Καλλιστεία EV αυτοκινήτων


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.413
Reaction score
28.965
Παρακαλώ, δείτε προσεκτικά το νέο alfa junior. Μόνο εγώ το βρίσκω από τα ομορφότερα νέα μικρά αυτοκίνητα; Και σίγουρα το πιο όμορφο b sub;
Είναι όμορφο, αλλά είναι και Stellantis, οπότε απορρίπτεται. Όταν μάθει να φτιάχνει ηλεκτρικά τότε βλέπουμε.
 


Μηνύματα
315
Reaction score
393
Πάντα ήθελα το αυτοκινητο που οδηγώ να μου αρεσει αισθητικά,περα από οδηγικά.
Να το παρκάρω και να του ρίχνω μια τελευταία ματιά αντί να το μουντζώνω :p
Με αφορμή αυτή την ιδιοτροπία μου και με την παραδοχή ότι η σχεδίαση των σύγχρονων αυτοκινήτων πάει από το κακό στο χειροτερο,ανοίγω το θρεντ και το περιοριζω στα ηλεκτρικά μιας και είναι πιο καινούργια ,πιο λίγα και πιο hot στην εποχή που ζούμε.
Ξεκιναω με τα πιο άσχημα:(
-KIA EV6,μου χαλάει τη διάθεση όταν το συναντώ,ευτυχώς σπάνια,ειδικά το πίσω μέρος,μακράν ότι πιο ασχημο:roflmao:
-Nissan Leaf,ποσό ξενέρωτος πρέπει να εισαι για να το επιλέξεις o_O
-Tesla Y,όσο περισσότερο πουλάει τόσο πιο άσχημο δείχνει,είναι και αφύσικα ψηλό και νομίζεις ότι θα πετάξει:p
Αδιαφορα αλλά οχι άσχημα :oops:
-VW ID3,ID4
-Tesla 3
-Όλα τα MG αν και δεν εχω δει αρκετά ακόμη.
Ομορφα
-Honda -e,κριμα που αποσύρθηκε:(
-Tesla Cybertruck,εντυπωσιακό με ιδιαίτερη σχεδίαση αλλά εντελώς άχρηστο λόγω μεγέθουςo_O
-Fiat e 500,Mini SE,δεν εχω δει την τελευταία version,Peugeot e-208,ένα από αυτά θα ήθελα για την καθημερινότητά μου στο λεκανοπέδιο
-Audi e-tron GT και άσε τους κομπλεξικους με λεφτά να επιλέγουν Taycan:bigboss:
And the winner…
εγώ το cybertruck θα το έβαζα στα κακάσχημα επίσης. αυτά που μου αρέσουν ειναι το honda e (που δεν ήξερα οτι αποσύρθηκε) το taycan μ΄ αρέσει , και το audi etron GT ωραίο, αλλα και η hyundai βγαζει ομορφούλια ηλεκτρικά (αν και τις περισσότερες φορές είναι κακάσχημα τα αμάξια της.) οπως το Ioniq 5 και το Vision N74 αν και νομίζω δεν εχει βγεί. lotus evija
ας το κλειδώσει κάποιος το νημα
1721576527075.png
1721576540208.png
1721576616893.png
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.407
Reaction score
45.006
Άμα είσαι χωριάτης η αγρότης καλό είναι η κουβαλάς διάφορα. Ειδάλλως πίκρα .
Ναι σε όλα!!
Ταξιδεύει επίσης πολύ καλά, άνετα και αρχοντικά.
 




Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.435
Reaction score
8.423
Αυτο δεν ειναι ηλεκτρικο ομως ειναι;
Σωστά....Λάθος μου! Σόρυ, συνεχίστε.

Πάντως λίγα είναι τα ηλεκτρικά που έχουν σχεδιαστικό ενδιαφέρον.... Προς το παρόν, εννοείται.
Είναι μια περίοδος μεταβολής από τον παλαιό σχεδιασμό, με τις προδιαγραφές που επιβάλει ο κινητήρας εσωτερικής καύσης προς το καινούργιο. Πολλά θα αλλάξουν στο άμεσο μέλλον σε αυτό το θέμα.
 
Last edited:

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.435
Reaction score
8.423
Έτσι είναι. Τα πρώτα αυτοκίνητα έμοιαζαν περισσότερο με άμαξες παρά με την κλασσική γραμμή όπως αυτή που διαμορφώθηκε με την πάροδο του χρόνου.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.278
Μηνύματα
2.895.141
Members
38.022
Νεότερο μέλος
Tsarou
Top