Hawkwind78's Multichannel System

Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.910
Reaction score
21.028
Ναι. Πάντως για να τεστάρετε τα χαμηλο και το πολυκαναλο σας γενικά καλό είναι να δείτε την ταινία Master and Commander :D
Ωραία υπενθύμιση..
Πολύ καιρό έχω να το δω..(και δεν είχα αυτά τα sub ;))
 


Μηνύματα
15.167
Reaction score
17.193
Ναι. Πάντως για να τεστάρετε τα χαμηλο και το πολυκαναλο σας γενικά καλό είναι να δείτε την ταινία Master and Commander :D
¨Εχω όρεξη για ταινία. Στις 12.00 έχει δύο έργα, ένα του Ντάρεν Αρονόφσκι στο Σκάι και το John Wick - You killed my dog στο Star. Λέω να δοκιμάσω το χαμηλό μου με τον Αρονόφσκι. 😀 😀
 

jag

Μηνύματα
10.144
Reaction score
29.056
Οντως το Master and Commander έχει τέλειο ήχο. :dance2:
Πως το λένε εκιονέ το ντιντιές. :p
 



Δημητρης 777

Spendorious
Μηνύματα
6.910
Reaction score
21.028
¨Εχω όρεξη για ταινία. Στις 12.00 έχει δύο έργα, ένα του Ντάρεν Αρονόφσκι στο Σκάι και το John Wick - You killed my dog στο Star. Λέω να δοκιμάσω το χαμηλό μου με τον Αρονόφσκι. 😀 😀
Καλούλι είναι το Mother αλλά αν θέλεις να τσεκάρεις ήχο ντε και καλά με Αρονόφσκι βάλε το ''Π'' που έχει τρυπάνια.. :p
 



jag

Μηνύματα
10.144
Reaction score
29.056
thva ταινίες βλέπεις μόνο ότι παίζει στην τιβί; :spiteful:
 

Μηνύματα
4.725
Reaction score
8.236
¨Εχω όρεξη για ταινία. Στις 12.00 έχει δύο έργα, ένα του Ντάρεν Αρονόφσκι στο Σκάι και το John Wick - You killed my dog στο Star. Λέω να δοκιμάσω το χαμηλό μου με τον Αρονόφσκι. 😀 😀
12 η ώρα και John Wick να βάλω θα με πάρει ο ύπνος, εδώ κοιμόμαστε νωρίς :biggrin:
 


jag

Μηνύματα
10.144
Reaction score
29.056
Νοπ thva.
Υπό άλλες συνθήκες τέτοια ώρα την έπεφτα κ γω Ν.Κ.
thva μεγάλος ξενυχτης.
 
Last edited:


Μηνύματα
15.167
Reaction score
17.193
12 η ώρα και John Wick να βάλω θα με πάρει ο ύπνος, εδώ κοιμόμαστε νωρίς :biggrin:
Ε, όχι εντάξει ΣΚ κάτι γίνεται, μην το λές αυτό.
 




alexis

Reticular Activating System
Μηνύματα
16.074
Reaction score
29.783
Γιατί να επιλέξει κάποιος ένα subwoofer με πολλές (ή λιγότερες) δυνατότητες ρύθμισης, αφού έτσι και αλλιώς ότι πρέπει να γίνει θα το κάνει ο AVR/ Pre Pro;
 

Μηνύματα
13.779
Reaction score
6.771
Γιατί να επιλέξει κάποιος ένα subwoofer με πολλές (ή λιγότερες) δυνατότητες ρύθμισης, αφού έτσι και αλλιώς ότι πρέπει να γίνει θα το κάνει ο AVR/ Pre Pro;
Για να μπορεί να το αξιοποιήσει όταν θα επιστρέψει σε δικάναλο......
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.899
Μηνύματα
2.922.053
Members
38.110
Νεότερο μέλος
ddb
Top