Featured Μετρήσεις με REW




Μηνύματα
4.144
Reaction score
3.778
Έχει τύχει σε κάποιον την ώρα της εγκατάστασης μόλις φθάνει στα 3/4 περίπου απλώς να κλείνει;
Το δοκίμασα σε άλλο λάπτοπ υποδεέστερο και εγκαταστάθηκε μια χαρά. Δοκίμασα άλλες εκδόσεις , run as admin αλλά τίποτα...
Μόνη διαφορά , win11 το σύγχρονο win10 το άλλο. Το δοκίμασα και να τρέξει με compability mode.
 



Μηνύματα
1.344
Reaction score
665
Άλλαξε η οθόνη ρύθμισης της έντασης (στο measure). Υπάρχει κανένα κόλπο για να βγεί η παλιά οθόνη?
 

Μηνύματα
41
Reaction score
46
Ουφ καταφερα και το διαβασα ολο.
Ιδεα δεν εχω απο πολλα απο αυτα που λετε αλλα κατι καταλαβα.
Για να πω και γω την μ...κια μου (καπου το διαβασα) μικρυνε την αποσταση των ηχειων σου δοκιμαστικα στο 80-85% της αποστασης με την mlp και ας χαλασει το ισοσκελες.
Στην θεση σου θα εστελνα την παντοφλα διακοπες ενα 3μερακι και θα εστηνα το συστημα εκει που ειπε ο EAR στην τραπεζαρια δλδ και ασ ειναι 2καναλο.
Αν χρειαστεις εχω καναπε στο μαγαζι ,Χαλανδρι ειναι ,να την πεσεις μην σε φανε τα παγκακια
PS Mην βαρατε ειπα τι θα εκανα ετσι για να μου φυγει η απορια
 


wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.468
Reaction score
15.261
Το έχω παρατήσει το έργο...εβαλα τα sub σε μια μεριά να βαράνε και δεν ασχολήθηκα ξανά ΄λόγο έλειψης χρόνου.

Που θα μου παει.....
αν δεν έχεις κάνει ακρότητες με την ένταση... ακόμη κι έτσι είναι καλύτερα από το "χωρις sub"
 

Μηνύματα
525
Reaction score
1.167
αν δεν έχεις κάνει ακρότητες με την ένταση... ακόμη κι έτσι είναι καλύτερα από το "χωρις sub"
Μακράν....
Τα sub παίζουν στο μισό της εντασης τους, χωρίς κάποιο boost με 2 ρυθμίσεις στο dsp τους σε συγκεκριμένες συχνότητες.
Τα ηχεία τα άφησα full range, γιατί παραδόξως όταν πάω να τα κόψω από τον Parasound τον πάιζει λιγακι και αλλάζει φάσεις κτλ κτλ .
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.091
Μηνύματα
2.888.097
Members
37.984
Νεότερο μέλος
fchristos
Top