Ποδήλατο

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.385
Reaction score
44.957
Θέλω βοήθεια για τη επιλογή βατόμετρου.
Δισκοβραχίονα έχουμε ήδη τον 8100, σκεφτόμουν για διπλό αλλά εκτός ότι είναι πανάκριβα, αρκετές υλοποιήσεις αντιμετωπίζουν αρκετά προβλήματα σύμφωνα με αυτά που διαβάζω, τα πετάλια της assioma είναι μια καλή επιλογή αλλά δεν είναι συμβατά με τα shimano σχαράκια, άρα κατέληξα στα πετάλια 9100 που αγαπώ και με αγαπάνε και αυτά.
Στο deda έχω μονό 4iiii το οποίο δουλεύει αδιάκοπα και αξιόπιστα, η τελευταία γενιά της εταιρίας έχει όμως παράπονα, οπότε στράφηκα σε μια νέα εταιρία που λέγεται inpeak, σε τούτο ή σε τούτο.
Το ένα έχει επανοφορτιζόμενη μπαταρία και το άλλο τη κλασική 2032.
Δεν έχω διαβάσει κάτι αρνητικό μέχρι στιγμής για τη inpeak, είναι όμως και καινούρια στο χώρο...
Εσείς τι λέτε, τι θα επιλέγατε?
 

Μηνύματα
20.691
Reaction score
14.679
Αυτό εδώ είχα δει πριν μερικούς μήνες, και είχε καλή απόδοση, και πολύ καλή τιμή, με συμβατότητα με δίσκους shimano... για τα inpeak δεν έχω κάποια ιδιαίτερη άποψη, δεν έχω ψάξει κάτι.


ΥΓ. Εγώ έχω πέσει σε άλλα έξοδα, μου τα τρώνε τα λεφτά επισκευές (αρκετές) στο σπίτι! Κανά 10χιλιάρο βγαίνει σχεδόν... Πάει το... ποδήλατο! :party: :roflmao: :lolsign:
 

bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.385
Reaction score
44.957
Το είχα δει Σώτο, δεν με γέμισε όμως το μάτι ως κατασκευή, όχι ως βατόμετρο, ως δισκοβραχίονας, με φάνηκε πολύ νιανιά...
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.385
Reaction score
44.957
Είχα μείνει στο ότι παρουσιάζει αρκετές αποσυνδέσεις και ότι όλοι ήλπιζαν σε ένα update της εταιρίας
 


bretsos

Μπάμιας
Μηνύματα
14.385
Reaction score
44.957
Έχς μάλλον δίκιο, τώρα το κοίταγα και έχει βγάλει μια έκδοση που τη λέει 3+
Το precision 3 είχε τα προβλήματα.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.269
Μηνύματα
2.894.692
Members
38.016
Νεότερο μέλος
vvern71
Top