Μηχανική γείωση, απομόνωση, ''αντικραδασμικά"

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.927
Reaction score
79.422
Κοίτα να δεις, σε sub έχω βάλει τα παρακάτω.


Βέβαια μέτρο σύγκρισης δεν έχω γιατί τα έβαλα απευθείας.
Επειδή έχω κι άλλα κομμάτια, λέω μήπως τα δοκιμάσω αν και δε μου καλοφαίνεται να βάλω σε ηχείο κάτι που είναι 4 πόντοι καουτσούκ.
ναι αλλά τωρα χρειάζεσαι κάτι για να μαλακώσει ο ήχος... :biggrin: :roflmao:
 





daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.927
Reaction score
79.422
Η με κείνον τον επί πληρωμή επαγγελματία ρυθμιστη-συντονιστη-finetuningστη
ποιος είναι αυτός ο επί πληρωμή...για πες
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
38.927
Reaction score
79.422
γιατί πάντα όταν κάνω αυτή την ερώτηση...
ποιος είναι αυτός ο επί πληρωμή...για πες
στον εξυπνάκια🤡 που το πέταξε....κάτι παθαίνει το πληκτρολόγιο σας ή διαβάζετε κάτι αλλού?
πάει η μαγκιά στον πάτο σας ξαφνικά... :whistling:
 

Μηνύματα
1.109
Reaction score
1.235
γιατί πάντα όταν κάνω αυτή την ερώτηση...

στον εξυπνάκια🤡 που το πέταξε....κάτι παθαίνει το πληκτρολόγιο σας ή διαβάζετε κάτι αλλού?
πάει η μαγκιά στον πάτο σας ξαφνικά... :whistling:
Μάλλον εννοείς τον εξυπνακια που ρωτά το αυτονόητο.Ποιος επαγγελματίας θα έλθει δωρεάν για το σύστημα σου αν δεν είναι φίλος σου;Την επόμενη έξυπνη ερωτηση,παρακαλώ!
 



wnet

Nearfieldένιος
Μηνύματα
4.609
Reaction score
15.811
Η με κείνον τον επί πληρωμή επαγγελματία ρυθμιστη-συντονιστη-finetuningστη που μετατρέπει την κολοκύθα σε άμαξα όπως στο πασίγνωστο παραμύθι.
Πάντως πολλοί (και εγώ) δεν θέλουμε επαγγελματία "κουρδιστή" όχι επειδή τον υποτιμούμε αλλά απλά επειδή θέλουμε να παίξουμε μόνοι μας... είναι μέρος του χόμπυ...
Αν τα ρυθμίσεις μόνος σου (κι ας μην πιάσεις το ποσοστό επιτυχίας του επαγγελματία) έχεις επιπρόσθετο μεγάλο bonus πως το ξανακάνεις όσες φορές θες, πράγμα που σημαίνει πως δε θα κολλήσεις π.χ. να αλλάξεις θέση σε μια βιβλιοθήκη επειδή θα χαλάσει η ρύθμιση και θα πρέπει να τον ξαναφωνάξεις....
 

Μηνύματα
1.995
Reaction score
3.003
Είχα πάει έναν καλιμπράτορα σε φίλο με νέα μεγάλη τηλεόραση για τα σχετικά. Τελείωσε την δουλειά, πληρώθηκε και έφυγε. Μια χαρά.. Μετα από λίγο γυρνάει ο φίλος και μου λέει.. μλκς., κάτσε να την φτιαξω όπως την είχα, δεν μου αρέσει ετσι.. :laugh:
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
173.133
Μηνύματα
2.930.082
Members
38.140
Νεότερο μέλος
Microvios
Top