Ο θάνατος του δικάναλου σετάπ, και γιατί




Μηνύματα
13.834
Reaction score
15.714

Ομορφιές @Bhutia :biggrin:
Μην το δει ο @thva χαθήκαμε
View attachment 322832
Τι να διαβάσω τις δικαιολογίες του Ian για τις χάλια εγγραφές τους ; Χάλια θα είναι και τώρα. :D

Οι άλλοι γιατί κάνανε καλές ;

Δεν άκουγα εγώ τέτοια. ¨Ηταν πολυ ιντελεκτουέλ για μένα. Άκουγαν οι παλιοί ροκάδες.

Pure Audio λέγεται το studio. Πιούρ, δεν αρχίζουμε καλά ... τίποτε Hi End άδες θα είναι ιμμερσίβιοι. :D :D
 
Last edited:


Μηνύματα
13.834
Reaction score
15.714



Mr Spock

demokratischer - sektor
Μηνύματα
18.563
Reaction score
51.232

vivia-1.jpg


vivia-3-768x432.jpg

:rolleyes:
 





Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.136
Reaction score
39.284
Μπαίνει όλη η λαβρα μέσα και την ακούμε πολυκάναλα.
-λιγο ζορι θελει να το παραδεκτει κανεις (αυτο για οσους το παιζουν σκληρα καρυδια - προφανως δεν αναφερομαι στον Τζον Μαρκου) -
 



Μηνύματα
65
Reaction score
61
Μια 5ετια περασε απο τοτε που ο Tool ειπε το αποφθεγμα του και ανοιξε αυτο το thread αλλα το ρημαδι ζει και βασιλευει ενω κατι πολυκαναλα ,ακομα πλασαρονται σαν νεα τεχνολογια, τα εφαγε η μαρμαγκα και αλλα προσπαθουν να σηκωθουν απο το πατωμα. Μηπως να το ξαναδουμε ρε παιδια?
 

Μηνύματα
532
Reaction score
379
Μια 5ετια περασε απο τοτε που ο Tool ειπε το αποφθεγμα του και ανοιξε αυτο το thread αλλα το ρημαδι ζει και βασιλευει ενω κατι πολυκαναλα ,ακομα πλασαρονται σαν νεα τεχνολογια, τα εφαγε η μαρμαγκα και αλλα προσπαθουν να σηκωθουν απο το πατωμα. Μηπως να το ξαναδουμε ρε παιδια?
Το budget οταν δεν ειναι απειρο, σου θετει το διλλημα η θα παρεις ηχεια και ηλεκτρονικα καλυτερων προδιαγραφων η πολυκαναλλο αλλα οχι τοσο ποιοτικο. Αυτο ειναι και θα παραμεινει για παντα το κυριο διλλημα. Αν εισαι απλος consumer πας σε λυσεις samsung, sonos κλπ για το σαλονι με την τηλεοραση. Εγω τζαμπα πηρα την oled δεν βλεπω ποτε τελικα...
 

alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
15.441
Reaction score
29.005
Μια 5ετια περασε απο τοτε που ο Tool ειπε το αποφθεγμα του και ανοιξε αυτο το thread αλλα το ρημαδι ζει και βασιλευει ενω κατι πολυκαναλα ,ακομα πλασαρονται σαν νεα τεχνολογια, τα εφαγε η μαρμαγκα και αλλα προσπαθουν να σηκωθουν απο το πατωμα. Μηπως να το ξαναδουμε ρε παιδια?
To παρών νήμα αναφέρεται στην προσωπική προτίμηση τους νηματοθέτη και όσων συμφωνούν μαζί του και τίποτα παραπάνω. Δεν αφορά καμία εμπορική επιτυχία - αποτυχία ή κάτι άλλο. Ακόμα και αν πέθανε για κάποιους δεν σημαίνει πως οι άλλοι τα βάψανε μαύρα 8-).
 

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.591
Reaction score
20.158
Ακόμα και αν πέθανε για κάποιους δεν σημαίνει πως οι άλλοι τα βάψανε μαύρα 8-).
Εγώ πάντως είχα βάψει αρχικά το δωματιάκι με το δικάναλο μωβ και τα τελευταία χρόνια το έχω κάμει μπλε (ακόμα πιο σκούρο) οπότε κατά κάποιο τρόπο μπορείς να πεις πως όσο διαβάζω προς τα 'κει το πάω.. :tongue:

:lolsign:
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.289
Μηνύματα
2.895.660
Members
38.024
Νεότερο μέλος
ChristosLps
Top