Έκθεση Εικονα και Ηχος 2023

Μηνύματα
602
Reaction score
465
τι έγινε ρε παιδιά? βγήκε σοφτγουερ για να πετάξουμε επιτέλους τα ρουμ τριτμεντς? :headbang: :roflmao:
Προβλήματα ή περιορισμοί στο hardware δε φτιάχνονται ποτέ με software. Εγώ αυτό ξέρω.
Και η ιστορία φροντίζει να το αποδεικνύει καθημερινά σε όλους τους τομείς...
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.911
Reaction score
21.030
Προβλήματα ή περιορισμοί στο hardware δε φτιάχνονται ποτέ με software.
Και η ιστορία φροντίζει να το αποδεικνύει καθημερινά σε όλους τους τομείς...
Σωστός.. :thumbsup:



Βλέπε μοντέρνους πολιτικούς - ηγέτες.. :cry:
 


daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.840
Reaction score
79.223
Προβλήματα ή περιορισμοί στο hardware δε φτιάχνονται ποτέ με software. Εγώ αυτό ξέρω.
Και η ιστορία φροντίζει να το αποδεικνύει καθημερινά σε όλους τους τομείς...
άπιστε !
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
μ.ο. ηλικιας στην εκθεση ? :cry:
45 + , ελάχιστοι νέοι και σχεδόν καθόλου ζευγάρια. Και το κακό, ίδιες φάτσες, μάλλον μέχρι τα 60 οι ίδιοι θα περιφέρονται! Άκουγαν streamer και νόμιζαν ότι είναι η μπασοπαγίδα. Ευτυχώς που υπήρχαν και οι γνώστες και ρωτούσαν για τα interconnect των 2000 ευρώ, κοινώς....... κανένα μέλλον.
Βγάζει και η burberry XLR, δείχνουν υπέροχα στο καρεδάκι. :dance2:
 
Last edited:





kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
Α, είναι beta ακόμα, το έχει μόνο ένας.
Η Anthem πουλάει χιλιάδες, όχι δεκάδες όπως άλλοι κάπου στην κεντρική Ευρώπη. Φυσικό να έχει εκατοντάδες Beta testers. Αλλάζει δε τεχνολογία κάθε χρόνο, κάποιοι άλλοι έχουν ακόμη τα Dac του 2018 αν με καταλαβαίνεις ώστε το μηχάνημα να μη χρειάζεται συνεχώς νέο software. Όταν βγάλουν, ανά 8ετία, αλλάζει μαζί και το μηχάνημα. Και πλήρωσαν και τριπλά έως τετραπλά λεφτά.
 



Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Κλεμμένη ατάκα ..... Σπιτ' ολοι καλα ;

Μ αρέσουν αυτοί που προσπαθούν να πουν πως έπαιξε πχ ένα ηχείο, η ένα κομμάτι ενός συνόλου όταν πουθενά αλλού δεν θα παίξει όπως εκεί.... :p
 

Μηνύματα
602
Reaction score
465
Η Anthem πουλάει χιλιάδες, όχι δεκάδες όπως άλλοι κάπου στην κεντρική Ευρώπη. Φυσικό να έχει εκατοντάδες Beta testers. Αλλάζει δε τεχνολογία κάθε χρόνο, κάποιοι άλλοι έχουν ακόμη τα Dac του 2018 αν με καταλαβαίνεις ώστε το μηχάνημα να μη χρειάζεται συνεχώς νέο software. Όταν βγάλουν, ανά 8ετία, αλλάζει μαζί και το μηχάνημα. Και πλήρωσαν και τριπλά έως τετραπλά λεφτά.
Ναι είδαμε κι από την Primare, που για να λύσει το μαρκετιστικό θέμα του MQA, άλλαξε hardware (όλο το DAC Module) κι όχι software. Βλέπε DM36 module. OK θα μου πεις ήταν και το sortage σε AKM chips και έπρεπε να γυρίσει σε ESS... Σημασία έχει το πώς το λανσάρανε όμως.

Το software/firmware λύνει μόνο ορισμένες αστάθειες ή προσθέτει κάποιες παραπάνω λειτουργίες εαν κι εφόσον το hardware τις υποστηρίζει.
 



Μηνύματα
674
Reaction score
1.474
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
δεν έφαγα εγω τα χεράκια μου να φτιάξω πάνελ ίδιο χρώμα με τον τοίχο για να μην φωνάζει η κυρά + συν ότι ξεκώλιασα ότι είχε μείνει από αυτό το έκτρωμα που αποκαλώ μέση αποφεύγοντας παντόφλες, τσόκαρα, τιγάνια, την κόρη μου και κανά 2 παιδάκια που δεν τα ξέρω a la Νίο στο Μάτριξ Ριλοαντεντ για να έρθει ο τόνις ο σταρκ να μου πει ρε βλάχο....το κάνει μόνο του το εργαλείο...
ΘΑ ΦΑΤΕ ΜΥΝΗΣΗ
 

kostas999

Ανάποδη Πυξίδα
Μηνύματα
988
Reaction score
1.027
πάντως ενα έχω να πω...οι ζαίοι έχουν πιάσει όλα τα καλά πόστα στο αβουσαιτ :biggrin:
Μεγάλη δουλειά
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
δεν έφαγα εγω τα χεράκια μου να φτιάξω πάνελ ίδιο χρώμα με τον τοίχο για να μην φωνάζει η κυρά + συν ότι ξεκώλιασα ότι είχε μείνει από αυτό το έκτρωμα που αποκαλώ μέση αποφεύγοντας παντόφλες, τσόκαρα, τιγάνια, την κόρη μου και κανά 2 παιδάκια που δεν τα ξέρω a la Νίο στο Μάτριξ Ριλοαντεντ για να έρθει ο τόνις ο σταρκ να μου πει ρε βλάχο....το κάνει μόνο του το εργαλείο...
ΘΑ ΦΑΤΕ ΜΥΝΗΣΗ
Πάνελ ίδιο με τοίχο; Εχεις WAF=0 ( Wife acceptance factor ), οπότε δεν ξανα-αλλάζεις σύστημα ούτε στα γεράματα! Άσε αυτό το φόρουμ και ρίχτο στη μπιρίμπα. :biggrin:
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.075
Reaction score
29.784
ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ.....ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
δεν έφαγα εγω τα χεράκια μου να φτιάξω πάνελ ίδιο χρώμα με τον τοίχο για να μην φωνάζει η κυρά + συν ότι ξεκώλιασα ότι είχε μείνει από αυτό το έκτρωμα που αποκαλώ μέση αποφεύγοντας παντόφλες, τσόκαρα, τιγάνια, την κόρη μου και κανά 2 παιδάκια που δεν τα ξέρω a la Νίο στο Μάτριξ Ριλοαντεντ για να έρθει ο τόνις ο σταρκ να μου πει ρε βλάχο....το κάνει μόνο του το εργαλείο...
ΘΑ ΦΑΤΕ ΜΥΝΗΣΗ
Κοίτα, χωρίς να θέλω να σου χαλάσω τη διάθεση, η Dirac λέει ότι το κάνει. Σε κάποιο βαθμό. Θέλει όμως πολλά ηχεία. Και, προς το παρόν, πρέπει να δώσεις όσο έχει ένα ηλεκτρικό αυτοκίνητο. 🙂

Αργότερα, και ευελπιστούμε πριν σαλπάρουν όλα τα κότερα, θα μπει και σε γήινα μοντέλα. 😎
 



Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.101
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top