Ποδήλατο

Μηνύματα
21.033
Reaction score
15.054
Καλά που μου το είπες! Θα βγω μεταμφιεσμένος έτσι, για να μην τραβώ την προσοχή! :geek: :cautious::roflmao:

 

Μηνύματα
14.397
Reaction score
16.226
Καλά που μου το είπες! Θα βγω μεταμφιεσμένος έτσι, για να μην τραβώ την προσοχή! :geek: :cautious::roflmao:

Ο Μπρέτσος που είναι ; Διακοπές ;

Που να ξέρω πες και γιατί ρωτάς εμένα ; 😍

Κάνει μπάνιο με το ποδήλατο μέσα στη θάλασσα ή νοικιάζει ένα απο αυτά τα ποδηλατα θαλάσσης και πηγαίνει τον κόσμο βόλτες τζάμπα για άσκηση φορτωμένο τίγκα. :D 😍
 


Μηνύματα
14.397
Reaction score
16.226
Βολτάρει κανονικά... στα πέριξ των Αθηνών! :geek:
Έχει πέσει με τα μούτρα στις δοκιμές του καινουργιού ποδηλάτου ; Αποκλείεται θα είχε γράψει στο νήμα εντυπώσεις. :D

Μαλλον προβλέπω ότι θα του το κόψει το χόμπυ η κοπέλα με τις μπάμιες. 😍 Ερωτεύθηκαν και δεν θα τον ξαναδούμε. Βάζεις ένα στοίχημα ; :D
 

Μηνύματα
2.348
Reaction score
5.318
Έχει πέσει με τα μούτρα στις δοκιμές του καινουργιού ποδηλάτου ; Αποκλείεται θα είχε γράψει στο νήμα εντυπώσεις. :D

Μαλλον προβλέπω ότι θα του το κόψει το χόμπυ η κοπέλα με τις μπάμιες. 😍 Ερωτεύθηκαν και δεν θα τον ξαναδούμε. Βάζεις ένα στοίχημα ; :D
Σιγά που την κέρασε μπάμιες...αστον να λεει
 

Μηνύματα
14.397
Reaction score
16.226
Βρε πάρτε το παιδί ένα τηλέφωνο, ανησυχώ. Ούτε στα φαγητά δεν είναι.
 

Μηνύματα
2.348
Reaction score
5.318
Βρε πάρτε το παιδί ένα τηλέφωνο, ανησυχώ. Ούτε στα φαγητά δεν είναι.
Εγώ δεν του τηλεφωνάω, μπορεί να μαμαει και να με αρχίσει στα μαμοσταβριδια
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.787
Reaction score
45.905
Σιγά που την κέρασε μπάμιες...αστον να λεει
Στοίχημα ότι θες, τις έκανα επίσης τραπέζι με μπουρανί και έγλυφε τα δάχτυλα. ;)


Έχει πέσει με τα μούτρα στις δοκιμές του καινουργιού ποδηλάτου ; Αποκλείεται θα είχε γράψει στο νήμα εντυπώσεις. :D
Ακόμα στις ρυθμίσεις ειμαι και στις δοκιμές, κατά τ' άλλα μια χαρα το ποδηλατάκι, Αθήνα δεν βγαίνω συχνά πλέον για προπονήσεις γιατί ο κόζμος στους δρόμους δεν ειναι και πολύ καλά...
Νομίζω οτι είναι χειρότερα από ποτέ, όλοι πάνε του σκοτωμού και ταυτόχρονα πατάνε like στα social ακόμα και στο avsite πιστεύω!! :biggrin:
 

Μηνύματα
2.348
Reaction score
5.318
Στοίχημα ότι θες, τις έκανα επίσης τραπέζι με μπουρανί και έγλυφε τα δάχτυλα. ;)




Ακόμα στις ρυθμίσεις ειμαι και στις δοκιμές, κατά τ' άλλα μια χαρα το ποδηλατάκι, Αθήνα δεν βγαίνω συχνά πλέον για προπονήσεις γιατί ο κόζμος στους δρόμους δεν ειναι και πολύ καλά...
Νομίζω οτι είναι χειρότερα από ποτέ, όλοι πάνε του σκοτωμού και ταυτόχρονα πατάνε like στα social ακόμα και στο avsite πιστεύω!! :biggrin:
Αν έφαγε μπουρανί τότε σίγουρα έφαγε και μπαμιες
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.787
Reaction score
45.905
Μετά από αρκετές δοκιμές μπορώ να πω μεγάλη σιγουριά ότι η νέα ultegra di2 είναι η χειρότερη που έβγαλε ποτέ η shimano.
Το hyperglide+ δεν λειτουργεί, στο mtb οι αλλαγές γίνονται με τη σκέψη σε όλο το εύρος της κασέτας, εδώ υπάρχουν αρκετά προβλήματα σχεδόν σε όλο το εύρος και αυτό επειδή υπάρχουν διαφορετικά κενά στη κασέτα, τα κενά αυτά προσπάθησε η shimano να τα καλύψει με τη διόρθωση στη κίνηση του ντεραγιέ μέσω του software είτε αναβάσεις είτε κατεβάσεις ταχύτητες, αυτό όμως δεν είναι και πολύ αποτελεσματικό εντέλει. Τα περιθώρια είναι τόσο στενά πλέον που υπάρχουν διαρκώς αστοχίες κατά το πάτημα, το μπροστινό ντεραγιέ είναι ένας εφιάλτης στη ρύθμιση, για να επιτύχεις τη απόλυτη αλλαγή από μικρό σε μεγάλο δίσκο προϋποθέτει ρύθμιση με χειρουργική ακρίβεια και μάλιστα μετά από αρκετές δοκιμές. Κατάργησε τη limit screw και όλη η ρύθμιση γίνεται πλέον μέσω του app, πρόσθεσε και επιπλέον παραμέτρους που καθιστά ακόμα πχιο δύσκολη τη όλη ρύθμιση.
Σκέτος εφιάλτης λέμε, στη προηγούμενη di2 όλα ήταν τόσο απλοποιημένα, απόλυτα, με αίσθηση, με ακρίβεια και χωρίς προβλήματα. Αν το γνώριζα από πριν θα είχα επιλέξει τη 11 speed di2, τώρα... το βρακί φορά...
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.518
Μηνύματα
2.907.915
Members
38.057
Νεότερο μέλος
dimitrist900
Top