Featured Λόγοι να μη χρειαζόμασταν sub και κατά πόσον θα ίσχυαν...


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.978
Reaction score
21.232
Ιδανικη παρεα για επισκεψη στον Χερ Ντοκτορ ειναι: ο κ. Δημητρης εφτακοσια εβδομηντα εφταρης :drinks: ο κ. THVA:drinks: και ο κ. Μαρκου κανει φασαρια:drinks: αλλα θα τον επαναφερουμε εις την ταξιν:party:
:eek::eek::eek:

Όχι, όχι, no, no, no... :unsure:

Πάνω που έχω συνηθίσει στο φτωχόμ' σύστημα και στο καλοψημένο κρέας να το γυρίσω και να γίνω της καλής κενωνίας? :o

Πριτς.. :biggrin:






Ασε που μπορεί να μ' αρέσ΄κι ο Moby στο τέλος.. :tongue: (not :sneaky:)
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.141
Reaction score
134.471
Ασε που μπορεί να μ' αρέσ΄κι ο Moby στο τέλος..
Θέλει κορυφαίο σεταπ για να εκτιμήσεις Μόμπι, ειδάλλως δεν..

Σε μπαχατέλες Μόμπι δε παιζ, γι'αυτό δε τους αρέσει, είναι επειδή έχουν μπαχατέλες, να ξερς, όποιος λέει δε του αρές, εχ μπαχατέλα. Αυταπόδεικτο.

Μόμπι και Φίλιπ Γκλας, ξεχωρίζουν τις μπαχατέλες της πλέμπας απ'τα σοβαρά σεταπ.
 


Μηνύματα
13.335
Reaction score
10.708
Καλά, και πως ακούμε μπάσο, όταν η διαστάσεις του ακουστικού μας πόρου είναι ελάχιστα εκατοστά; Χωράει το μήκος κύματος;

:lolsign:
Είσαι ευτυχισμένος άνθρωπος σε αυτό το θρεντ, το ξέρεις;
Λάθος κατάλαβες λόγω λάθους δικού σου κατανόησης του συντακτικού της Ελληνικής γλώσσας. χα χα

Ναιι σωστά κατάλαβες είπα ότι δεν ισχύει αλλά δεν είπα ότι δεν ισχύει αυτό που τώρα έγραψες σε αυτό το πόστ. Είπα ότι δεν ισχύει αυτό που εγραψες στο αρχικό σου πόστ, το οποίο ήταν άλλο.
Πρόεδρε του Εδεσσαϊκού, εσύ; :roflmao:
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Είσαι ευτυχισμένος άνθρωπος σε αυτό το θρεντ, το ξέρεις;


Πρόεδρε του Εδεσσαϊκού, εσύ; :roflmao:
Περίληψη χωρίς πείραγμα για Bhutia.

"Δεν ισχύει" απήντησα στην σύνταξή του ότι "δεν υφίστανται" .... άρα υφίστανται.

Τι μόνο αυτός θα είναι ακριβής ; Είπα να είμαι και εγώ ακριβής και λακωνικός, χρησιμοποιώντας σωστά το συντακτικό for a cange που όλο με ψέγει και όχι μόνο δεν κατάλαβε, βρήκα και τον μπελά μου απο πάνω. :D :D
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.517
Reaction score
27.278
Τα Coral τι μαγνήτη έχουν Μάρκου ;
Κατά βάση έχουν κλασσικούς Φερίτες , κάποια full range είχαν στροντίου.
Τα πολύ παλιά είχαν alnico .
Τα δικά μου έχουν όλα πολύ ισχυρούς φερίτες.
 

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
28.301
Reaction score
83.298
Έχει απαντηθεί αυτό νομίζω, τα πίσω και πάνω παίζουν αποκλειστικά ανακλάσεις του χώρου ηχογράφησης. Τα όργανα ακούγονται αποκλειστικά από μπροστά (από τα τρία κανάλια αντί των δύο).
Υπάρχουν και ηχογραφήσεις που σε βάζουν μέσα στην ορχήστρα, σαν να είσαι ένας από τους μουσικούς. Έχει ενδιαφέρον, είναι διαφορετικό τελείως.
 


Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.978
Reaction score
21.232
Θέλει κορυφαίο σεταπ για να εκτιμήσεις Μόμπι, ειδάλλως δεν..

Σε μπαχατέλες Μόμπι δε παιζ, γι'αυτό δε τους αρέσει, είναι επειδή έχουν μπαχατέλες, να ξερς, όποιος λέει δε του αρές, εχ μπαχατέλα. Αυταπόδεικτο.

Μόμπι και Φίλιπ Γκλας, ξεχωρίζουν τις μπαχατέλες της πλέμπας απ'τα σοβαρά σεταπ.
Σταμάτα βρε μe δαύτον πια.. :rolleyes:


Εμένα από ηλεκτρονική μ' αρέσ' ν' ακούω ambient ή κάτι 'εστω πιο ''ζωντανό'' που να ταιριάζ' και να ταξιδεύω με το Space engine.


Ο Moby δεν..
Οι ρυθμοί του είναι κουκουρούκου, παιδική χαρά..:party:

Αλλιώς βαράω άλλα πιο βρώμικα πράματα.. :biggrin:
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Σταμάτα βρε μe δαύτον πια.. :rolleyes:


Εμένα από ηλεκτρονική μ' αρέσ' ν' ακούω ambient ή κάτι 'εστω πιο ''ζωντανό'' που να ταιριάζ' και να ταξιδεύω με το Space engine.


Ο Moby δεν..
Οι ρυθμοί του είναι κουκουρούκου, παιδική χαρά..:party:

Αλλιώς βαράω άλλα πιο βρώμικα πράματα.. :biggrin:
Αυτά ακούει και ο Ίλον (no joke). :D :D ¨Εχει Sonus Faber πολυκάναλο. ¨Αλλες μπακατέλες απο κεί. :D
 




Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Πως λες έτσι ανερυθρίαστα μπαχατέλες αυτά τα κουκλιά βρε ιερόσυλε? :O_o:

View attachment 307018 View attachment 307019 View attachment 307020


:tongue:


:lolsign:
Το μόνο άσχημο που βλέπω σε αυτά τα Spendor είναι ότι είναι μεγάλα τα γράμματα στο λογότυπο σε σύγκριση με το μέγεθος της καμπίνας. Αισθητικά μιλώντας έπρεπε να είναι μικρότερα. Ο Ear θα το εξηγήσει απο το γεγονός ότι πρέπει να τα βλέπουν οι γερο- Χαι- Φιντελάδες. :D :D
 

TGD

Μηνύματα
8.450
Reaction score
8.453
Κατά βάση έχουν κλασσικούς Φερίτες , κάποια full range είχαν στροντίου.
Τα πολύ παλιά είχαν alnico .
Τα δικά μου έχουν όλα πολύ ισχυρούς φερίτες.
Να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου;
Πώς τότε με φερρίτες και AlNiCo βγάζανε τα πιο πολλά ηχεία με 90db ευαισθησία και 8Ω ελάχιστη αντίσταση και τώρα με καλύτερους μαγνήτες δεν μπορούν;
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.978
Reaction score
21.232
Το μόνο άσχημο που βλέπω σε αυτά τα Spendor είναι ότι είναι μεγάλα τα γράμματα στο λογότυπο
Συμφωνώ, αλλά αν το όνομα ρε 'συ είναι ογκόλιθος.., τι να το κρύψεις? :tongue:
Ασε που αν είσαι κάγκουρας σωστός και δεν μασάς από μεταπωλήσεις, τις ξηλώνεις και τέλος.. :biggrin:
(Στα μικρά, στα μεγάλα είν' οκ)
 

Μηνύματα
15.497
Reaction score
17.828
Να κάνω τον συνήγορο του διαβόλου;
Πώς τότε με φερρίτες και AlNiCo βγάζανε τα πιο πολλά ηχεία με 90db ευαισθησία και 8Ω ελάχιστη αντίσταση και τώρα με καλύτερους μαγνήτες δεν μπορούν;
Γιατί τους ενδιαφέρει να είναι κυρίως ελαφρύτερα και όχι κατά ανάγκη καλύτερα. :) Sales and reduced transportation costs rule the day. :D

¨Ενας λόγος, υπάρχουν και άλλοι.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.141
Reaction score
134.471
βρε ιερόσκυλε
Γαβ γαβ!!

το γεγονός ότι πρέπει να τα βλέπουν οι γερο- Χαι- Φιντελάδες
Ναι, ξέρεις γιατί; ξεχνούν τι μάρκας είναι αυτά που έχουν, πρέπει να τους το θυμίζει το κουτί

1000008850.jpg


με μεγάλα γράμματα φυσικά (την τύφλα τους, άσχημα γεράματα).
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.135
Μηνύματα
2.930.180
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top