BLACKBOX Audio Video Show 2023

Μηνύματα
345
Reaction score
452
μία "παχουλή" (sic), ή "ανεμική", μία με στραβά πόδια, ή δεν ξέρω τί άλλο
γούστα είναι αυτά.
αρα ολα τα συστηματα που δεν σας αρεσουν εσας ειναι κουτσα στραβα και αναποδα
άλλο να λέγατε σε άλλον αρέσουν οι μελαχρινές και σε άλλον οι ξανθιές και άλλο να λέτε ότι είπατε αν και σταματώ διότι δεν είμαι πρόθυμος για καβγά ούτε για έχθρες
 
Last edited:

Μηνύματα
345
Reaction score
452
ή μήπως σε ενόχλησε πού -την 1η φορά- δεν σού απάντησα?
καθόλου δεν περίμενα απάντηση άπλα το είπα γιατί αυτούς που είχαν άλλη γνώμη από εσάς τους είπατε πονεμένους και διάφορα άλλα πράγματα αντί απλά να δεχτείτε την γνώμη κάποιου χωρίς πολλά πολλά δείχνει ότι ενοχληθηκατε δεν θα σας κατηγορω και εμενα θα με ενοχλουσε αμα καποιος ελεγε οτι αυτο που πουλαω δεν ειναι καλο αλλα δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο
 
Last edited:

Μ.Φ.

MF Audio Επαγγελματίας
Μηνύματα
561
Reaction score
185
καθόλου δεν περίμενα απάντηση άπλα το είπα γιατί αυτούς που είχαν άλλη γνώμη από εσάς τους είπατε πονεμένους και διάφορα άλλα πράγματα αντί απλά να δεχτείτε την γνώμη κάποιου χωρίς πολλά πολλά δείχνει ότι ενοχληθηκατε δεν θα σας κατηγορω και εμενα θα με ενοχλουσε αμα καποιος ελεγε οτι αυτο που πουλαω δεν ειναι καλο αλλα δεν ειπα οτι δεν ειναι καλο
αφού δεν περίμενες απάντηση -ούτε έχθρες- γιατί επανέρχεσαι και ξανά επανέρχεσαι??
και μάλιστα, χωρίς να σχολιάσω αυτό πού -αρχικά- έγραψες!! Απλώς χαμογέλασα


και τώρα πού με αναγκάζεις! να επανέλθω εγώ, το κάνω γιατί δεν μού αρέσουν οι κουτοπονηριές.
Πού προσπαθείς να βρείς συμπαραστάτες και συνηγόρους… (μπερδεύοντας και άλλους)

άντε καληνύχτα
 


billpeppas

A/V Επαγγελματίας
Μηνύματα
2.742
Reaction score
6.240
Αν μείνει on-topic και δίχως διαμάχες το νήμα θα ακυρωθεί η επόμενη έκθεση μάλλον :D

ϊσως είναι και για γούρι...

ή απλά γίνεται τιμή στο εθνικό σπορ του Έλληνα (η μίρλα)...

έτσι και συμβεί αυτό που ψήνω για του χρόνου, έτσι και μιλήσει κανείς μετά και από αυτό ζήτω που κάηκε! :D
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.984
Reaction score
55.256
Κάθε χρόνο ένας μπαχαλευει αυτό το νήμα.
Προφανώς ο... Κόγιας - σταθερή αξία φταίχτη αυτός - δια της απουσίας του.:roflmao:

΄Αμα είναι ν'αρπαζόμαστε για στερεοφωνικά γινόμαστε περίγελως ακόμα και όσων σκοτώνονται κυριολεκτικά σε άλλα μέρη για λογαριασμό άλλων.
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.673
Reaction score
29.369
Αν μείνει on-topic και δίχως διαμάχες το νήμα θα ακυρωθεί η επόμενη έκθεση μάλλον :D

ϊσως είναι και για γούρι...

ή απλά γίνεται τιμή στο εθνικό σπορ του Έλληνα (η μίρλα)...

έτσι και συμβεί αυτό που ψήνω για του χρόνου, έτσι και μιλήσει κανείς μετά και από αυτό ζήτω που κάηκε! :D
Ταινία να πάρεις. 🙂
 

Emmanouil 1964

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
7.940
Reaction score
28.794
-
΄Αμα είναι ν'αρπαζόμαστε για στερεοφωνικά ..............ας βάλω ένα βινύλιο να περπατά .....:beach:
-
-----.gif

-
 
Last edited:

Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.048
-
΄Αμα είναι ν'αρπαζόμαστε για στερεοφωνικά ..................
-
View attachment 311220
-
Να φτάνανε μόνον οι δηλώσεις θα ήταν ευχής έργον. Ούτε κάν το σοκ και δέος που εφαρμόζω εγώ για να το σταματήσσω δεν πιάνει. Δυστυχώς και το πρώτο και το δεύτερο απο αυτά που γράφτηκαν στην πρόταση του Bhutia συμβαίνουν και θα συνεχίσουν να συμβαίνουν γαιτί το πρόβλημα των audio people - όπως έχω πεί πολλές φορές - δεν είναι ηχητικό. Τα πάντα όλα είναι .... εκτός απο ηχητικό. :D Απο τα μικρά δε ... καταλαβαίνει κανείς τι γίνεται και στα μεγάλα θέματα. Το πρόβλημα της ρίζας τους είναι κοινό (σε μεγάλο ποσοστό).
 
Last edited:

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.645
Reaction score
129.582
Στα του ήχου τώρα, στο μεγαλύτερο σύστημα της έκθεσης φάνηκε ποιός εξακολουθεί να είναι ο βασιλιάς της αναπαραγωγής :king:
Φάνηκε;
Ποιος;
Τα kii? (Μάλλον αυτά άρεσαν στους περισσότερους)

Μόνο μη μου πεις τα χαρμπεθ, θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο, και το κρίμα στο σβέρκο σου. 🤣😂😁


ΥΓ. Από όσα σχόλια επισκεπτών διαβάσαμε, όντως τα kii συγκεντρώνουν τις περισσότερες προτιμήσεις, αλλά ταυτόχρονα συγκεντρώνουν και παράπονα για το κόστος τους, αν και αυτό συμπεριλαμβάνει όχι μόνον ενισχυτικά και σαμπ, αλλά και Ντακ και σοφτγουερ ισοστάθμισης, δηλαδή πρόκειται για πλήρες σύστημα, οπότε υπό αυτήν την έννοια, πακέτο με τα καρδιοειδή χαρακτηριστικά τους, μάλλον είναι "φτηνά", ή έστω, "πολύ λογικά κοστολογημενα".
 
Last edited:

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.675
Reaction score
20.368
Τα Avantgarde Duo

Υπήρχαν όπως και στην προηγούμενη, μην γράφετε άσχετα αν δεν είσασταν εκεί, sorry κι' όλας αλλά..
Δεν μιλούσα αποκλειστικά για την συγκεκριμένη για το αν είχε ελλείψεις ή όχι.. :idk:
Σε συνομιλία με τον Ν.Κ. μιλούσαμε πιο γενικά για ''κατευθύνσεις'' προτιμήσεις κοινού, κλπ
Η αναφορά μου που παραθέτεις ήταν για μια ιδεατή προσέγγιση - απάντηση στον Ν'Κ. για δικές του ενστάσεις - προβληματισμούς.
Μήπως το τσέκαρες αποσπασματικά?
Δεν πήγαινε εκεί η κουβέντα..
Ή τουλάχιστον δεν είχα τέτοια πρόθεση..
Αν είχα έρθει θα γκρίνιαζα κι εγώ αλλά με πρόσκληση - έγγραφο - δήλωση παρουσίας.. :tongue: (με τη βούλα δηλαδή)
 
Last edited:

Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.048
Δεν μιλούσα αποκλειστικά για την συγκεκριμένη για το αν είχε ελλείψεις ή όχι.. :idk:
Σε συνομιλία με τον Ν.Κ. μιλούσαμε πιο γενικά για ''κατευθύνσεις'' προτιμήσεις κοινού, κλπ
Η αναφορά μου που παραθέτεις ήταν για μια ιδεατή προσέγγιση - απάντηση στον Ν'Κ. για δικές του ενστάσεις - προβληματισμούς.
Μήπως το τσέκαρες αποσπασματικά?
Δεν πήγαινε εκεί η κουβέντα..
Μην ανησυχείς Δημήτρη μου ... η Υπερεσία θα πάρει μέτρα επίπληξης για αυτό το ατόπημα εναντίον σου που διέπραξε το μέλος μας @marlboro. Παρεξήγησις.

Ήδη το θέμα βρίκεται στο γραφείο του Προέδρου μας του κου Χρήστου @christos77 ώστε να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες και θα τιμωρηθεί αναλόγως.

Ελπίζω να μην σας μείνει κακή εντύπωση δια την Υπερεσία, μετά απο αυτό το ατυχές περιστατικό και να μας επισκεφτείτε και άλλη φορά.

:D :D 😍
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.675
Reaction score
20.368
Μην ανησυχείς Δημήτρη μου ... η Υπερεσία θα πάρει μέτρα επίπληξης για αυτό το ατόπημα εναντίον σου που διέπραξε ο @marlboro. Παρεξήγησις.

Ήδη το θέμα βρίκεται στο γραφείο του Προέδρου μας του κου Χρήστου @christos77 ώστε να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες και τιμωρία.

Ελπίζω να μην σας μείνει κακή εντύπωση δια την Υπερεσία, μετά απο αυτό το ατυχές περιστατικό και να μας επισκευτείτε και άλλη φορά.

:D :D 😍
Να μην εμπλακείτε παρακαλώ..
Νομίζω θα καταλάβει πως δεν ήταν σκοπός μου (εφόσον δεν πάω δεν έχω και απαιτήσεις) να θίξω τη διοργάνωση.. :rolleyes:
Αν πάλι δεν το καταλάβει του χρόνου θα πάω, θα μπω κομμάντο (χωρίς είσοδο) και θα γλείψω ότι ηχείο βρω μπροστάμ' :cry:
Θα τα μαγαρίσω ούλα.. :fuckyou:
 


Μηνύματα
14.235
Reaction score
16.048
Εντάξει... όλες (δυο μόνο) μικρές παρεξηγήσεις ήτανε απο λάθος εντυπώσεις που μερικά γραφθήκανε με κάποιο συγκεκριμένο πνεύμα, όχι όπως εκλήφθηκαν απο όλες τις πλευρές.

Υ.Γ. : Ο μεγάλος χαμός θα γίνει μετά το ποστάρισμα της συνένετευξης και θα είναι εναντίον του Ear (aka γκαζάκια), όπως πάντα. :DΙδίως τώρα που έμαθε και δεν τσιμπάει, θα είναι καλός χαμός, προβλέπω. :D I may be wrong though.
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.313
Reaction score
39.758
... αν και δεν καταλαβα (βαθυτερους)λογους της οποιας διαμαχης, δεν εννοουσα αυτο οταν ελεγα ιντριγκα και κουτσομπολια απο την εκθεση... ισως παλι καποιες φορες τα χερακια μου να πληκτρολογουν με δικο τους πνευμα, απουσια εγκεφαλου ... 🐒
1699393243410.png

/then again.../
 
Last edited:


Μηνύματα
1.858
Reaction score
2.726
Φάνηκε;
Ποιος;
Τα kii? (Μάλλον αυτά άρεσαν στους περισσότερους)

Μόνο μη μου πεις τα χαρμπεθ, θα πηδηχτώ απ'το παράθυρο, και το κρίμα στο σβέρκο σου. 🤣😂😁


ΥΓ. Από όσα σχόλια επισκεπτών διαβάσαμε, όντως τα kii συγκεντρώνουν τις περισσότερες προτιμήσεις, αλλά ταυτόχρονα συγκεντρώνουν και παράπονα για το κόστος τους, αν και αυτό συμπεριλαμβάνει όχι μόνον ενισχυτικά και σαμπ, αλλά και Ντακ και σοφτγουερ ισοστάθμισης, δηλαδή πρόκειται για πλήρες σύστημα, οπότε υπό αυτήν την έννοια, πακέτο με τα καρδιοειδή χαρακτηριστικά τους, μάλλον είναι "φτηνά", ή έστω, "πολύ λογικά κοστολογημενα".
Αντικειμενικά το μεγαλύτερο ήταν του Chris.
 




ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.437
Μηνύματα
2.903.924
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top