 

Μηνύματα
2.412
Reaction score
2.566
Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Εγω θα ήθελα να ζητήσω δημόσια συγνώμη απο τον ep4nder οχι για κάτι άλλο αλλά για μια παρεξήγηση εκ μέρους μου και μόνο.
Αλεξ συγνώμη αγοράκι μου δεν το ήθελα να γράψω τις κακίες που έγραψα.
Είχα καλό mood (μόλις είχα επιστρέψει από γκομενοδουλειά) και δεν με πείραξε...αλλιώς θα σου λεγα γω....:smg: :roflmao::drinks:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.113
Μηνύματα
2.889.140
Members
37.990
Νεότερο μέλος
Βίκυ Γκλαβά
Top