Διάφορα (αυτοκίνητο-μοτοσυκλέτα)






alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.294
Reaction score
28.812
 


TGD

Μηνύματα
7.707
Reaction score
7.699
Η διαφορά είναι ότι ξέρουν πως να σβήσουν φωτιά σε βενζινοκίνητο. Και στη φωτό φαίνεται ότι άδειασαν μερικούς πυροσβεστήρες.
 


TGD

Μηνύματα
7.707
Reaction score
7.699
 


alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.294
Reaction score
28.812
Η Gartner κάνει κάτι αντίστοιχο στην Ευρώπη με τρένα. Στην Ελλάδα το τρένο της Gartner έρχεται στη Σίνδο που είναι η βάση της εταιρείας. Από εκεί τα containers μεταφορτώνονται στα φορτηγά τους.

 

Μηνύματα
455
Reaction score
294
Αρχικά είσαι Αθήνα;

Ρωτάω γιατί κι εμένα αντίστοιχο ποσό μου είχαν πει (στην Auto Star, δεν προχώρησα τελικά) αλλά ο @costas EAR αν δεν κάνω λάθος που το έκανε στη Θεσσαλονίκη είχε πει αρκετά μικρότερο ποσό.

Επίσης του Κώστα ήταν καινούργιο ενώ εμένα όχι, οπότε θεωρητικά πήγαινε τόσο πολύ γιατί είχε πολλή προεργασία (καθάρισμα, γυάλισμα κλπ.) για να φύγουν όλες οι μικρογρατσουνιές που είχε ήδη.

Τώρα ο @rose.athens σε καινούργιο αμάξι δεν ξέρω γιατί πλήρωσε τόσα πολλά.

Άμα βρω χρόνο κάποια στιγμή θα δοκιμάσω να το κάνω μόνος μου. Δε γα... πόσο χάλια να γίνει. (famous last words 😅)

Υ.Γ. Για το C3 δεν φαντάζομαι να σου ζητήσουν τόσο πολλά (όσο τα ποσά που αναφέρθηκαν) ακόμα και στους ίδιους να πας. Είναι αρκετά μικρότερο αυτοκίνητο.
Είμαι Κόρινθο.
Ρώτησα στον τοπικό ειδικό (Premium Detailing Greece).
Θέλει 750 για γυάλισμα και κεραμική 3ετίας για τις λαμαρίνες. Συν 150 για τα άβαφα πλαστικά. Συν 200 για ζάντες και θόλους. Για επιπλέον στρώση ώστε να είναι 5ετούς διάρκειας θέλει συν 200 στα παραπάνω.
Σύνολο 1300.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.139
Μηνύματα
2.890.216
Members
37.994
Νεότερο μέλος
JimmyVas1978
Top