Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.260
Reaction score
44.604
Το orbea βγαίνει σε 2 χρωματικές επιλογές, ότι δήποτε άλλο θέλεις, θα πλερώσεις +
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Το orbea βγαίνει σε 2 χρωματικές επιλογές, ότι δήποτε άλλο θέλεις, θα πλερώσεις +
Η σελα και το τιμόνι είναι μαύρα και στις δύο επιλογές ; Ή ακόμη και σε αυτές που πρέπει να πληρώσεις ;
 




Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Μαύρα είναι, σαν τα μάτια που θα έχς άμα πέσεις στα χέριαμ :lolsign:

Το λευκό που έβαλα παραπάν και τούτο πως το λέν...

View attachment 334277
Το φαντάστηκα ότι θα είναι μαύρα.

Πάρε αυτό που δείχνεις τώρα ... ωραία είναι αυτό, Σοβαρό χωρίς να είναι φανταζί.

Και στην ουσία επειδή είναι τονικά κοντά το μπεζ λάστιχο με το χρυσαφί , έρχεται σαν διχρωμία.

Είναι και για την ηλικία σου. Το άλλο είναι για νέους. :D
 




bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.260
Reaction score
44.604
Τι να σου κάνω; φτιάξε το κίτρινο και δώσε του το, να ξεμπλέξεις! :lolsign: :roflmao:

Ξέρουμε που μένει?
Να του στείλω κάτι φίλους που δουλεύουν νύχτα να τους κάνει μια περιγραφή για το τι του αρέσει και τι όχι στο orbea... :lolsign:
 

Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Τι να σου κάνω; φτιάξε το κίτρινο και δώσε του το, να ξεμπλέξεις! :lolsign: :roflmao:
Δεν είναι κίτρινο ... χρυσαφί είναι ... ωραίο.
Ξέρουμε που μένει?
Να του στείλω κάτι φίλους που δουλεύουν νύχτα να τους κάνει μια περιγραφή για το τι του αρέσει και τι όχι στο orbea... :lolsign:
Γαιτί ρε ; Να σε βοηθήσω θέλω καθώς είσαι κίτς. :D Αχάριστε.
 


Μηνύματα
20.562
Reaction score
14.552
Ξέρουμε που μένει?
Να του στείλω κάτι φίλους που δουλεύουν νύχτα να τους κάνει μια περιγραφή για το τι του αρέσει και τι όχι στο orbea... :lolsign:
Ούτε το μικρό του δεν ξέρω τόσο καιρό, Θανάσης είναι, Θοδωρής είναι... Θρασύβουλος είναι, κάτι άλλο Θ είναι; δεν έχω ιδέα! Μόνο ΘΒ, σαν Βέγγος μοιάζει! :roflmao: :party:
 




Μηνύματα
13.496
Reaction score
15.516
Ούτε το μικρό του δεν ξέρω τόσο καιρό, Θανάσης είναι, Θοδωρής είναι... Θρασύβουλος είναι, κάτι άλλο Θ είναι; δεν έχω ιδέα! Μόνο ΘΒ, σαν Βέγγος μοιάζει! :roflmao: :party:
Θανάσης.
 

Μηνύματα
15.430
Reaction score
21.598
Ούτε το μικρό του δεν ξέρω τόσο καιρό, Θανάσης είναι, Θοδωρής είναι... Θρασύβουλος είναι, κάτι άλλο Θ είναι; δεν έχω ιδέα! Μόνο ΘΒ, σαν Βέγγος μοιάζει! :roflmao: :party:
ΤΗλεμαχος
ΤΗλεμαχος ΒΑρούχας
 




Staff online

  • PeterMeni
    DIY - "Επαγγελματίας"
  • loggeo
    Projectors
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.093
Μηνύματα
2.888.146
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top