Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας!!!

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας!!!

Οποτε εσεις μαλλον μας λετε οτι για να ασχοληθεις με τον ηχο και την υψηλη πιστοτητα θα πρεπει το λιγοτερο να εχεις στοιχειωδεις γνωσεις ηλεκτρονικων. Μα τι λετε τωρα. Εσεις ακουτε καποιους που στην τελικη λογω και επαγγελματικης ενασχολησης εχουν και κατι παραπανω να πουν? ΟΧΙ δεν ακουτε αυτο ειναι το προβλημα. Προσπαθειτε ολα μα ολα να δικαιολογησετε με υπολογισμους και πραξεις αλλα δυστυχως εχετε χασει το νοημα. Αλλο ειναι το χομπι κυριοι. Και κατι αλλο αυτη εδω η διαολεμενη κατηγορια αφορα το HI-END οσοι δεν την γουσταρετε και δεν θελετε να ασχοληθειτε με τα ακριβα μηχανηματα γιατι συμπεριφερεστε ετσι? Αυτο δεν μπορω ακομη να το καταλαβω...

Αγαπητε Γιαννη απλα ΜΗΝ ασχολεισαι.

Τσαμπα χανεις τον χρονο σου.

Το προβλημα εδω μεσα ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει ιεραρχια.

Ιεραρχια προσωπων, ιεραρχια αποψεων, ιεραρχια εμπειριας.

Κι οπου δεν υπαρχει ιεραρχια δεν υπαρχει σεβασμος.

Η καθε.....κουδουνιστρα βγαινει και το παιζει opinion leader, χωρις να εχει ΠΟΤΕ καταφερει να στησει ενα συστημα που να παιζει ΜΟΥΣΙΚΗ.

Εγω καλως η κακως ανηκω στην παλια σχολη. Τοτε που σεβομασταν κι ακουγαμε τους αποδεδειγμενα εμπειρους χαιενταδες και δεν πεταγομασταν σαν τσουτσ....νια, οντας ΑΣΧΕΤΟΙ με το αντικειμενο των ΜΕΓΑΛΩΝ μηχανων.

Τωρα ο οποιοσδηποτε κανει τον Προφεσορο οταν ΔΕΝ εχει ιδεα στο πως να ματσαρει 5 μηχανακια High end και να βγαλει ΗΧΟ. Οταν δεν ξερει τιποτα απο την ιδιαζουσα τονικη ισορροπια της εκαστοτε φιρμας. Οταν προσπαθει να καλυψει την ενδεια εμπειριων και μουσικης αντιληψης με πεντε πραματακια που εμαθε στη φυσικη στο σχολειο η σε ενα ΤΕΙ ηλεκτρονικων.

Εγω ολους αυτους θελω να τους δω του χρονου στην εκθεση. Ας βαλουν απο κατι ο καθενας (απο την τσεπη του) κι ας στησουν ενα συστημα στην εκθεση, να δουμε το αποτελεσμα στη ΠΡΑΞΗ.

Να δουμε τελος παντων τις "γνωσεις" τους...:135:

Εως οτου ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ στην πραξη δημοσιως οτι αξιζει να γραφουν σε μια κατηγορια high end, για μενα ειναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ!
 

Μηνύματα
4
Reaction score
0
Γεια σου Γιωργο. Εχω περασει απο το μαγαζι σου 5-6 φορες μαζι με τον Ζακ και ειχα αγορασει πριν λιγο καιρο ενα ζευγαρι Acoustic Zen ηχειων.
Διαβασα ολη τη συζητηση και πηρα τη αποφαση να γραφτω μελος για να πω και εγω τις αποψεις μου. Ειναι και που με τη νεα μου δουλεια εχω και πιο πολυ ελευθερο χρονο και στο γραφειο και στο σπιτι. Αλλα απο που να αρχισω ρε παιδια. Μου πηρε ωρες να τα διαβασψ ολα (χα χα χα). Αντε καλο βραδυ και θα τα πουμε αυριο.
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Γεια σου Γιωργο. Εχω περασει απο το μαγαζι σου 5-6 φορες μαζι με τον Ζακ και ειχα αγορασει πριν λιγο καιρο ενα ζευγαρι Acoustic Zen ηχειων.
Διαβασα ολη τη συζητηση και πηρα τη αποφαση να γραφτω μελος για να πω και εγω τις αποψεις μου. Ειναι και που με τη νεα μου δουλεια εχω και πιο πολυ ελευθερο χρονο και στο γραφειο και στο σπιτι. Αλλα απο που να αρχισω ρε παιδια. Μου πηρε ωρες να τα διαβασψ ολα (χα χα χα). Αντε καλο βραδυ και θα τα πουμε αυριο.

Γεια σου και σε σενα φιλε μου.

Εισαι καλοδεχουμενος και σου ευχομαι καλοριζικος στην κατηγορια.

Απο οτι θυμαμαι (απο το συστημα σου και την συζητηση που καναμε) εισαι απο αυτους που.....αξιζει να γραφουν εδω μεσα.
 

Μηνύματα
14.212
Reaction score
1.842
Απάντηση: Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας

Το προβλημα εδω μεσα ειναι οτι ΔΕΝ υπαρχει ιεραρχια ....

Τωρα ο οποιοσδηποτε κανει τον Προφεσορο οταν ΔΕΝ εχει ιδεα στο πως να ματσαρει 5 μηχανακια High end και να βγαλει ΗΧΟ ....

Εγω ολους αυτους θελω να τους δω του χρονου στην εκθεση. Ας βαλουν απο κατι ο καθενας (απο την τσεπη του) κι ας στησουν ενα συστημα στην εκθεση, να δουμε το αποτελεσμα στη ΠΡΑΞΗ.

Εως οτου ΑΠΟΔΕΙΞΟΥΝ στην πραξη δημοσιως οτι αξιζει να γραφουν σε μια κατηγορια high end, για μενα ειναι ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ!
Η θέση στην ιεραρχία δεν κατακτάται με προτάσεις τύπου "Η καθε.....κουδουνιστρα βγαινει και το παιζει opinion leader". Αυτό (στο στρατό) επισύρει βάρδια στην "Καλλιόπη".

Όποιος μπορεί να παραθέσει και 5-6 απλά τεχνικά στοιχεία, δεν το παίζει προφεσόρος, άλλο αν εσύ τον κοιτάζεις με δέος. :137:

Η τεχνική ανάλυση των συσκευών, μειώνει πολύ την ανάγκη ματσαρίσματος. Ο "ματσαριστής" χωρίς τεχνικές γνώσεις βαδίζει στα τυφλά. Αυτό σημαίνει χρόνο και κυρίως
μεγαλύτερο κόστος.

Σε ποια έκθεση έχει ακουστεί να βγαίνει ήχος, για να το μάθουμε κι' εμείς δηλαδή. Αντίθετα πολλά και διαρκή είναι τα σχόλια, πως στις εκθέσεις ο ποιοτικός ήχος απουσιάζει.

Δεν μαθαίνεις απ' τα λάθη σου. Αυτοί οι χαρακτηρισμοί (ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ) και μάλιστα με κεφαλαία, είναι κραυγές ατόμου που του λείπουν οι καλοί τρόποι. Και για κάποιον έμπορο είναι απ' τα κυριότερα λάθη, να δείχνει πως είναι αγενής και μάλιστα φωναχτά.

Αυτό που έχω να σου προτείνω είναι να δείξεις μετριοφροσύνη και να εκμεταλλευτείς την ευκαιρία που παρέχεται σε όλους μας εδώ μέσα, ώστε, με την ανταλλαγή απόψεων, να διευρύνεις τις γνώσεις σου.
 

Μηνύματα
7.461
Reaction score
3
Απο οτι θυμαμαι (απο το συστημα σου και την συζητηση που καναμε) εισαι απο αυτους που.....αξιζει να γραφουν εδω μεσα.
Σε όλους αξίζει να γράφουν εδώ μέσα κύριε Γιώργο. Από το πρώτο έως το τελευταίο (αλφαβητικά) μέλος, όλοι έχουν δικαίωμα να γράφουν και εσείς δεν είστε σε θέση να ξεχωρίσετε κανέναν...
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κό

Όποιος μπορεί να παραθέσει και 5-6 απλά τεχνικά στοιχεία, δεν το παίζει προφεσόρος, άλλο αν εσύ τον κοιτάζεις με δέος.

........ώστε, με την ανταλλαγή απόψεων, να διευρύνεις τις γνώσεις σου.
XAXAXAXAXAXAXA...

Ειναι αυτο που λεμε : "βγηκαν τα ποδια να χτυπησουν το κεφαλι...."

Αλλα ξεχασα εδω ειναι avsite!

Τα βλεπεις κυριε συντονιστη της κατηγοριας (Μιχαλη)?
 

Μηνύματα
530
Reaction score
0
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κό

Σε ποια έκθεση έχει ακουστεί να βγαίνει ήχος, για να το μάθουμε κι' εμείς δηλαδή. Αντίθετα πολλά και διαρκή είναι τα σχόλια, πως στις εκθέσεις ο ποιοτικός ήχος απουσιάζει.
Εξω απο τον χορο.....ΠΟΛΛΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ.

Στις εκθεσεις οποιος διαθετει καλα μηχ/τα (τα οποια ειναι ελαχιστα) και ξερει να ματσαρει και να στηνει, εχει καλο ηχο.
Φυσικο ειναι να συμβαινει αυτο σε μετρημενα στο δακτυλο του ενος χεριου δωματια, οπως φαινεται κι απο την παραπανω προταση μου.

Ενα ΕΜΠΕΙΡΟ αυτι (και δυνατο μυαλο) δυναται να διακρινει πολυ ανετα τι παιζει και τι δεν παιζει.

Οι απειροι (που ειναι κι η μεγαλη πλειοψηφια) βγαζουν τα συμπερασματα που ανεφερε κι ο φιλτατος Lemarchand...
 


Μηνύματα
4.853
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας

....
..
Εγω καλως η κακως ανηκω στην παλια σχολη. Τοτε που σεβομασταν κι ακουγαμε τους αποδεδειγμενα εμπειρους χαιενταδες και δεν πεταγομασταν σαν τσουτσ....νια, οντας ΑΣΧΕΤΟΙ με το αντικειμενο των ΜΕΓΑΛΩΝ μηχανων.

....
Αφού πιστεύεις ότι οι μετρήσεις και τα "τεχνικά" δεν παίζουν ρόλο θέλω να μου πεις το εξής.
Τι στοιχεία-γνώσεις πρέπει να έχει ένα "έμπειρος χαιεντάς", όπως αυτοί που αναφέρεις παραπάνω, για να τον παραδεκτείς ?
 

Σπύρος Μπλάτσιος

Διακεκριμένο μέλος
Μηνύματα
15.897
Reaction score
303
Απάντηση: Re: Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας

Αφού πιστεύεις ότι οι μετρήσεις και τα "τεχνικά" δεν παίζουν ρόλο θέλω να μου πεις το εξής.
Τι στοιχεία-γνώσεις πρέπει να έχει ένα "έμπειρος χαιεντάς", όπως αυτοί που αναφέρεις παραπάνω, για να τον παραδεκτείς ?

Δεν χρειάζονται γνώσεις ρε παιδιά, ένα πεντοχίλιαρο το κομμάτι και έγινες χαϊενδάς...
 

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.199
Reaction score
20.891
Λοιπόν, αγαπητοί μου συνοδοιπόροι, κι εσείς που «με πάτε», κι εσείς που δε θέλετε ούτε να με βλέπετε, χτες είχα μια (μπορεί και μιάμιση, μπορεί και δύο παρά εικοσιπέντε) τηλεφωνική επικοινωνία με τον Αντρέα. Μεταξύ Παναθηναϊκού, βερίκοκου και γυναικών, μου είπε ότι σας στενοχώρησα με κάποιο προηγούμενο μήνυμα, αυτό περί «χαμηλού επιπέδου». Ας ξεκαθαρίσω τη θέση μου. Δεν θέλω να σας κάνω να στενοχωριέστε, αλλά αφού σας στενοχώρησα, αποσύρω τον χαρακτηρισμό και ζητώ συγγνώμη.

Εσείς, αντιθέτως, μπορείτε να γράφετε για μένα ό,τι θέλετε. Γράψτε ότι έχω κουδουνίστρες, γράψτε ότι είμαι «μαγκάκι του χώρου», ότι είμαι άσχετος, ότι τα ισοπεδώνω όλα, γράψτε ό,τι θέλετε, εκτός από ένα: Ότι είμαι σαν εσάς. Αυτό ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ, διότι είναι ΨΕΥΔΕΣ. Εκτός από αυτό, ό,τι άλλο θέλετε, ό,τι σας κάνει κέφι, από μένα εντάξει. Τέτοιες επικρίσεις από άτομα του επιπέδου του Θεοφιλάκου είναι για μένα τίτλοι τιμής.

Και κάτι ακόμα. Αν δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, όπου και να τα δείτε, μη τα διαβάσετε. Φτύστε μια βρισιά και γυρίστε το κεφάλι από την άλλη, να τελειώνουμε.

Αυτά.
 

Μηνύματα
5.168
Reaction score
9
Mπραβο ρε Κωστα, φιλε ειλικρινα δεν εχω τιποτα μαζι σου, γραφε ΟΤΙ ΘΕΣ, αλλα προσπαθησε να μην προσβαλεις τον αλλο. Πιστεψε με μονο αυτο ενοχλει. Αμα το κανεις αυτο θα εχεις και μεγαλυτερη απηχηση σε αυτα που λες.
Το ξερω οτι κατα βαθος εισαι πολυ καλο παιδι.
 

ΑΝΔΡΕΑΣ Κ.

Ιδρυτής
Μηνύματα
30.058
Reaction score
728
Λοιπόν, αγαπητοί μου συνοδοιπόροι, κι εσείς που «με πάτε», κι εσείς που δε θέλετε ούτε να με βλέπετε, χτες είχα μια (μπορεί και μιάμιση, μπορεί και δύο παρά εικοσιπέντε) τηλεφωνική επικοινωνία με τον Αντρέα. Μεταξύ Παναθηναϊκού, βερίκοκου και γυναικών, μου είπε ότι σας στενοχώρησα με κάποιο προηγούμενο μήνυμα, αυτό περί «χαμηλού επιπέδου». Ας ξεκαθαρίσω τη θέση μου. Δεν θέλω να σας κάνω να στενοχωριέστε, αλλά αφού σας στενοχώρησα, αποσύρω τον χαρακτηρισμό και ζητώ συγγνώμη.

Εσείς, αντιθέτως, μπορείτε να γράφετε για μένα ό,τι θέλετε. Γράψτε ότι έχω κουδουνίστρες, γράψτε ότι είμαι «μαγκάκι του χώρου», ότι είμαι άσχετος, ότι τα ισοπεδώνω όλα, γράψτε ό,τι θέλετε, εκτός από ένα: Ότι είμαι σαν εσάς. Αυτό ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ, διότι είναι ΨΕΥΔΕΣ. Εκτός από αυτό, ό,τι άλλο θέλετε, ό,τι σας κάνει κέφι, από μένα εντάξει. Τέτοιες επικρίσεις από άτομα του επιπέδου του Θεοφιλάκου είναι για μένα τίτλοι τιμής.

Και κάτι ακόμα. Αν δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, όπου και να τα δείτε, μη τα διαβάσετε. Φτύστε μια βρισιά και γυρίστε το κεφάλι από την άλλη, να τελειώνουμε.

Αυτά.
Μπραβο φιλε!!!
Γιωργο....ειδες το AVSite?
Περιμενω και απο εσενα παρομοια συμπεριφορα...
 

Μηνύματα
4.853
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers...

Aν αρχισω να λεω καλε μου φιλε(αν μου επιτρεπεις) το που και ποσο εχω εχω βοηθησει τον απλο χομπιστα τοτε θα κανω διαφημιση στο ατομο μου και στο μαγαζι μου. Αλλωστε μην νομιζετε οτι ολη μας η δραστηριοτητα κινειται γυρω απο τα φορουμ.
Και για να μην παραμυθιαζομαστε αυτο που θα πω και το πιστευω οτι ισχυει και για αλλους ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ εναι οτι ειμαστε παραπανω χομπιστες απο οτι καποιοι αλλοι που το διατυμπανιζουν...
Δεν μπορώ να αμφισβητήσω κάτι που ξέρω.
Εγώ όμως ρωτώ για την συμμετοχή σας εδώ, στο forum.
Τι έχετε προσφέρει στον απλό χομπίστα ?
 

Μηνύματα
4.853
Reaction score
4
Απάντηση: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewers... αλλά και ο Κόγιας!!!

Δεν μπορώ να αμφισβητήσω κάτι που ΔΕΝ ξέρω.
Συγνώμη , ξέχασα ένα ΔΕΝ. :133:
 

Μηνύματα
742
Reaction score
2
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμοι reviewer

Δεν μπορώ να αμφισβητήσω κάτι που ξέρω.
Εγώ όμως ρωτώ για την συμμετοχή σας εδώ, στο forum.
Τι έχετε προσφέρει στον απλό χομπίστα ?
Καλημερα.Εξηγησετε μου παρακαλω τι σημαινει απλος χομπιστας και σε τι διαφερει απο εμενα που χρονια ειμουν ''απλος'' χομπιστας.
Στο συγκεκριμενο παντως φορουμ λογω "ιδιαιτερων συνθηκων" ομολογουμενως λιγα καθως δυστυχως σαν εμπορος πια ειμαι-νιωθω σαν να ειμαι καποιο ειδος ιου! Αν δεν αλλαξει αυτο δυστυχως...
Ολοι εσεις ομως που υποστηριζετε οτι εχετε βοηθησει τον απλο χομπιστα τι ακριβως εχετε κανει. Απο οτι πιανει το αυτι μου στην πιατσα πολυ λιγα πιστεψτε με. Δυστυχως στο συγκεκριμενο site η συγκεκριμενη κατηγορια δεν παει και πολυ καλα και αυτα δυστυχως ακουγονται και μαλιστα ασχημα. Μακαρι καποια πραγματα να αλλαξουν αλλα οσο διαβαζω αποψεις του τυπου "Η τεχνική ανάλυση των συσκευών, μειώνει πολύ την ανάγκη ματσαρίσματος. Ο "ματσαριστής" χωρίς τεχνικές γνώσεις βαδίζει στα τυφλά. Αυτό σημαίνει χρόνο και κυρίως μεγαλύτερο κόστος" ειλικρινα θεωρω οτι δεν εχει νοημα η συνεχιση της κουβεντας. Αν ο κυριος καταφερει μονο με τεχνικες γνωσεις να "ματσαρει ενα συστημα με την πρωτη" τοτε αδικειται. Αντιθετως σχεδον τα καλυτερα συστηματα απο πλευρας στησιματος κι οχι κοστους τα εχω ακουσει σε σπιτια που οι ιδιοκτητες τους δεν εχουν καποια ιδιαιτερη γνωση απλα ισως βρηκαν καποιον σωστο επαγγελματια και τους βοηθησε. Αντιθετως εχει τυχει να βρεθω σε σπιτια "γνωστικων" με τραγικα αποτελεσματα. Το τραγικο δε ηταν οτι οι τελευταιοι δεν δεχονταν καμια κριτικη για το συστημα τους...
 

Μηνύματα
742
Reaction score
2
Και επειδη ακρη δεν βγαινει και εχω και λιγο ελευθερο χρονο αυτη την στιγμη λεω να ακουσω κανενα συστηματακι (απο αυτα που ματσαρουν καλα) να μου φτιαξει και λιγο την διαθεση...
Καλημερες...
 

Μηνύματα
250
Reaction score
0
Λοιπόν, αγαπητοί μου συνοδοιπόροι, κι εσείς που «με πάτε», κι εσείς που δε θέλετε ούτε να με βλέπετε, χτες είχα μια (μπορεί και μιάμιση, μπορεί και δύο παρά εικοσιπέντε) τηλεφωνική επικοινωνία με τον Αντρέα. Μεταξύ Παναθηναϊκού, βερίκοκου και γυναικών, μου είπε ότι σας στενοχώρησα με κάποιο προηγούμενο μήνυμα, αυτό περί «χαμηλού επιπέδου». Ας ξεκαθαρίσω τη θέση μου. Δεν θέλω να σας κάνω να στενοχωριέστε, αλλά αφού σας στενοχώρησα, αποσύρω τον χαρακτηρισμό και ζητώ συγγνώμη.

Εσείς, αντιθέτως, μπορείτε να γράφετε για μένα ό,τι θέλετε. Γράψτε ότι έχω κουδουνίστρες, γράψτε ότι είμαι «μαγκάκι του χώρου», ότι είμαι άσχετος, ότι τα ισοπεδώνω όλα, γράψτε ό,τι θέλετε, εκτός από ένα: Ότι είμαι σαν εσάς. Αυτό ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΓΡΑΨΕΤΕ, διότι είναι ΨΕΥΔΕΣ. Εκτός από αυτό, ό,τι άλλο θέλετε, ό,τι σας κάνει κέφι, από μένα εντάξει. Τέτοιες επικρίσεις από άτομα του επιπέδου του Θεοφιλάκου είναι για μένα τίτλοι τιμής.

Και κάτι ακόμα. Αν δεν σας αρέσουν αυτά που γράφω, όπου και να τα δείτε, μη τα διαβάσετε. Φτύστε μια βρισιά και γυρίστε το κεφάλι από την άλλη, να τελειώνουμε.

Αυτά.
Το μήνυμα διαγράφηκε, διότι δεν αφορά κανέναν το πώς κάποιος διαχειρίζεται τα συναισθήματα του και τον τρόπο εκφρασης τους.
DOL FON
 

Μηνύματα
250
Reaction score
0
απ' τα ελληνικά που έμαθα στο λιμάνι επιστήμονας είναι και συνώνυμο του απλού ερευνητή χωρίς καμία αναγνώριση στο είδος του, αλλά αντιθέτως επιστήμονας ονομάζεται και ο πυρηνικός φυσικός με 100 αναγνωρισμένα πτυχία στο κλάδο του:

Μπορείς σε παρακαλώ εσύ η κάποιος άλλος να μου εξηγήσει τι ακριβώς εννοείς;

είμαι μια γυναίκα μεsa sτην απομόνωση σύνθημα στον τοίχο που απαγορεύεται::::

http://www.youtube.com/watch?v=Hf6-vXqoMqw
 

Μηνύματα
4.853
Reaction score
4
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Για όλα φταίνε αυτοί οι άτιμο

....
...
Ολοι εσεις ομως που υποστηριζετε οτι εχετε βοηθησει τον απλο χομπιστα τι ακριβως εχετε κανει. Απο οτι πιανει το αυτι μου στην πιατσα πολυ λιγα πιστεψτε με. ....
Εγώ δεν έχω βοηθήσει αλλά βοηθηθεί !
Από κάτι που διαβάζω εδώ, από κάτι που παραπέμπει αλλού, από απόψεις, έρευνα, άρθρα, κτλ.
Όλα αυτά λοιπόν τα κίνητρα δόθηκαν από ανθρώπους που ποσώς με ενδιαφέρει από το σύστημα που ακούν, ερώτηση που τίθεται πρώτη από μερικούς, χάνοντας την ουσία.

Βοηθήστε λοιπόν τους πελάτες σας και αν ποτέ έχετε όρεξη να μας μάθετε κάτι, κάντε το !
 

Status
Not open for further replies.

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.093
Μηνύματα
2.888.134
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top