Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Μπα πανάθεμά ρε σατανά βραδιάτικο, άμα ξεχάσω κάτι να ξέρς εσύ θα φταίεις
 
Last edited:


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Δεν έκρυψα ποτές ότι είμαι ρουμανόβλαχος, φιτσιόρι αλάσο!! :tongue:
Να φανταστείς ότι έτσι όπως έχω εκπαιδεύσει το πληκτρολόγιο άμα στο δώσω να γράψεις δεν θα ξέρει τι γράφεις και θα σε βγάζει αλά ντάλα λέξεις :lolsign:
 

Μηνύματα
237
Reaction score
131
Γεια χαρα και απο εμενα.
Μια και ειναι και η δουλεια μου το ποδηλατο δεν μπορουσα να μη γραψω εδω.
Βεβαια εγω ειμαι βουνισιος μονοπατακιας και πλεον ηλεκτρικος αλλα κανεις δεν ειναι τελειος.
Οτι συμβουλη χρειαστητε στην διαθεση σας.
Για rew και dirac μην μου πειτε ......ακομα
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Όντως κανείς δεν είναι τέλειος, ο άλλος έχει vtr και το παίζει μηχανόβιος :lolsign:
Καλώς ήρθες λοιπόν στη παρέα, έχω mtb αλλά δηλώνω στραβάδι, είμαι ποδηλάτης του γλυκού νερού :biggrin:
 

JOHN MARKOU

Münchhausen
Μηνύματα
28.439
Reaction score
27.163
Ναι ρε έχω VTR και μαμώ και δέρνω . Εχς κανά πρόβλημα ?
Ελα όποτε θες να τα πάμε μιά κοντρίτσα έτσι για να ισιώσεις .
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Καλέ κατουρα και λίγο, όλο μαμάς και δέρνεις, πολύ βίαιο μας βγήκε το τρελό αγόρι :tongue:
Τώρα δεν αδειάζω για κοντρίντσα, έχω άλλες δλειές, τρέχω για το κόμμα, όταν όμως με το καλό τελειώσω θα σε πατήσω μια στα αυτιά για να μάθεις να κουνιέσαι :roflmao:
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Δεν χρειάζομαι φορά, έχω πολλά κιλά ροπής, μια ξερό γκάζια να σε πατήσω θα σε φύγουν τα καλτσάκια μαρή :tongue:
 




Μηνύματα
15.133
Reaction score
17.116
Είναι γνωστά αυτά βρε, κάνα άρθρο να μη τρώω σαν βόιδι μετά τη άσκηση έχς? :biggrin:
Τι γνωστά ; Το ποδήλατο ειδικά θέλει παραπάνω ώρες και για απόδοση αλλά και επιπτώσεις. Για εσένα το έβαλα, όλη μέρα τρώς. :D 😍

Μετά την άσκηση λογικό να πεινάς και να τρώς όσο θές.

Κια μην με αποπαίρνεις εντάξει ; Προσπαθώ να συμμετέχω στο νήμα χωρίς να ξέρω τίποτε για ποδήλατο και επειδή σας πάω. :D 😍
 
Last edited:


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
15.208
Reaction score
46.990
Αφού θέλει μπενζίνα όλη τη ώρα το σύστημα, φυσικό είναι να πεινάω όλη τη ώρα.
Σημερινό, 1:50 λεπτά.

Screenshot_2024-06-08-22-42-34-469_com.garmin.android.apps.connectmobile-edit.jpg


Με το που γύρισα, έσφαξα μια κότα, τη εφαγα, τώρα έσιαξα μια σαλάτα. Μετά κάνα γιαούρτι, μετά θα ανοιγοκλεινω τα ντουλάπια. :biggrin:
 







Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.868
Μηνύματα
2.920.550
Members
38.105
Νεότερο μέλος
Ruler93
Top