Καλωδιακό παράδοξο.

Μηνύματα
15.432
Reaction score
17.694
Για σκυλιά είναι αυτά ; Καλά πες του. Να δοκιμάσουνε όπως στο βίντεο στην πράξη να δείς που κατάλαβαιναν οι άνθρωποι. (καμιά τριανταριά). :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.083
Reaction score
134.261
Δεν συμφωνώ με αυτά που λες.

Στην πράξη, εγώ μπορώ να ακούω στο σεταπ μου παραμορφώσεις όπως έδειξα, όπως έδειξαν κι άλλα παιδιά, και συ, λόγω λαμπατου ενισχυτή, προφανώς δε μπορείς να τα ακούσεις, και το ρίχνεις στο σορολοπ. 🤭
 

Μηνύματα
15.432
Reaction score
17.694
Δεν συμφωνώ με αυτά που λες.

Στην πράξη, εγώ μπορώ να ακούω στο σεταπ μου παραμορφώσεις όπως έδειξα, όπως έδειξαν κι άλλα παιδιά, και συ, λόγω λαμπατου ενισχυτή, προφανώς δε μπορείς να τα ακούσεις, και το ρίχνεις στο σορολοπ. 🤭
Ναι ; Επιστήμη ; Για βάλε το .pdf να το μελετήσω. Έτσι είναι η επιστήμη , πετάμε μια φωτό απόσπασμα ;

Ξέρεις πόσα .pdf έχω διαβάσει εδώ και αλλά λέγανε και άλλα ερμήνευε αυτός που τα πόσταρε ;

Δεν πιστεύω να είναι "επιστήμη" απο κανένα βιβλίο audio ή την Μανίνα ; :D
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.083
Reaction score
134.261
Έχει γίνει και blind test.


Τα αποτελέσματα







Τα έχουμε ξαναπαρουσιάσει όλα αυτά..
Φτάνει.
 

Μηνύματα
15.432
Reaction score
17.694
Έχει γίνει και blind test.


Τα αποτελέσματα







Τα έχουμε ξαναπαρουσιάσει όλα αυτά..
Φτάνει.
Καλά το φαντάστηκα (ή μάλλον ακόμη χειρότερο απο ότι περίμενα) .... Επιστήμη :D :D

Καλά ... θα το διαβάσω όμως. Μόνο για να δώ τι μπορεί να παρέλειψες.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.083
Reaction score
134.261
Για βάλε το .pdf να το μελετήσω
Χατήρια δε χαλάω.

Coding High Quality Digital Audio, J. ROBERT STUART


θα το διαβάσω όμως.
Ναι, να το διαβάσεις όλο το προηγούμενο.

Πρέπει να είναι μια 10-ετια που το έχουμε ανεβάσει και σχολιάσει εκτενώς εκείνο το blind test, με δυσάρεστα αποτελέσματα για μουσικούς και μαστεραδες. 😁🤣🤭
 

Μηνύματα
15.432
Reaction score
17.694
Χατήρια δε χαλάω.

Coding High Quality Digital Audio, J. ROBERT STUART



Ναι, να το διαβάσεις όλο το προηγούμενο.

Πρέπει να είναι μια 10-ετια που το έχουμε ανεβάσει και σχολιάσει εκτενώς εκείνο το blind test, με δυσάρεστα αποτελέσματα για μουσικούς και μαστεραδες. 😁🤣🤭
Ε, αφου μου ξέφυγε τόσο σημαντική δημοσιευση εδω και δέκα χρόνια .... τι ελπίδα να έχω να καταλάβω ; Μηπως έχουν βγεί και καινούργιες για το θέμα ; Βάλε τες και αυτές. Απο μια εργασία μόνο θα βγάλουμε συμπέρασματα ; Δε λέει. Δεν είναι επιστημονικό. :D
 
Last edited:


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.114
Μηνύματα
2.929.449
Members
38.135
Νεότερο μέλος
Γιώργος Λυμπεροπουλος
Top