Κασέτες

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.934
Reaction score
38.768
ΠΑΣΟΚ είναι η κυρία ? Το χρώμα είναι το ίδιο του Πασοκ.
.... βγαινει και σε ροζ... αλλα εμενα μου στειλανε τη πρασινη-του-πασοκ για να με τρολαρουν.. :/
 

Μηνύματα
7
Reaction score
10
όσοι ψάχνεστε για κασέτες ήχου, τσεκάρετε αυτή την ιστοσελίδα (δεν ξέρω με το Brexit πόσο θα είναι οι δασμοί) αλλά πωλούνται και καλής ποιότητας κασσέτες σε εξευτελιστική τιμή γιατί απευθύνεται κυρίως σε καλλιτέχνες που θέλουν να προωθήσουν τη μουσική τους και με αυτόν τον τρόπο
 


Μηνύματα
121
Reaction score
59
Αυτή η BIG BEN κυκλοφορούσε την δεκαετία του 70 πέριξ της Ομόνοιας στα διάφορα δισκοπωλεία.. Ακόμα και στη Αθηνάς στα καρότσια που πουλούσαν κασσέττες. Όταν ζητούσες μερικές άδειες σε πρότειναν για φτηνές τέτοιες.
Πολύ κακής ποιότητας
 

Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
16.934
Reaction score
38.768
ορθα εγραψες Mr Vox, για πες και για την αλλη φωτο.
(για Mix Tape ο προορισμος τους)
 

Μηνύματα
2.009
Reaction score
4.069
Στην AR δώσε ότι καλύτερο έχεις!
Είναι super ferric. Συνεπώς, γράψ' την τουλάχιστον στο +4 db χωρίς dolby ( λόγω στάθμης δεν χρειάζεται) ίσως λίγο αρνητικό bias (δες το πρώτα) και το αποτέλεσμα θα είναι εξαιρετικό.
Είναι και limited edition, κρίμα να τη χαραμίσεις!
Έχω στην ίδια έκδοση SA black edition.
Δεν αλλάζει κάτι σε σύγκριση με τις αντίστοιχες AR σε θέμα ταινίας, αλλά καν'την να είναι μοναδική. Της αξίζει!
Έχει τρομερές χαμηλές και υψηλές αντίστοιχες των χρωμίου και μετάλλου!:drinks:
 

Μηνύματα
121
Reaction score
59
Η άλλη είναι περιορισμένη έκδοση της γνωστής TDK AR οπότε συλλεκτική.
Με την πρώτη ίσως αντιμετωπίσεις πρόβλημα με την εγγραφή. Δεν θα ασχολιόμουν καθόλου. Αστην σφραγισμένη έτσι. Type 0 κασσέττα.
 

Μηνύματα
13.443
Reaction score
15.477
Όταν ήμουν τέλη Λυκείου και λίγο μετά είχα ένα κασετοφωνο deck Αwia σαν αυτό ή ανώτερο μοντέλο, δεν θυμάμαι. Το άφησα στο αδέρφι μου που είχε πολλές κασέτες. Έπαιζε καλά εάν και άσχημο. Παίζει ακόμη πάντως.

Τις δικές μου τις κασέτες τις πέταξε η συγχωρεμένη η μάνα μου πρίν πολλά χρόνια όταν ήμουν ακόμη φοιτητής.

Ακόμη θυμάμαι τον διάλογο όταν είχα γυρίσει μια φορά σπίτι για διακοπές. Ρε μάνα κάπου είχα κάτι κασέτες ; Που είναι ; Α, τις ήθελες αυτές ; Τις πέταξα είχαν πιάσει βρωμιά. :D

 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.048
Μηνύματα
2.886.593
Members
37.979
Νεότερο μέλος
STAMATIOS TZOUMAS
Top