Ποδήλατο

Μηνύματα
73
Reaction score
113
Αγώνας αντοχής χθές στους Ολυμπιακούς με τον Evenpoel να κανει εναν εκπληκτικό αγώνα και να κερδίζει το χρυσό!!!!πριν 6 χρόνια ειχα μείνει εντυπωσιασμένος με τον μικρό έφηβο Remco ....στην ιστορία πλέον απο σήμερα ως μοναδικός ποδηλάτης που πήρε δυο χρυσά στην ίδια ολυμπιάδα, ένα στην αντοχή και άλλο ένα πριν μια εβδομάδα στην ατομική χρονομέτρηση.....
Screenshot_3-8-2024_205826_www.facebook.com.jpeg
453539948_1027100735739505_8767683398646363809_n.jpg
 

Μηνύματα
73
Reaction score
113
......να πηγαίνεις για 273 χλμ ολοταχώς για χρυσό και στα τελευταία 3,5χλμ να παθαίνεις λάστιχο..........:o:o


Screenshot_4-8-2024_9934_www.idlprocycling.com.jpeg
 


Μηνύματα
73
Reaction score
113
θα ήθελα να έβλεπα ενα τέτοιο video με @bretsos πρωταγωνιστή να συναρμολογεί το εργαλείο του :)
Φοβερό το όπλο Χρηστάρα πανέμορφο και προσεγμένο, καλά ασφαλή και δυνατά χιλιλιόμετρα εύχομαι, είμαι σίγουρος οτι θα του πιείς το αίμα!!!!άντε να το δούμε και απο κοντά εδώ στα όμορφα λημέρια μας!!!!
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.585
Reaction score
45.374
Ευχαριστώ Πάσχο!!

Σε άλλα νέα, στο προηγούμενο di2 είχα χρειαστεί πολλές φορές πάνω στη προπόνηση να κάνω μικρό ρύθμιση, απαλά πατούσες ένα κουμπί από το junction box και με τα κουμπιά από τις μανέτες έκανες τη ρύθμιση. Στη νέα σειρά δεν έχει junction box και το κουμπί εκκίνησης της μικρό ρύθμισης είναι στο πίσω ντεραγιέ, δλδ πρέπει να κατέβεις από το ποδήλατο να κάνεις τη δλειά, σήμερα το πρωί έκατσα και έψαξα μήπως μου διαφεύγει κάτι, και βουαλά!! :)
 

Μηνύματα
2.339
Reaction score
5.308
Δεν ξέρω φίλε μου. Εγω την τελευταία φορά που οδήγησα ποδήλατο ήμουν 21 ετών το 1988 καί ήταν αυτό. :D Το είχα όμως απο 15 ετών.

Ήξερα να το φτιάχνω , μου είχε σπάσει τα νεύρα η ταινία στο τιμόνι που όλο έβγαινε μέχρι που την έδεσα κόμπο στο τέλος της διαδρομής. Ετσι καναμε τότε. :D


Το άφησα στο μπαλκόνι φοιτητής και σκούριασε. Το πέταξα. Είχα στενοχωρηθεί λίγο θυμάμαι.

Ζαχάρωνα τότε ένα Πεζό πολύ ελαφρύ αλλά πανάκριβο. Όταν άκουσε ο πατέρας μου την τιμή δαγκώθηκε και δεν μου το πήρε. Καλά έκανε ήταν πανάκριβο. Ακόμη θυμάμαι πόσες φορές είχα πάει έξω απο την βιτρίνα και το χάζευα 15 χρονών. :D
Αυτά ήταν ποδηλατα
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.370
Μηνύματα
2.899.776
Members
38.033
Νεότερο μέλος
Π.Α.Η.
Top