Ποδήλατο





Μηνύματα
20.562
Reaction score
14.552
Δεν είναι κίτρινο ... χρυσαφί είναι ... ωραίο.
Αυτό που λέω εγώ, κίτρινο είναι! Δεν μιλώ για τη.... Βασιλειάδου... :roflmao: :lolsign:

...μα τι παράουρα ποδήλατα είναι όλα αυτά της Orbea! Διαγωνισμό κάνει ποιο από όλα θα είναι πιο άσχημο; :gamer: :roflmao:
 



bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.260
Reaction score
44.612


Μηνύματα
15.431
Reaction score
21.600
Αν με κάνεις δώρο τη βαθύ, δεν κακό!!
προσπαθούσα να καταλάβω τι βαθύ να σε κάνω δώρο, μα δεν μπορεί σε αυτά είναι η ξαδέρφη υπεύθυνη, αλλά τώρα που το κοιτάω καλύτερα ναι είναι η βαφή

ρε συ εμένα 6300 το βγάζει και με τη βαφή , δεν ξέρω αν το προχωρήσεις σε παραγγελία τι άλλο βγάζει αλλά φαίνεται να μην τη χρεώνει.
 

Μηνύματα
1.418
Reaction score
1.163
όχι άλλα μαύρα ποδήλατα έλεος πχια
Και όχι άλλο ματ θα προσθέσω, είναι λες και το παράτησαν στην μέση. Να γυαλίζει παρακαλώ!

*Μαύρο ματ είναι ότι πιο φθηνό αισθητικά ΙΜΟ.
 
Last edited:


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.260
Reaction score
44.612
προσπαθούσα να καταλάβω τι βαθύ να σε κάνω δώρο, μα δεν μπορεί σε αυτά είναι η ξαδέρφη υπεύθυνη, αλλά τώρα που το κοιτάω καλύτερα ναι είναι η βαφή

ρε συ εμένα 6300 το βγάζει και με τη βαφή , δεν ξέρω αν το προχωρήσεις σε παραγγελία τι άλλο βγάζει αλλά φαίνεται να μην τη χρεώνει.
Η διόρθωση του πληκτρολογιου φταίει, το έχω μπερδέψει με τα βλάχικα και πετάει ότι λέξη αυτό νομίζει σωστή :biggrin:
Άστο κρόκ, όλα κλείνουν προς προπέλα μεριά, πάντα με άρεσε η συγκεκριμένη εταιρία, το έχουν και δγιό φιλαράκια που βγαίνουμε, είναι μπιστόλια και έχει δείξει πως είναι για πολύ πάτημα το ποδήλατο.
Ο ένας μάλιστα έφαγε και ένα καλό τουμπίδι τις προάλλες σε ένα αγώνα με μπόλικα χλμ/ω, έφαγε ο οριζόντιος στεγνά όλη τη δύναμη από το τιμόνι, (αλουμινένιο τιμόνι, είναι η γενιά που έχει και ο Σάκης) έσπασε λούστρο, βαφή και μετά από ακτινονογραφίες φάνηκε η αντοχή του carbon και η ποιότητα της giant, αν συμβεί το ίδιο στο θκόμ θα κοπεί σαν αγγούρι, χάρτινο αφού...
Εντωμεταξύ ένας άλλος λόγος που γουστάρω τη νέα προπέλα είναι η αλλαγή στο λαιμό, μπορείς επιτέλους να παίξεις με ότι τιμόνι θες και σε βολεύει.
 

Μηνύματα
44
Reaction score
74
Giant με κλειστά τα μάτια,τα έχει όλα, ποιότητα κατασκευής ,αριστα περιφερειακά, πανεμορφο design,πήγαινα και εγώ άνετα!!ειδικά το μπλέ μαυρο είναι άπαιχτο!!!
giant-propel-advanced-pro-0-ultegra-di2-rd-r8150-2024-ποδήλατο-δρόμου.jpg
 
Last edited:

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.260
Reaction score
44.612
Ναι και κάνει και για ανηφόρα Πάσχο , ενώ το orbea έχει άλλο προσανατολισμό.
Το θέμα είναι ότι θα ανέβει αρκετά το μπάτζετ με τις διάφορες αλλαγές για να έρθει στη θκιάμ ανατομία...
 

Μηνύματα
44
Reaction score
74
Ναι και κάνει και για ανηφόρα Πάσχο , ενώ το orbea έχει άλλο προσανατολισμό.
α μπράβο αυτο θα έγραφα τώρα........!!!
..........καλά οσο το κοιτάω πραγματικά μου αρέσει ολο και περισσότερο!!!!
 
Last edited:


Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Ναι και κάνει και για ανηφόρα Πάσχο , ενώ το orbea έχει άλλο προσανατολισμό.
Το θέμα είναι ότι θα ανέβει αρκετά το μπάτζετ με τις διάφορες αλλαγές για να έρθει στη θκιάμ ανατομία...
Τι ξαναγυρνάμε στο Giant ; :D

Αμπεμπαμπλόν του κίθε μπλον
Αμπεμπαμπλί του κίθε μπλόν μπλιν μπλον
Μεσ στην πιάτσα πάνε κι έρχονται χιλιάδεσ
Κοριτσάρεσ που γουστάρουνε ροκάδεσ
Και δε νοιάζομαι αν στο τέλοσ πέσω έξω
Βρήκα τρόπο τη δικιά μου να διαλέξω
Αμπεμπαμπλόν του κίθε μπλον
Αμπεμπαμπλί του κίθε μπλόν μπλιν μπλον
Για το μέλλον δε με νοιάζει τι θα γίνει
Αν καπνίζει η δικιά μου ή τα πίνει
Αν φοράει μίνι αν αφήνει νύχι
Ότι είναι να σου τύχει θα σου τύχει
Αμπεμπαμπλόν του κίθε μπλον
Αμπεμπαμπλί του κίθε μπλόν μπλιν μπλον
Η ζωή μασ έχει γίνει δυο ανάσεσ
Και μετά μασ περιμένουνε οι κάσεσ
Γι' αυτό γλέντα με ποτό και γκομενάρεσ
Τ' άλλα είναι άρεσ μάρεσ κουκουνάρεσ

Αμπεμπαμπλόν του κίθε μπλον
Αμπεμπαμπλί του κίθε μπλόν μπλιν μπλον
 
Last edited:

Μηνύματα
44
Reaction score
74
το giant απαξ και το φέρεις στα μέτρα σου, που θα το φέρεις εύκολα ακόμα και με
λίγες υποχωρήσεις εκ μέρους σου, δεν θα ξανακοιτάξεις πίσω ποτέ ξανά......
 

Μηνύματα
13.497
Reaction score
15.516
Για τι ποσό μιλάμε παραπάνω δηλαδή υπολογίζεις περίπου ότι πρέπει να δώσεις για να το φέρεις στα μέτρα σου ;
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.095
Μηνύματα
2.888.178
Members
37.986
Νεότερο μέλος
nlena
Top