Featured Μετρήσεις με REW



Μηνύματα
13.310
Reaction score
10.665
Αυτό είναι 75 Ohm και ξέρω είναι γραμμή μεταφοράς για υψίσυχνα σήματα. Αν κάνει και για line level δεν το ξέρω. Αλλά αφού παίζει, άστο μέχρι να πει κάποιος που ξέρει καλύτερα.
 

Μηνύματα
5.335
Reaction score
6.476
Η ποιοτητα της θωρακισης μπορει να παιξει ρολο ειδικα σε μεγαλες αποστασεις, λεω μπορει αλλα αφου τα εχεις δοκιμαζεις , εαν εχεις θορυβο τσεκ παραλληλες διαδρομες και αποφυγε την παραλληλοτητα σε εναλλασομενο 220v.
 

Μηνύματα
686
Reaction score
1.494
Η ποιοτητα της θωρακισης μπορει να παιξει ρολο ειδικα σε μεγαλες αποστασεις, λεω μπορει αλλα αφου τα εχεις δοκιμαζεις , εαν εχεις θορυβο τσεκ παραλληλες διαδρομες και αποφυγε την παραλληλοτητα σε εναλλασομενο 220v.
Ναι βρε αυτά με τα παράλληλα σήματα / ρεύματα είναι 101. Θόρυβος δεν έχει τίποτα με τα υπάρχων και είναι 12-13 μέτρα το ένα, τα είχα πάρει για να μπορώ να τα πηγαίνω βόλτα στο δωμάτιο χωρίς να έχω βάλε βγάλε μέχρι να δω που θα κάτσουν.
Σε Interconnect που είχα δοκιμάσει καλώ ομοαξονικό παλίοτερα ήταν εντελώς χάλια, για αυτό λεω αν έχει νόημα να τα αλλάξω τα RG5 με ένα μογκαμάκι να τελειώνω, μαξ 5 μέτρα θα ειναι ανα καλώδιο.

ΥΓ 1 μου είχε λείψει το μπουρδελάκι τελικά.
ΥΓ 2 το επισκευασμένο τουίτερ είναι για κλαμματα σε σχέση με το φρέσκο.
 

costas EAR

Δόκτωρ ΔιαXύσιος
Editor
Μηνύματα
54.037
Reaction score
134.153
Μια χαρά είναι τα ομοαξονικά αυτά που έχεις ήδη, αλλά αν τρώγεσαι, άλλαξτα να σου φύγει η φαγούρα.
 

Μηνύματα
3.910
Reaction score
6.161
Άσε τα καλώδια όπως είναι αν παίζουν. Τα Τουίτερ βρες από ίντερνετ τίποτα γνήσια ίδια και άλλαξε τα.
 

Μηνύματα
686
Reaction score
1.494
Μια χαρά είναι τα ομοαξονικά αυτά που έχεις ήδη, αλλά αν τρώγεσαι, άλλαξτα να σου φύγει η φαγούρα.
Όχι ρε σιγά....το πολύ πολύ να τα κοντίνω λίγο γιατί ειναι μια κουλουρα μαζεμένη πίσω απο το sub.
Άσε τα καλώδια όπως είναι αν παίζουν. Τα Τουίτερ βρες από ίντερνετ τίποτα γνήσια ίδια και άλλαξε τα.
Πήρα τα μαμά από την αντιπροσωπία ;)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.117
Μηνύματα
2.928.863
Members
38.134
Νεότερο μέλος
Nik_Chris
Top