Πυρκαγιές, πλημμύρες, φυσικές καταστροφές

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.977
Reaction score
98.188

TGD

Μηνύματα
8.012
Reaction score
7.982
Ο δήμαρχος Τροιζηνίας-Μεθάνων Τάσος Μούγιος, σε συνεχή επικοινωνία με τον υπουργό Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας Βασίλη Κικίλια και τον βουλευτή Κώστα Κατσαφάδο, συνέβαλε στην αποτελεσματική διαχείριση της κατάστασης.

Και μόνο το γεγονός ότι αναφέρονται ο δήμαρχος και ο βουλευτής και ο υπουργός ως συμμετέχοντες στην επιχείρηση δείχνει το πρόβλημα της Ελλάδας. Ονειρεύομαι μια χώρα σαν το Βέλγιο που δεν είχε κυβέρνηση για τρία χρόνια κι όμως όλα δουλεύαν ρολόι.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.897
Reaction score
87.390
Αριστεριζουσα τοπική σελίδα είναι. Όταν λέμε αριστεριζουσα, μάλλον εξωκοινοβουλευτικου επιπέδου
Τη σελίδα την ξέρω και την αποφεύγω.
Για τους καθηγητές πανεπιστημίων, από αυτούς που υποστηρίζουν τον Κουφοντίνα, έβαλα το αντιπροσωπευτικό άρθρο.
 

Μηνύματα
948
Reaction score
740
Ονειρεύομαι μια χώρα σαν το Βέλγιο που δεν είχε κυβέρνηση για τρία χρόνια κι όμως όλα δουλεύαν ρολόι.
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ο μόνος τρόπος να ζήσεις σε μια τέτοια χώρα είναι να μεταναστεύσεις;
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.897
Reaction score
87.390
Δεν θέλω να σε απογοητεύσω αλλά ο μόνος τρόπος να ζήσεις σε μια τέτοια χώρα είναι να μεταναστεύσεις;
Επίσης, αμφιβάλλω αν ο μέσος Έλληνας θα μπορούσε να ζήσει σε μια χώρα σαν το Βέλγιο. Και δεν το γράφω μόνο ως αρνητικό.
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
78.977
Reaction score
98.188
αμφιβάλλω αν ο μέσος Έλληνας θα μπορούσε να ζήσει σε μια χώρα σαν το Βέλγιο.
Ας πάνε οι άλλοι τότε, αμυντικοί και επιθετικοί.
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
36.897
Reaction score
87.390
Ας πάνε οι άλλοι τότε, αμυντικοί και επιθετικοί.
Αυτές οι συγκρίσεις είναι συχνά άτοπες γιατί συμπεριλαμβάνουν χώρες με διαφορετικό επίπεδο και πορεία στη σύγχρονη ιστορία. Όπως και εντελώς αταίριαστες ιδιοσυγκρασίες λαών.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.474
Μηνύματα
2.905.523
Members
38.050
Νεότερο μέλος
tomdalani
Top