Καλώδια και θύματα

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Τελικά κύριε Αρβανιτάκη οι προσβολές σε πρώτο πρόσωπο επιτρέπονται ή όχι για να ξέρω αν επιτρέπονται να τις γυρνάω πίσω κατά τον ίδιο τρόπο.
 

D

deleted user 10898

Guest
Τελικά κύριε Αρβανιτάκη οι προσβολές σε πρώτο πρόσωπο επιτρέπονται ή όχι για να ξέρω αν επιτρέπονται να τις γυρνάω πίσω κατά τον ίδιο τρόπο.
Είμαι στο φόρουμ από το 2007. Ότι θες μπορείς να το πεις χωρίς να ρωτήσεις τον Αρβανιτακη.
 

Μηνύματα
9.809
Reaction score
13.387
Επειδη φίλε μου στον γραπτό λόγο δεν είσαι απέναντι από τον άλλο για να διαπιστώσεις π.χ. τον τόνο της φωνής η την γκριμάτσα καλό θα ήταν να προσέχει ο καθένας τι γράφει και πως το διατυπώνει.



Καλά τι από τα δυο ισχύει το ότι δεν είναι το τσιφλίκι κανενός ή τουμπεκί λίγο μπερδεμένο σε βλέπω γράφεις δυο προτάσεις και η μία αναιρεί την άλλη.
Πώς τολμάς ? :o:roflmao::roflmao::roflmao:
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Τελικά κύριε Αρβανιτάκη οι προσβολές σε πρώτο πρόσωπο επιτρέπονται ή όχι για να ξέρω αν επιτρέπονται να τις γυρνάω πίσω κατά τον ίδιο τρόπο.
Πρώτα το κάνεις και μετά ρωτάς εσύ κύριε Ντρέσιε?
Και αυτό που μερικοί το βλέπετε σαν προσβολή, δεν είναι προς το πρόσωπο, αλλά τις απόψεις του προσώπου. Το έχουμε ξαναπεί .
 

Μηνύματα
1.031
Reaction score
2.826
Θα σας κάνω μια πρόταση, επειδή υπάρχει μια μερίδα audio
Είμαι στο φόρουμ από το 2007. Ότι θες μπορείς να το πεις χωρίς να ρωτήσεις τον Αρβανιτακη.
Σε αυτόν τον χώρο είμαι φιλοξενούμενος και οφείλω να γράφω όπως του αρμόζει, αν σε ΚΑΤ ίδιαν συζήτηση μεταξύ δυο αγνώστων μου απευθυνόσουν έτσι ή αντίστοιχα το αντίθετο σίγουρα θα γινόταν καβγάς ( δεν είναι απειλή αλλά διαπίστωση ) το ότι είσαι μέλος από το 2007 δεν σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς όπως γουστάρεις και δυστυχώς πολλοί κάνουν αυτό το λάθος.
 

D

deleted user 10898

Guest
Λες π@π@ριες όταν μιλάς για τσιφλίκι! Αποδεξου το ή βρίσε δεν έχει σημασία. Καμία. Αυτά.
 


D

deleted user 10898

Guest
Πώς τολμάς ? :o:roflmao::roflmao::roflmao:
Να και η απόδειξη. 5000 ποστ μόνο τρολαρισμα. Δεν έχει ανοίξει ούτε ένα θέμα. Ποτέ. Πουθενά. Ποιο άλλο site θα ανεχόταν τέτοιον κλικαδορο; Μόνο like και τρόλ.
Τρανή απόδειξη πως όλοι οι καλοί χωράνε στο Avsite!
 

Μηνύματα
9.809
Reaction score
13.387
Να και η απόδειξη. 5000 ποστ μόνο τρολαρισμα. Δεν έχει ανοίξει ούτε ένα θέμα. Ποτέ. Πουθενά. Ποιο άλλο site θα ανεχόταν τέτοιον κλικαδορο; Μόνο like και τρόλ.
Τρανή απόδειξη πως όλοι οι καλοί χωράνε στο Avsite!
Σιγα εσύ παλιουρα ..ξεφορτωσε λιγο 8-)
 


Μηνύματα
9.809
Reaction score
13.387
Και εσυ παλιός είσαι βρε... σειρά... άσε να μάθει κανας ψαρακας!
Φιλε μου δεν σέβεστε που δεν σέβεστε κανένα..τουλάχιστον μην φέρνετε σε δύσκολη θέση τους διαχειριστές...
 


leandros

Πάρτε παθητικά!
Μηνύματα
3.198
Reaction score
6.109
Λες π@π@ριες όταν μιλάς για τσιφλίκι! Αποδεξου το ή βρίσε δεν έχει σημασία. Καμία. Αυτά.
Τσιφλίκι το Φορουμ δεν είναι κανενός. Τέλος. Τ ο υ μ π ε κ ι
ρε συ @vet ,
το έχεις καταλάβει ότι εσύ το έγραψες το "τσιφλίκι" που είναι π@π@ριά όπως λες κι όχι ο @gdresios ????:whistling::whistling:
Και έχει απόλυτο δίκιο να αναρωτάται:
Καλά τι από τα δυο ισχύει το ότι δεν είναι το τσιφλίκι κανενός ή τουμπεκί λίγο μπερδεμένο σε βλέπω γράφεις δυο προτάσεις και η μία αναιρεί την άλλη.
Η πλάκα είναι ότι του τι λες για κάτι που είπες ο ίδιος!! :laugh: :laugh:
Εντέλει μας εξηγείς τι απ όλα θες να πεις?
τι θες να πεις με το τσιφλίκι?
τι θες να πεις με το τουμπεκί?
και εντέλει πια είναι η π@π@ρια?
 

Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
τουλάχιστον μην φέρνετε σε δύσκολη θέση τους διαχειριστές...
Πάντα σε δύσκολη θέση είμαστε.
Όσο για το ποιοί σέβονται ή όχι , άσε να το κρίνουμε εμείς.
Εντέλει μας εξηγείς τι απ όλα θες να πεις?
τι θες να πεις με το τσιφλίκι?
τι θες να πεις με το τουμπεκί?
και εντέλει πια είναι η π@π@ρια?
Θα σου εξηγήσω εγώ.
Ο καθένας είναι υπεύθυνος για αυτά που γράφει και όχι για αυτά που καταλαβαίνεις.
 


Nick Arvanitakis

Audio Pro
Μηνύματα
46.961
Reaction score
23.742
Για να μην τρέχεις συνέχεια το λέω..καθε φορα που φέρνει αντίρρηση κάποιος σε μερικούς εδω μέσα
Σ ευχαριστώ που με σκέφτεσαι.

Τα ''κάποιος'' σε ''μερικούς'' είναι παπαριά καμαρωτή.
 

D

deleted user 10898

Guest
Άστο Νίκος. Κρίμα. Χαμένες ώρες χαμένα χρόνια. Το έλεγε ο Δημήτρης στον κιτσουλα ότι κουράστηκε, αλλά τόσο δύσκολο δεν το περίμενα. Δόξα και τιμή στα 2-3 άτομα που αντέχουν...
 


Μηνύματα
7.402
Reaction score
12.051
ρε συ @vet ,
το έχεις καταλάβει ότι εσύ το έγραψες το "τσιφλίκι" που είναι π@π@ριά όπως λες κι όχι ο @gdresios ????:whistling::whistling:
Και έχει απόλυτο δίκιο να αναρωτάται:

Η πλάκα είναι ότι του τι λες για κάτι που είπες ο ίδιος!! :laugh: :laugh:
Εντέλει μας εξηγείς τι απ όλα θες να πεις?
τι θες να πεις με το τσιφλίκι?
τι θες να πεις με το τουμπεκί?
και εντέλει πια είναι η π@π@ρια?
Ρε Γιάννη ζήτα συγνώμη που εκφέρεις την γνώμη σου, δεν έχεις καταλάβει ότι μερικοί το θεωρούν τσιφλίκι τους το φόρουμ.
Η απάντηση βρισκόταν μία σελίδα πίσω... Αλλά οκ,κόρακας, κορακου μάτι δεν βγάζει. Ουπς!
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.117
Μηνύματα
2.929.670
Members
38.137
Νεότερο μέλος
SoulaΜ
Top