Featured Κατάργηση του πολυπριζου και των συν αυτώ.




Μηνύματα
309
Reaction score
322
Τώρα σοβαρά, μεγάλος άνθρωπος, μιας α ηλικίας τελοσπαντων, κι όχι κάνα 20-αρι, δε ντρέπεσαι να λες πως θ'ακούσεις πολυμπριζο; 🤭
Αφού κατά βάθος είμαι 16! Ακριβώς όσα κατοσταρικα κοστίζει το πολυπριζο καινούριο.Για μένα,συμβολική τιμή.
Μόλις το πήρα.Για να μη ξεχνάς,πρώτα καθαρίζουμε τις επαφές με ισοπροπυλική αλκοόλη.Εσυ όλα μέσα στη σκόνη τα'χεις.Καθαρισε τις επαφές(καμμία βδομάδα θα χρειαστείς τόσες που είναι)και μετά θα διαπιστώσεις τι θα πει μπασσο!
 


costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.783
Reaction score
130.006
μετά θα διαπιστώσεις τι θα πει μπασσο!
Όπως τα λες.

Μετά.

Τώρα; σιγά το μπάσο που έχω. Τπτ, τρίχες.
Άλλωστε τι μπάσο να βγάζουν 5 τεμάχια 15" (certified THX Dominus) και 15 τεμάχια 8,25" σε 34τμ χώρο;

Δε φτάνω με τίποτα τα δικά σου δγιό 5-ιντσα με τέτχοια πολυμπριζα, καθαριζμένα, αδύνατο.

Καλά τα λες. LSD. Η μόνη λύση.


ΥΓ. Αυτά τα τιποτένια έχω, μόνον 5 τεμάχια:
(2kW ενισχυτή το καθένα, σύνολο 10 kW για μπάσο, αλλά Ω τι δυστυχία, σε ταπεινά πολυμπριζα, ακαθάριστα μάλιστα)


ΥΓ.2. THX Dominus ξέρεις τι σημαίνει; 🤭
 
Last edited:

Μηνύματα
309
Reaction score
322
Όπως τα λες.

Μετά.

Τώρα; σιγά το μπάσο που έχω. Τπτ, τρίχες.
Άλλωστε τι μπάσο να βγάζουν 5 τεμάχια 15" και 15 τεμάχια 8,25" σε 34τμ χώρο;

Δε φτάνω με τίποτα τα δικά σου δγιό 5-ιντσα με τέτχοια πολυμπριζα, καθαριζμένα, αδύνατο.

Καλά τα λες. LSD. Η μόνη λύση.
Δεν αστειεύομαι.Αν δεν έχεις καθαρίσει τις επαφές,κάνε το.Ξερω,είναι μπελάς όμως ο κόπος σου θ' ανταμειφθεί σε ολόκληρο το φάσμα.Αρνηση και σ' αυτό;
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.783
Reaction score
130.006
Δεν αστειεύομαι.Αν δεν έχεις καθαρίσει τις επαφές,κάνε το.Ξερω,είναι μπελάς όμως ο κόπος σου θ' ανταμειφθεί σε ολόκληρο το φάσμα.Αρνηση και σ' αυτό;
Άσταυτά. Πες μου τι σημαίνει THX Dominus.
(Με το μαμά μαύρο καλώδιο ρεύματος).
 





Μηνύματα
309
Reaction score
322
Ναι, ok, είναι η "ανώτατη" που υπάρχει, αλλά τι ακριβώς πιστοποιεί;
Όχι πάντως αυτό.Φαντασου τι έχεις να βγάλεις! 1κουτί+1 δώρο.Ρωτησε τον φίλο και συνονόματο σου.
IMG_20240820_115527.jpg
 
Last edited:






Μηνύματα
359
Reaction score
466
Τι θα δοκιμάσεις απ΄το πολύπριζο καλέ? :idk:
Θα παει σε ενα ξένο χώρο με ξένα ηχεία και ηλεκτρονικά (η και οχι ξενα ηχεία, μπορεί να εχει τα ίδια το μαγαζί) για να αποφασισει την ηχητική ποιοτητα του πολυμπριζου, τι δεν καταλαβαίνεις;;
Αφού κατά βάθος είμαι 16! Ακριβώς όσα κατοσταρικα κοστίζει το πολυπριζο καινούριο.Για μένα,συμβολική τιμή.
Μόλις το πήρα.Για να μη ξεχνάς,πρώτα καθαρίζουμε τις επαφές με ισοπροπυλική αλκοόλη.Εσυ όλα μέσα στη σκόνη τα'χεις.Καθαρισε τις επαφές(καμμία βδομάδα θα χρειαστείς τόσες που είναι)και μετά θα διαπιστώσεις τι θα πει μπασσο!
Ελπίζω να το βγάζεις απο την μπρίζα για καθαρισμό... :D
Τώρα; σιγά το μπάσο που έχω. Τπτ, τρίχες.
Εμα καθεσε κι εσυ και παιρνεις σαμπ, δεν μπορουσες να καθαρίσεις τις επαφές, χανζαπλάστ βελτίωση τα σαμπ αν δεν δεις πρώτα τα ποιο σημαντικά πεδία βελτίωσης :lolsign:
 
Last edited:

Μηνύματα
309
Reaction score
322
Θα παει σε ενα ξένο χώρο με ξένα ηχεία και ηλεκτρονικά (η και οχι ξενα ηχεία, μπορεί να εχει τα ίδια το μαγαζί) για να αποφασισει την ηχητική ποιοτητα του πολυμπριζου, τι δεν καταλαβαίνεις;;
Αυτό που δεν καταλαβαίνεις είναι ότι θα δοκιμαστεί στο σύστημά μου και ισως να στείλει προς πώληση το δικό μου.Γι αυτό κάθομαι και καθαρίζω τις επαφές.Γιατι τον φίλο μου τον λένε Κώστα.
 
Last edited:


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.489
Μηνύματα
2.906.164
Members
38.052
Νεότερο μέλος
s tv
Top