Να επιλέξω την xlr σύνδεση;

Μηνύματα
28.216
Reaction score
26.692
Τα καλώδια δεν τα διατρέχει εναλλασόμενο ρεύμα γιατί δεν υπάρχει ροή ηλεκτρονίων από το λιγνίτη της ΔΕΗ μέχρι το ηχείο σου.
Στην περίπτωσή σου, τα καταπίνει το Sansui μόλις μυρίσει κάρβουνο

Με τα φωτοβολταϊκά περνάει ο θόρυβος από τις εκρήξεις του ηλίου και πάει περίπατο το μπάσο, παραμορφώνει έντονα
Εχεις πολλή πλάκα ! το ξέρεις ?
 

Μηνύματα
6.685
Reaction score
498
Προκλητικά επιμένετε να αγνοείτε τη θεμελιώδη σημασία του ρεύματος.Πιστευω θα ήταν χρήσιμο να γίνει έρευνα στους Παρόχους και στο ρεύμα που μας προμηθεύουν.Να λάμψει επιτέλους η Αλήθεια!!!!
Εγώ επέστρεψα στη ΔΕΗ και σώθηκα . Μου τα εξήγησαν όλα στο κατάστημα και τελικά δεν έφταιγε το σύστημα , ούτε το μπομπινόφωνο..
 

Μηνύματα
28.216
Reaction score
26.692
Οχι βέβαια , δεν έφταιγε το σύστημα ούτε το μαγνητόφωνο.
Αλλα πράγματα φταίνε , αλλά τρέχα γύρευε τώρα.
Αφού το εναλλασσόμενο έχει φορά , 50 φορές το δευτερόλεπτο , στην καλύτερη , ε ! τι να κάνει κι αυτό ? Βαρέθηκε και σου λέει ας παίξουμε τις πιτσικουλιές !
 

Μηνύματα
4.015
Reaction score
3.871
Απολαυστικό θέμα, το λέω ειλικρινά, γιατί έχουν γραφεί πολύ ωραίες χιουμοριστικές ατάκες.
Αυτό το καλοκαίρι διαβάζω ένα πολύ ενδιαφέρον βιβλιαράκι, με τίτλο "η ψυχολογία του μαλάκα" (Public). Μη το πάρετε ως χοντράδα εκ μέρους μου, είναι άκρως κοινωνιολογικό το περιεχόμενό του, προτεινόμενο! :drinks:
 

Μηνύματα
6.685
Reaction score
498
Έχει αντιπροσωπεία sub στην Θεσσαλονίκη;

ΑΝΑΚΡΟΥΣΙΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ. Ηχητικά Συστήματα, Ελευθέριο-Κορδελιό

Λειτουργεί ακόμα η εταιρεία του κ. Στεφανίδη ;
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.998
Reaction score
35.030
ΑΝΑΚΡΟΥΣΙΣ - ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣ. Ηχητικά Συστήματα, Ελευθέριο-Κορδελιό

Λειτουργεί ακόμα η εταιρεία του κ. Στεφανίδη ;
ακριβως, το πιο σωστο παραδειγμα για subs !
 
  • Haha
Reactions: TGD


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.481
Μηνύματα
2.905.815
Members
38.052
Νεότερο μέλος
s tv
Top