Όταν είσαι άρρωστος!

Μηνύματα
14.267
Reaction score
16.073
Βάκη κάτσε να δείς πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και μετά αποφασίζεις. Μην ξεχνάς ουδέν κακόν αμιγές καλού. Εάν κάτι δεν φτιαχτεί έτσι όπως θές και πας σε άλλη λύση ή αγορά ... μπορεί αυτή να είναι πολύ καλύτερη. Χρόνια φαντάζομαι τον ακούς ... τι θές απο αυτόν και τι κάνει καλό ξέρεις απέξω και ανακατωτά ... άρα εάν πάρεις κάτι άλλο είμαι σιγουρος ότι θα φροντίσεις να έχει ότι είχε αυτός και ακόμη καλύτερα πράγματα να σου προσφέρει.
 

Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.536
Reaction score
8.518
Το θέμα είναι ότι για κάτι αντίστοιχο (έκανα έναν έλεγχο) θέλω πάνω από τα 3χ....
Αν τελικά επισκευάζεται, γλυτώνω το έξοδο. Τούτη την περίοδο είχα βάλει στο μυαλό μου, το παραπάνω ποσό να το επενδύσω σε ηχεία.
Ίδωμεν.
 

Μηνύματα
20.989
Reaction score
14.992
Το θέμα είναι ότι για κάτι αντίστοιχο (έκανα έναν έλεγχο) θέλω πάνω από τα 3χ....
Αν τελικά επισκευάζεται, γλυτώνω το έξοδο. Τούτη την περίοδο είχα βάλει στο μυαλό μου, το παραπάνω ποσό να το επενδύσω σπαταλήσω σε ηχεία.
Ίδωμεν.
Now fixed... 8-) :geek:
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
52.684
Reaction score
129.692
Καλά το σκέφτεσαι, εγώ συμφωνώ.
Άλλωστε τα ηχεία ακούς, εκεί είναι το ζουμί.

Πάρε φρέσκα ηχεία, και μάλιστα πάρε ενεργά.

Έτσι, στέλνεις στις αγγελίες και τα ενισχυτικά.

Μ'ενα ζμπάρο, δγιό τρυγόνια. 😎

Όλα τα λεφτά (ενισχυτικών κι ηχείων) σε ένα φρέσκο προϊόν.

ΥΓ. Γλυτώνεις και καλώδια ηχείων, να κάτι ακόμα για τις αγγελίες. 😜😁
 

Μηνύματα
122
Reaction score
42
Δεν ξέρω πόσων ετών είναι το μηχάνημα αλλά ούτε πως το συντηρείς-δουλεύεις κλπ.
Αυτό που ξέρω είναι ότι το μηχάνημα αστόχησε.Συμβαίνει και στις καλύτερες οικογένειες δεν είναι κάτι.Εγώ πάντως θα το σούταρα. Αν έχεις την οικονομική άνεση κάνετο.Προσωπικά δίνω μεγάλη βάση στην αξιοπιστία και στην ασφάλεια πέρα από το HiFI,όλα αυτά στο κάτω κάτω μηχανήματα είναι και ως τέτοια πρέπει να είναι ασφαλή και αξιόπιστα.Όλα τα παιδιά που σου είπαν να το δώσεις έχουν δίκιο.Προσωπική μου γνώμη.Καλή συνέχεια.
 

Μηνύματα
194
Reaction score
197
Βάκη κάτσε να δείς πως θα εξελιχθεί η κατάσταση και μετά αποφασίζεις. Μην ξεχνάς ουδέν κακόν αμιγές καλού. Εάν κάτι δεν φτιαχτεί έτσι όπως θές και πας σε άλλη λύση ή αγορά ... μπορεί αυτή να είναι πολύ καλύτερη. Χρόνια φαντάζομαι τον ακούς ... τι θές απο αυτόν και τι κάνει καλό ξέρεις απέξω και ανακατωτά ... άρα εάν πάρεις κάτι άλλο είμαι σιγουρος ότι θα φροντίσεις να έχει ότι είχε αυτός και ακόμη καλύτερα πράγματα να σου προσφέρει.
Ρίσκο από τη στιγμή πουέχει κρατήσει τον ίδιο προενισχυτη
Το θέμα είναι ότι για κάτι αντίστοιχο (έκανα έναν έλεγχο) θέλω πάνω από τα 3χ....
Αν τελικά επισκευάζεται, γλυτώνω το έξοδο. Τούτη την περίοδο είχα βάλει στο μυαλό μου, το παραπάνω ποσό να το επενδύσω σε ηχεία.
Ίδωμεν.
Είναι περίεργο που δε σου είπαν ακόμα να πάρεις σαμπς!
Ομάδα που κερδίζει δεν αλλάζει.Αν ο παίκτης σου δεν επανέλθει μετά τον τραυματισμο του στη πρότερη κατάσταση του ξανά από την ίδια ομάδα που τον αγορασες θ' αγοράσεις.
 


Vakis2000

Κλιψ κλαψ
Μηνύματα
7.536
Reaction score
8.518
Δεν υπάρχει και μεγάλο θέμα με το οικονομικό. Απλά δεν μπορώ τα πάρε δώσε. Δηλαδή αυτό με την πώληση των ήδη υπαρχόντων. Με ενοχλεί η διαδικασία. Το πολύ να τα φέρω εδώ στην Αίγινα.
Έχω ένα συστηματάκι το οποίο θα μπορούσε να βελτιωθεί.
Όλα είναι στο παιχνίδι. Εξαρτάται στο αν επισκευάζεται. Σε αυτήν την περίπτωση παραμένει το θέμα με τα ηχεία.
Πολύ καλά τα chario αλλά υπάρχουν και πολλές άλλες σοβαρές επιλογές. Εκεί λοιπόν θα θα καταλάβω διαφορά. Όσο να είναι, το ηχείο δημιουργεί την ταυτότητα του συστήματος.
 

Μηνύματα
15.836
Reaction score
22.201
Εγώ πάντως μετά τον m33 δεν ξέρω για ποιο λόγο θα αγόραζα οτιδήποτε άλλο.
Θα τον αφήσω να αυτοανατιναχτεί οπότε βαρεθεί την ύπαρξη του
 

Μηνύματα
194
Reaction score
197
Καλά το σκέφτεσαι, εγώ συμφωνώ.
Άλλωστε τα ηχεία ακούς, εκεί είναι το ζουμί.

Πάρε φρέσκα ηχεία, και μάλιστα πάρε ενεργά.

Έτσι, στέλνεις στις αγγελίες και τα ενισχυτικά.

Μ'ενα ζμπάρο, δγιό τρυγόνια. 😎

Όλα τα λεφτά (ενισχυτικών κι ηχείων) σε ένα φρέσκο προϊόν.

ΥΓ. Γλυτώνεις και καλώδια ηχείων, να κάτι ακόμα για τις αγγελίες. 😜😁
Όλα καλά εκτός του υστερογραφου.Το δικό μου υστερόγραφο λέει πως ο,τι θα γλυτωσει απο τα καλώδια ηχείων θα το ξοδέψει σε μακρια ποιοτικα interconnects.Ασε τα ρεύματος.Για αρχή ας μη πάρει.Θα του δανείσω τα δικά μου. Υστερα θ' αναγκαστεί ν' αγοράσει.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.444
Μηνύματα
2.904.429
Members
38.044
Νεότερο μέλος
πλιακος Αργύρης
Top