Να επιλέξω την xlr σύνδεση;

Μηνύματα
28.216
Reaction score
26.695
Τα καλώδια δεν τα διατρέχει εναλλασόμενο ρεύμα γιατί δεν υπάρχει ροή ηλεκτρονίων από το λιγνίτη της ΔΕΗ μέχρι το ηχείο σου.
Στην περίπτωσή σου, τα καταπίνει το Sansui μόλις μυρίσει κάρβουνο

Με τα φωτοβολταϊκά περνάει ο θόρυβος από τις εκρήξεις του ηλίου και πάει περίπατο το μπάσο, παραμορφώνει έντονα
Εχεις πολλή πλάκα ! το ξέρεις ?
 

Μηνύματα
6.687
Reaction score
506
Προκλητικά επιμένετε να αγνοείτε τη θεμελιώδη σημασία του ρεύματος.Πιστευω θα ήταν χρήσιμο να γίνει έρευνα στους Παρόχους και στο ρεύμα που μας προμηθεύουν.Να λάμψει επιτέλους η Αλήθεια!!!!
Εγώ επέστρεψα στη ΔΕΗ και σώθηκα . Μου τα εξήγησαν όλα στο κατάστημα και τελικά δεν έφταιγε το σύστημα , ούτε το μπομπινόφωνο..
 

Μηνύματα
28.216
Reaction score
26.695
Οχι βέβαια , δεν έφταιγε το σύστημα ούτε το μαγνητόφωνο.
Αλλα πράγματα φταίνε , αλλά τρέχα γύρευε τώρα.
Αφού το εναλλασσόμενο έχει φορά , 50 φορές το δευτερόλεπτο , στην καλύτερη , ε ! τι να κάνει κι αυτό ? Βαρέθηκε και σου λέει ας παίξουμε τις πιτσικουλιές !
 

Μηνύματα
4.016
Reaction score
3.874
Απολαυστικό θέμα, το λέω ειλικρινά, γιατί έχουν γραφεί πολύ ωραίες χιουμοριστικές ατάκες.
Αυτό το καλοκαίρι διαβάζω ένα πολύ ενδιαφέρον βιβλιαράκι, με τίτλο "η ψυχολογία του μαλάκα" (Public). Μη το πάρετε ως χοντράδα εκ μέρους μου, είναι άκρως κοινωνιολογικό το περιεχόμενό του, προτεινόμενο! :drinks:
 

Μηνύματα
6.687
Reaction score
506
Έχει αντιπροσωπεία sub στην Θεσσαλονίκη;

ΑΝΑΚΡΟΥΣΙΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ. Ηχητικά Συστήματα, Ελευθέριο-Κορδελιό

Λειτουργεί ακόμα η εταιρεία του κ. Στεφανίδη ;
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.998
Reaction score
35.030
ΑΝΑΚΡΟΥΣΙΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ. Ηχητικά Συστήματα, Ελευθέριο-Κορδελιό

Λειτουργεί ακόμα η εταιρεία του κ. Στεφανίδη ;
ακριβως, το πιο σωστο παραδειγμα για subs !
 
  • Haha
Reactions: TGD

Μηνύματα
6.687
Reaction score
506
Απολαυστικό θέμα, το λέω ειλικρινά, γιατί έχουν γραφεί πολύ ωραίες χιουμοριστικές ατάκες.
Αυτό το καλοκαίρι διαβάζω ένα πολύ ενδιαφέρον βιβλιαράκι, με τίτλο "η ψυχολογία του μαλάκα" (Public). Μη το πάρετε ως χοντράδα εκ μέρους μου, είναι άκρως κοινωνιολογικό το περιεχόμενό του, προτεινόμενο! :drinks:
Με ένα μόνο βιβλίο δεν κόβεται
 

Σταύρος Λαγκαδιανός

Το αγοράκι με τα σπίρτα
Μηνύματα
8.541
Reaction score
28.398
Το μόνο που δε θυα ήθελα να ακούσω από κάνα ξυπνοπούλι, είναι για το ταξίδι των ηλεκτρονίων. 😁
Τα ηλεκτρόνια είναι ευαισθητούλικα και το θέλουν το τακσύδι τους μήνα του μέλιτος. ΠΧιοι είστε εσείς που θα τους το απαγορέπσετε, εεε??
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.700
Reaction score
20.436
Διάβασέ το, είναι δυνατό!!
Ξεκινάει με την παραδοχή ότι είμαστε όλοι μαλάκες, μηδέ του συγγραφέα εξαιρουμένου! ;)
Το λέω 'δω και χρόνια 'φτο από μικρός (όχι μόνο για τη μ@λκία) και τα κ#λόπαιδα οι γνωστοί και φίλοι γελάνε.. :(
Αν το διαβάσω ('πειδή είμαι αντιδραστικός μ@λκας :cry:) θ' αλλάξω τροπάρι οπότε δεν το κάμω.. :tongue::biggrin:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.482
Μηνύματα
2.905.881
Members
38.052
Νεότερο μέλος
s tv
Top