Επαναφορτιζόμενο σουφράκι και άλλες οικιακές συσκευές


Μηνύματα
12.940
Reaction score
10.170
Έχω πολύ καλή σφαγγαριστρα, ένα φακιόλι με έλειπε ώστε να μην πέφτουν τρίχες όταν μαγειρεύω, μου το πήραν και αυτό :biggrin: View attachment 320733

Άμα θέτε ανοίγουμε προς συζήτηση νέο νήμα για φακιόλια :roflmao:


Άμα θες το πιστεύεις, δεν έχω χρησιμοποιήσει χαρτί ποτέ, έπαιζε πάντα και παντού μπιντέ. Πλέον έχω hi end λεκάνη και μπιντέ μαζί :biggrin:
Γιατί να μη σε πιστέψω; Το ίδιο κάνω από παιδάκι.
 

Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Άμα θες το πιστεύεις, δεν έχω χρησιμοποιήσει χαρτί ποτέ, έπαιζε πάντα και παντού μπιντέ. Πλέον έχω hi end λεκάνη και μπιντέ μαζί :biggrin:
Εγώ όταν χρησιμοποιούσα ήθελα ένα ολόκληρο ρολό τη φορά. Ημουν αντιοικονομικός και σκέφτηκα ,αφού υπάρχει μπανιέρα και μπιντέ δίπλα τι κάθομαι και παιδεύομαι ?
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.272
Reaction score
44.664
Εδώ που έφτασε η δλειά, ας το γυρίσουμε σε σκ@τοσυζήτηση! :biggrin:
Εγώ από πολύ μικρό παιδί είχα αιμορροΐδες, ο γιατρός τότε με συνέστησε ποτέ ξανά χαρτί. Εντωμεταξύ σε μια καλή μέρα πάω έως και 3 φορές τουαλέτα, οπότε το χαρτί ήταν απαγορευτικό για τόσες χρήσεις.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.428
Reaction score
96.755
είχα αιμορροΐδες, ο γιατρός τότε με συνέστησε ποτέ ξανά χαρτί
Άλλους τους στέλνουν στη Νοταρά ή στη Φίλωνος στους μαύρους... :tongue: :biggrin:
 




Μηνύματα
27.782
Reaction score
26.123
Εγώ δεν σου πρότεινα ποτέ τίποτα.
Απλά γνωρίζω τι είχε και τι έχει η περιοχή , όταν επισκεπτόμουν Ναυτιλιακή εταιρεία.
 



Μηνύματα
6.749
Reaction score
5.282
Τη σκατωμένη κωλοτρυπίδα δεν σιχαίνεστε να την πασπατεύετε πλένοντάς την με τα δάχτυλα μόλις τελειώσετε την αφόδευση;

Με μωρομάντηλο δεν γίνεται η ίδια δουλειά;
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.272
Reaction score
44.664
Τη σκατωμένη κωλοτρυπίδα δεν σιχαίνεστε να την πασπατεύετε πλένοντάς την με τα δάχτυλα μόλις τελειώσετε την αφόδευση;

Με μωρομάντηλο δεν γίνεται η ίδια δουλειά;
Οχι, θκιάμ είναι και ότι θέλω τη κάνω.
Εντωμεταξύ έκλαψα!! :roflmao:
Και καλά Μπρέτσο μου!

Τι δουλειά έχει πιλότος σε ναυτιλιακή εταιρεία Μπρέτσο μου; :biggrin:
Ύποπτο πολύ, εκτός και είναι πιλότος στα πλοία της μάρβελ που στις ταινίες πετάνε κιόλας :lolsign:
 
Last edited:







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.113
Μηνύματα
2.889.160
Members
37.990
Νεότερο μέλος
Βίκυ Γκλαβά
Top