Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

καλά ρε, που τα βρίσκετε τα λεφτά; ξέρω κάποιον στη ΣΔΟΕ, για να αρχίσω τα τηλέφωνα....
Πούλησα τα βινύλια μου :rolleyes:
Κράτησα μόνο το πικάπ για να μην μείνει άδειο το ρακ :confused:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
51.976
Reaction score
127.608
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Βρε του Κώστα το σύστημα μπορεί να μην άρεσε σε κάποιους και λογικό είναι αυτό... Hitachi ιντερκονέκτ θα σου στείλω αγοράκι μου... μετά ξαναφωναξέ τους για να φύγουν όλοι χεσμένοι...




Αφού είσαι σε ιερό σκοπό... πιες και καμιά μπύρα για εμάς...

μια μόνο; ολόκληρη εξάδα σας αφιέρωσα ήδη!!!!!!!1


γεια σου κουφεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.932
Reaction score
34.629
πρεπει να κανουμε ενα συλλογο που να πολωνουν ανθρωπους στα ακρα...κι οποιος δεν ακολουθει, δε συμφωνει, δεν πιστευει, να τιμωρειτε παραδειγματικα!....
 


Μηνύματα
2.612
Reaction score
1.685
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε See for Ίασις.

Αυριο θα γινει ξανα ακροαση μιας ωρας περιπου με τον ncore, στον δικο μου 'αθλιο' και μη ιδανικο χωρο, με τα 'αθλια' συνοδα μου και με τα 'αθλια' καλωδια μου.
Ακροατης θα ειναι φιλος γνωστος συνθετης και μαεστρος κλασικης μουσικης.
Θα ακουσει μονος του, μουσικα εργα στα οποια εχει συμμετασχει, χωρις να ξερει τι παιζει και με τον εναν και με τον αλλο ενισχυτη.

Πιστευω οτι τα συμπερασματα του θα δειξουν κατι πολυ σημαντικο που λεγεται τελικα ΜΟΥΣΙΚΗ.
Είμαι σίγουρος ότι αρκετοί αναγνώστες δεν θα επιθυμούσαν να μείνει άγνωστη η τελική έκβαση του εγχειρήματος που υποσχέθηκες.
Δεν ξερω αν ο αναγνωστης θα επιθυμουσε μια εκτενη αναλυση για το τι εγινε.
Ισως, να αρκει μονον να πω οτι ο ncore ξανα αποδειχτηκε λιγοτερος των προσδοκιων.

Να σημειωσω οτι εγω απειχα της ακροασης.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
14.150
Reaction score
20.722
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Προσωπικά, θα με ενδιέφερε μια εκτενή ανάλυση του έγινε. Στο κάτω κάτω, συνθέτης και μαέστρος είναι ο άνθρωπος, εάν δεν ακούει αυτός μουσική, τότε ποιος ακούει;:smile:
 

Μηνύματα
27.775
Reaction score
26.117
Απάντηση: Re: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Κάποτε πρέπει να καταλάβεις ότι είναι μεγάλη χοντράδα το να διορθώνεις τους άλλους* στα threads, να μάθεις να απαντάς επί του θέματος αντί να γράφεις παπαριές, και να παραδέχεσαι τα λάθη σου.


*Και μάλιστα άσχετα απ' το ότι κάνεις τα ίδια και χειρότερα.


Δεν διόρθωσα κανέναν. Απλώε έκανα humor στον τάκη , ο οποίος και δεν παρεξηγήθηκε.
Τώρα αν εσυ θέλεις να παρεξηγείς τα πάντα δικαίωμά σου.
Οσο για τα λάθη μου τα αναγνωρίζω πάντα. Δεν διεκδικώ το αλάθητο.
Οσο για τις παπαριές νομίζω οτι όσοι διαβάζουν καταλαβαίνουν. Οσοι αδυνατούν , ε, τι να κάνουμε ?
 

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Απάντηση: Re: Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

@ Κ.Φ
Οταν προσδιορίσεις τον σαφή σου υποκειμενικό στόχο και σκοπό έχεις κάθε δικαίωμα να τον ονομάσεις αντικειμενικό και να λοιδορείς τους του νηπιαγωγείου. Το ίδιο με εσένα κάνουν όλοι οι χομπίστες προσδιορίζοντας αόριστα ως αντικειμενικούς τους δικούς τους υποκειμενικούς τους σκοπούς με όχημα άλλα μέσα και τεχνοτροπίες (που ευτυχώς υπάρχουν πολλές)
Εάν νομίζεις ότι κατέχεις την "γνώση" τότε μίλα και άσε εμάς του νηπιαγωγείου την επιλογή της βάπτισης.
Αυτός είναι και ο σκοπός του forum μην το ξεχνάς και μην τον ξεχνάμε όλοι.

Καλό όμως είναι να βγάλεις τις παρωπίδες στόχου γιατί μου θυμίζεις αυτόν σε μία διαφήμηση που λέει....
"από εδώ και στο εξής θα ακούτε μία μουσική, θα έχετε ενα αυτοκίνητο και ένα κατοικίδιο"

Και τότε με το δίκιο μου θα σου επιστρέψω με όλη την εκτίμηση (πραγματικά) που σου έχω την αρχική σου έκφραση
Πάρε τη Λογική σου και φύγε, κύριε!
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Επειδη σημερα η μερα ειναι περιεργη και οι ενοχες αρχισαν να μας πνιγουν (ειναι μοδα σημερα)θελω και γω να ζητησω δημοσια συγνωμη εν καποιες φορες ημουν επικριτικος η πικρανα καποιοιυς με τα γραπτα μου!!!

Υποσχομαι δε να πουλησω οτιδηποτε ψηφιακο εχω στο σπιτι μου,να μην ξανακουσω αρχειο υψηλης αναλυσης ,να χαρισω ολα τα καλωδια ηχου και ρευματος που εχω και να τα αντικαταστησω με καλωδια των πορτατιφ του σπιτιου μου χωρις καλτσα φυσικα και να τα αφησω ακολλητα,δεσμευομαι να συμπιεζω ακομα και τα MP 3s και να τα ακουω,υποσχομαι να γυρισω τα ηχεια μου να βλεπουν το ενα το αλλο και το sweet spot να βαραει στο δωματιο του γιοκα μου διπλα απο την τουαλετα,οτιδηποτε γραφει AUDIOPHILE να το σβησω και να το κανω να γραφει SHITPHILE,υποσχομαι να ξηλωσω ολα τα diffusers και να βαλλω πινακες του Τσοκλη με θεμα--ΠΕΤΡΕΣ--,θα γυρισω πλαγια τον KRELL και αφου του βαλλω ενα σεμεν με χρυσες κλωστες θα τον κανω σκαμπο για να καθεται ο κοσμος,θα κανω στον εγκεφαλλο μου delete την λεξη --ακροαση--,δεσμευομαι να μην ξανακοιταξω υπεροχες αχλαδοκωλες καυλετες και να εχω παντα τα ματακια χαμηλα πανω απο το γονατο,θα παρω τον Μανωλη και θα παμε στο Αγιο ορος για τριημερη προσευχη με κατανυκτικη διαθεση και θα απαρνηθουμε τα στερεα και τα Χαιεντια τρωγωντας ελιες ,ψωμι και νερο ,θα παω Σαλλονικη να καψω τις μεμβρανες ενος πειραγμενου τρελλιατρου ακτινολογου και τελος να σας αναφερω οτι τα ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΞΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑΤΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣ ΦΕΡΕΙ ΣΤΑ ΙΣΙΑ ΜΑΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



:biggrin:


:wink:


:tongue:


:imtheking:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Ισως, να αρκει μονον να πω οτι ο ncore ξανα αποδειχτηκε λιγοτερος των προσδοκιων.
Έχεις ξοδέψει χρόνο και χρήμα σε καλώδια πάσης χρήσεως για να ματσάρεις το σύστημα σου.
Μήπως αδικείς τον "καινούργιο" ταϊζοντας τον με ακατάλληλα καλώδια ;
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Επειδή δέχτηκα πολλά τηλεφωνήματα και υπάρχουν αναπάντητα ερωτήματα... πάμε μια επανάληψη πάλι?

 

Μηνύματα
518
Reaction score
698
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Οποιαδήποτε ομοιότητα με πρόσωπα, ονόματα ή καταστάσεις είναι τυχαία
και ουδεμία σχέση έχει με την πραγματικότητα.

 
Last edited by a moderator:

Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.199
Reaction score
20.893
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Μια ηρεμη καλημερα και απο μενα!

Κυριοι ευχαριστω για την μεχρι τωρα φιλοξενια στο av site .

Μια απαντηση θα δωσω στον Μπουτια και μετα αποχωρω.

Αγαπητε ανωνυμε φιλε εννοουσα τους ενισχυτες , και οχι τα πεταλια!!! πιστευω να καταλαβαινεις !!

Ευχαριστω παρα πολυ , και ειλικρινα συγνωμη αν καμια φορα γινομουν εριστικος!! Ξερω οτι δεν ειναι εφικτο αλλα αν γινεται μπορειτε να σβησετε και ολα τα μηνυματα μου.
Να φύγετε κύριε! Να πάτε αλλού!
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Επειδή ζητήθηκε... και για να μην χάνουμε χρόνο... εδώ λοιπόν...

Ζιζίκ, που να στείλω το τιμολόγιο...:rolleyes:






Απο 1 εως και 15 σε αυτο το αλμπουμ...

http://www.avsite.gr/vb/album.php?albumid=153


Πιστεύω να φτάνουν... :biggrin:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Δεν μπήκες στον κόπο να βγάλεις τον ζαχαροπλάστη από το κάδρο όμως:wink::thumbsup:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.739
Reaction score
7.534
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Έχεις ξοδέψει χρόνο και χρήμα σε καλώδια πάσης χρήσεως για να ματσάρεις το σύστημα σου.
Μήπως αδικείς τον "καινούργιο" ταϊζοντας τον με ακατάλληλα καλώδια ;
Αρα......εγω εχω εξαιρετικα καλωδια μιας και σε μενα τα Νκορια επαιξαν εξαιρετικα.......:roflmao:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Απάντηση: Νκορίασις......πως λέμε ψωρίασις.

Αρα......εγω εχω εξαιρετικα καλωδια μιας και σε μενα τα Νκορια επαιξαν εξαιρετικα.......:roflmao:
Να ανοίξω το στόμα μου τώρα η μετά? :rolleyes: :laugh:
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.101
Μηνύματα
2.888.518
Members
37.989
Νεότερο μέλος
katerinagourz
Top