Πώς μπορώ να εξηγήσω στους φίλους μου ότι ασχολούμαι με τον ήχο χωρίς να το κάνω να ακούγεται ηλίθιο?






Decembered

Μαϊμού
Μηνύματα
17.139
Reaction score
39.293
H λέξη κόμπλεξ προέρχεται από την αγγλική λέξη complex, που σημαίνει μεταξύ των άλλων και πολύπλοκο ή σύνθετο.
Είναι απολύτως σωστή η χρήση της συγκεκριμένης λέξης και πολύ σωστά εφαρμόζεται και στον χώρο των φίλων της ποιοτικής μουσικής και των συστημάτων που την αναπαράγουν , καθότι λόγω της πολυπλοκότητας των συσκευών και του χώρου ακρόασης, αν κάποιος είναι βλάκας δεν πρόκειται ποτέ να παίξει σωστά το σύστημα . Κομπλεξικός ας είναι όσο θέλει , βλάκας να μην είναι .
Τα λεφτά που δίνουμε για το χόμπι μας , τα γλυτώνουμε από τους γιατρούς
... και η χρηση της λεξης κομπλεξ μεταφρασμενη ως συνδρομο και συμπλεγμα , αναφερομενος σε κοινες ακσιες και νοοτροπικο του χομπυ... :beach:
Τα λεφτά που δίνουμε για το χόμπι μας , τα γλυτώνουμε από τους γιατρούς
ναι, παει και αναποδα...ο φορεας του χαλιεντκου συνδρομου.... μιζερυ λοβς κοπανι.... κυνηγαω την ουραμου ...θηρευοντας χροιες... και ας μαζευτουμε ολοι μαζι να κανουμε γκρουπ θεραπυ... "εγω....στο συστημα μου........" :smoke:
(φτου και μακρια απο μας τετχοια πραματα)
το κείμενο που έκανες Quote είναι για πικάπ, ούπς.
ρητορικα θα πω , τι σε αποτρεπει απο αυτα που αναφερεις για το πικαπ, να τα τοποθετεις επι του συνολου του χο(μ)πυ ? :angel:
 
Last edited:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
172.289
Μηνύματα
2.895.770
Members
38.024
Νεότερο μέλος
ChristosLps
Top