Tweaks!!!

Tweaks


  • Total voters
    87
Μηνύματα
834
Reaction score
895
Η γειτόνισσα τι λέει;

(περίμενα τόσες ώρες, δεν το είπε κανείς, το λέω εγώ :laugh:)
Στην περίπτωση του Bedini δεν έχει ακούσει το πριν όπως στο πολυπριζο αλλά μόνο το μετά.
Ούτε εγώ ακούω το πριν πια γιατί χάνει εμφανέστατα.Το πριν υπάρχει πια μόνο για τους καλεσμένους και τα δισκάκια τους για να κάνω χάζι μαζί τους με το μετά.
Μακάριοι οι ακουσαντες και πιστευσαντες.
 

Μηνύματα
1.377
Reaction score
2.286
Την τελευταία τριετία που το χρησιμοποιώ,το συμπέρασμα μου είναι ότι δε διανοουμαι να παίξω cd αν δεν περάσει πρώτα απ' αυτό.Ηδη ένας φίλος και δύο γνωστοί έχουν συμφωνήσει σ' αυτό ακούγοντας τα δικά τους δισκάκια,ο φίλος στο σύστημά του.
Με συγχωρείς αλλά αν ακούς αυτά που ανεβάζεις στο φόρουμ (όσα έχω ακούσει εγώ τουλάχιστον), δεν τα σώζεις ούτε με 15 remaster και περιμένεις να τα σώσεις με αυτό το μαραφέτι;
Προσωπικά όταν βρώμιζαν τα cd, σαπουνάδα κάργα και γινόντουσαν καινούργια. Χωρίς σφουγγάρια.
 

Μηνύματα
834
Reaction score
895
Με συγχωρείς αλλά αν ακούς αυτά που ανεβάζεις στο φόρουμ (όσα έχω ακούσει εγώ τουλάχιστον), δεν τα σώζεις ούτε με 15 remaster και περιμένεις να τα σώσεις με αυτό το μαραφέτι;
Προσωπικά όταν βρώμιζαν τα cd, σαπουνάδα κάργα και γινόντουσαν καινούργια. Χωρίς σφουγγάρια.
Κανείς λάθος όμως δεν πειράζει.Το δανείζω σε όποιον επιθυμεί να ξεφύγει από το λάθος και κατοικεί εντός Αττικής.Υστερα μπορεί να μιλήσει η να σιωπήσει για πάντα όπως λένε στους γάμους που γίνονται σε μια μακρινή χώρα.
 

Μηνύματα
834
Reaction score
895
Με συγχωρείς αλλά αν ακούς αυτά που ανεβάζεις στο φόρουμ (όσα έχω ακούσει εγώ τουλάχιστον), δεν τα σώζεις ούτε με 15 remaster και περιμένεις να τα σώσεις με αυτό το μαραφέτι;
Προσωπικά όταν βρώμιζαν τα cd, σαπουνάδα κάργα και γινόντουσαν καινούργια. Χωρίς σφουγγάρια.
Υπ' οψιν πως το Bedini δεν έχει καμμία σχέση με πλυντήριο.Στεγνο μπαίνει το cd,στεγνο βγαίνει.Παιζει όμως πολύ καλύτερα.
 

Μηνύματα
1.377
Reaction score
2.286
Κανείς λάθος όμως δεν πειράζει.Το δανείζω σε όποιον επιθυμεί να ξεφύγει από το λάθος και κατοικεί εντός Αττικής.Υστερα μπορεί να μιλήσει η να σιωπήσει για πάντα όπως λένε στους γάμους που γίνονται σε μια μακρινή χώρα.
Προτιμώ να βάλω στην άκρη τα χρήματα και να πάρω καλύτερα ηχεία αργότερα.
 

Μηνύματα
834
Reaction score
895
Προτιμώ να βάλω στην άκρη τα χρήματα και να πάρω καλύτερα ηχεία αργότερα.
Με 120 ευρώ που μου στοίχισε,παίρνεις δεν παίρνεις δύο tweeters.
Όσο και καλύτερα να είναι όμως τα ηχεία,πάλι θα χρειαστεί.Ας είναι και Magico.
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.915
Μηνύματα
2.922.620
Members
38.112
Νεότερο μέλος
panos64
Top